Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább ilyet vegyen mint choppert!
Fotobuzi lelkem nem nyugodott, lefenykepeztem ket kepet, a lampa alatt kezbol, vaku nelkul. Egy deka becsillanas nincs rajtuk. Nemtom neked miert csillog.

off:Ironed, van nalam egy 50/1.8 , ne vegyel ilyet, mert megindulsz a lejton ;-)
haversrac keres egy aprilia sr-re, nekem teljes a bodogsag turacucc ugyben.
zsiiir.
b terv, tegyel deritolapot a vaku moge ;-)
Aszem monokey, de én ezt mindig keverem. Nincs törve, csak karcos foltos. egy festést elbírna. a yamaha versity gyári doboza.
A többi cucc hibátlan, jó lenne egyben eladni. írd meg priviben (SMS) mennyit ér meg neked, legfeljebb nemet mondok.
Ilyenkor este bármilyen fényforrást használok és a vakut kikapcsolom, akkor meg a fénykép felülete fog fényleni .
Majd nappali világosságnál csinálok képeket, mert találtam többet is (főleg neked az F-ről) és felteszem .
En.
Rendszeresen radarozom a hahut, hatha felbukkan valamelyik .
doboz mi penz? monokey?
ilyenkor tedd le a gepet valamire, kapcsold ki a vakut, allitsd be a kepet-pl.tamaszd ki par konyvvel, lodd be a zoomot, es lodd meg idozitovel.
es jo lesz
Magyar vevő sztori .
Krosszmotoromat árultam . Jött a vevő kisteherautóval .Meg hozott két "szakértőt" .Az egyik, mikor már megalkudtunk a vevővel, még mindig okoskodott, meg pofátlanul ő akarta megmondani, hogy én mennyiért adjam a motorom, még egy nyamvadt tizest lealkudni .Pont annyival voltunk már a lélektani határ alatt amúgy is .Erre már elborult az agyam, eküldtem a pi...ba őket, lelöktem a motort a bakról, és betoltam a garázsba vissza .Jött utánam a vevő, hogy ne haragudjak, megveszi a motort a rendes áron, csak adjam oda .
piti1!

És akkor hogy tovább? Megveszed az enyémet?
Ironed!

Leitert Mariann 209185119 Kiskőrös! Postán is megoldja!
A 125-ös etz-mel most is szívesen pirítanék 1 kört,muszáj volt megválni tőle,közel járt a motorgenerálhoz.......néha nem akart kiforogni,csak zakatolt szegény,megállás utáni óvatos gáfröccsökkel jobbra döntés,és már helyre is csusszant a főtengely szabadjára engedve mind a 10,5 lóerőt!
Jó kérdés !
Valószínüleg már egy hangárra lenne szükségem, ha minden motorom megtarthattam volna .Kivétel nélkül mindegyikhez tartoznak olyan emlékek, történetek, hogy felérne egy időutazással ha néha megsimogathatnám őket, tenni egy kis kört némelyikükkel .
A magyar vevő sztorihoz.
Ma jött a vevő, megnézte nem fikázta, korrekt módon alkudott egy keveset, megegyeztünk.
Ha gusztustalankodott volna, egy fillért sem engedtem volna belőle.
nem látok rajta ......... mokolást minden gyári ... Faszányosos
Egyre erősebb volt, hogy öregszem.
Imádtam, de amióta a fiam elkerült itthonról (focizik) minden héten megyek utána és nincs időm motorozni.
Maradt a banditból egy GIVI dobozom (kissé viseltes), meg GIVI tartó és platni (pöpec állapotban), egyszert használt GIVI mágneses tanktáska, meg egy takaró ponyva, korrekt áron ha valakit érdekel.
Miért is adtad el? Gyenge volt?
Sok sikert az üzlethez !
Ha nem akarod sokáig sajnálni, csinálj úgy mint én .Még el se szállt a Bandit füstje, már hoztam is a Daytonát !
Kedd délután elvitték, szerda délelőtt már hoztam is a másikat .
Most az endurómat hirdetem meg holnap, de már tudom nagyjából milyen nagyrobogót hozok helyette, ha megveszik az endurót .
Engem nem érdekel a minősége, értékelem a fáradozásod!
Pazar darab!

Mindenféle mocskos anyagi dolgot félretéve, van e valaki aki rajtam kívül megtartotta volna az összes eddigi motorját ha tehette volna? Ha lett volna rá helye, meg nem kellett volna az ára a következő motorhoz, vagy gyerekágyban, vagy téglába...Persze annak előnyével hogy bármikor felpattanhat rá, és egy 10 perc alatt egy 20 éves időutazáson vehet részt, persze annak elvárásával, hogy mindegyiket egyformán gondozza, dédelgeti, karbantartja..
Kezdd el keresni az utódját!
Naggggyon állat!
Huhhh,olyan a kiállása,hogy helyből elhúzna egy nyerges szerelvényt!
Szép estét banditák4
Tegnap írogattunk arról, hogy nem egyszerű a motor eladás, erre ma lefoglalózták a motorom.
Itt simogatom a garázsba, mert szerdán már másik gazdija lesz.
A szívem szakad meg érte.