Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

13-ért mehet?
lfszt, 13 volt az uccsód....
5e
Mire Te a nemlétező júdeai felmenőimet emlegetted
mennyi is volt az uccsó ajánlatod az én tartalék ülésemre?
van mail címed?
huh vazz...
a kva életbe, ez az én vasam....
Üdv Neked is. Sok örömet és balesetmentes kilométereket kívánok.
A Divi 4200 körül forog 100-nál. Hát rém unalmas is..egy FJR-en ennél a tempónál valószínűleg elaludnék
Ironed, add meg magad
Látom egészben hazaértetek.
Élőben:
Csepel
én már gondolkodom rajta 2 hete :-)
helyileg merre van?
Adom
Sziasztok!

Van egy eladó TOMMOT zselés ülésem 2005 előtti 600-as és 1200-as Bandithoz.
Részletek: http://aprod.hu/hirdetes/tommo...
Nagyon szép állapotban van, 3000km-nél többet nem mentem vele. A motort eladtam, cimbora aki rá volt gerjedve közben meggondolta magát, így a nyakamon maradt az ülés.
Neked nem is való,tudod az egy ínyenc.
gratulálok!
üdv az őrült nők ketrecében
ÜDV A KÖREITEKBEN ! Tegnapi napon tulajdonomba került piti1 jóvoltából egy gyönyörű 1200 es bandita!

A vevő társaimnak hasonló eladókat kívánok! Szuper volt minden! HA olvasod ezúton is köszönjük!
Ja, így tiszta.
Az fjr is 3500-3700 körül forog 100-nál, így a meg-megforgatom az rendszeresen 150-170-et eredményez.
Próbáltam boxert, ha az utolsó motor lesz a földön, inkább járok autóval.
Tipikus BMW-s reakció
Érdekes nekem nem kellett azért megállnom mert elzsibbadt a kezem,pedig 800Km-t is jöttem vele a pályán.Nem irigykedni hanem gyűjtögetni
Azt hogy él a motor... az meg a fordulatszám tartomány második felében szokott lenni. Ezért se értem azt, hogy aki nem akar gyorsan menni, minek vesz egy olyan rendkívüli szélvédelemmel ellátott motort ami szinte alapjáraton pötyög (túl)józan tempónál.

Tiltásig, vagy a pirosig elforgatni a motort nem szeretem... abban nem lelem kedvem (mondjuk lehet hogy azért van mert eddig csak olyan motorom volt amiben a szükséges minimum volt a szelepszám), de azt nagyon is kívánom, hogy a teljes fordulatszám kétharmadáig-háromnegyedéig rendszeresen elugorjon a fordulat az első 3-4 fokozatban legalább. Ha nem így tennék, marhára kihasználatlannak érezném a gépet..

Nem hiszem hogy egy FJR-t lehet így használni közúton... hacsak nem láncos rendszámmal
jó ötlet, ne szopasd magad boxerrel.
Mekkora király lehet azért megállni, mert lezsibbadt a kezed
Érezni? Mit akarsz érezni?
100-nál húzok egy koppgázt 3600-ról 5-ben, és megbicsaklik a fejem.