Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmm ezzel el kedvtelenítettél, bár máshol is olvastam. Lehet át is fáradok egy másik topicba, esetleg van kezdő motorosoknak vagy vásárlás előtt állóknak valami segítő topic, mert én nem találtam meg?
Azon nem zsibbadtak a kacsóid?
Belpiacos,komplikált karbantartani,kevés hozzá az alkatrész,az is drágán,ritka a jó állapotú,nem javasoljuk!
Egy GS500-al,kezdésnek jobban jársz.
Hello mindenki!

Nagyon kezdő motorosként szeretném tőletek kérdezni, hogy a 400-as Banditról mi a véleményetek, és mennyire felel meg szerintetek kezdő motornak? Korlátozott jogsim van, és sok keresgélés meg olvasgatás után ez tetszett meg a legjobban.
Ültem olyanon, Zsombornak volt, arra is azt mondtam, egy nagyon kellemes (és nagyon nagyon könnyen szerelhető) gép, de tényleg sehol nem nyújt semmit. Lehet, papíron 100ló, vagy 90, attól érzésre gyenguszka. Az van, hogy elkurvul az ember a nyomatéktól, na... :D
Erről jut eszembe,pár hete mentem olyan 50km-t egy 600-as Fazerrel,még a karbissal,pont nagy szélben,semmit nem éreztem a fejidom hatásából.Picit pattogósnak éreztem az elejét a hullámos utakon,folyton terhelni kellett az elejét,de még úgy sem volt az igazi,se alul,se felül nem akar igazán menni,csak úgy végigforogja a tartományt és nem történik semmi,visszakívánkoztam a bandira.A fazer tulaj szerint jóval nagyobb a szél a bandin,igaz ő kisebb is nálam vagy fél fejjel.FZ6,cbr600f,hornet,ktm690,hornet,street triple mind sokkal élvezetesebb,ütősebb nála,igaz jórészt frissebb konstrukciók is.
Szépek is ezek a háromszázötvenes Izs-ek így kopaszon!
"Kezd tetszeni a naked! Átalakítom!"

Aztán mikor átalakítottad, kell majd rá egy kis plexi, majd egy kicsit később nagyobb, majd plexi hosszabbító, játékbolt kirakatüveg...
Vettem menetfényt :D
Azért próbáld ki a nakedet, fura ám az idom után amikor még az ujjad között is fúj a szél :D
Kezd tetszeni a naked! Átalakítom!
Mit találtam......még a gyári gumikkal!
nha azt nagyon megköszönném:) GK71F el kezdődik az alvázszám.
Sziasztok!

250-as bandit, 92-es évjárat lehet. Idomokat szeretném meghegeszteni. Ezek már ABS műanyagból készültek?
Nem. 2-3 napot mentem vele, átalakítottam az első féket és bejött a szar idő. Olyan mint egy kényelmes SV, meglepően jól kanyarodik, és nagyon lehet döntögetni vele. Terepre inkább az YZ426F-el járok
No.. majd akkor én kézbe veszem a dolgot..:-) Legelső dolog, mert nekem van hozzá alkatrész-katalógusom:
GSX-R 400 GK71B, GK73A, GK76A? melyik a háromból..?
...és figyeltétek hogy akkora a hátsó lánckerék, mint a felni...
Figyeltétek a legvégén a GI-prot?
Háromban vazze, hárombaan:):)
.....terepen próbáltad már,mármint a dl-t?
Kemény a videó! Lehet kimegyek Orfűre a DL-el holnap és én is megcsinálom mindezt
Karácsony környékén ha megvan, és januárba vissza tudom hozni, az jó lenne. Hétvégén elvileg meg lesz motorhoz minden. Amennyire tudom összerakom már, ezt már utána is bele tudom rakni.
Szia! Hát gondolom, hogy nem vágyol a céééghözzz visssza :)
fél tank már kiment belőle, most hét végén szeretném téliesíteni a gépet a leendő helyén, sok változást nem vetem észre, most tesztelem a gépjárműbe, de csalós mert felkerültek a téli versenygumik rá(155/70) Olyan mint ha szervós lenne a kormányom, pedig elvileg téli gumi,csak játék méretben, viszont kici, occo volt! Mikorra kéne a műanyag?
Jó volt!
Rájöttem, híjjj, de jó itt nekem!

Kiégetted már a spurit?
De jó neked! :)
Bár az sem mindegy ki is volt a tanítvány :)
Hello!

http://www.cmsnl.com/suzuki_mo...

Senkinek nincs ilyen katalógus feje. A fenti linken megkeresed a tipusokat, és összeveted a cikkszámokat. A kérdéses modellekröl az RF -Club forumon többet tudnak. Ugyanakkór nem feledd el belekalkulálni, hogy te blokkodban lévö fötengelycsapágyak is cserélni kell majd, és az amit esetleg egy "jó" fötengellyel kapsz nem biztos (biztos hogy nem fog stimmelni bele. A fötengelycsapágyak árát is megnézheted, hogy mit érnek.