Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt a kijelentést, ha annak szántad, mire érted?

kinek mi zúg a fejében, ez az olaj megint ilyen téma
télen-nyáron XXXX márka 10/40 olaj.....ha áprilisba belerakom, én le nem cserélem júliusban mert 35 fok van 2 hétig...szeptemberben meg visszaraksz másikat? inkább a fékbetétre költöm...
no persze aki 1 hónap alatt eltekeri a 6 ezret annak lehet érdemes a köv hónapra variálni...
Figyeljetek, légolajos banditán honnan a viharból tudjátok, hogy "jó az olaj", meg hogy "semmi gond nem volt"?
Sokat nem, de hegyekbe rendszeresen. Motorfékezek, mint állat
15-50 javitva :)
Hi! Merem ajánlani a 10-50et!
http://w3.bikepics.com/pics/20...

Megbizhato szerelőm ajánlotta, és tényleg jobban szereti a motort mint a standard olaj!
A legjobban akkor jársz, ha a gyárilag előírtat teszed bele, de mindenképp javasolt az ásványi, mivel akkor még csak az volt. Azt valószínűleg nem fogja fogyasztani.
Sziasztok nekem is van tegnap óta egy 92-es 400-as Banditom.Keresek hozzá kez.útmutatót,de nem sok sikerrel járok.A lényeg az lenne,hogy olajat cserélnék benne.Nem tudom melyiket szereti a motor és egyáltalán mit ajánlanak gyárilag hozzá.Nem tudom,hogy Racing Full szintetikust,vagy normál fél szintetikus olajat használjak-e hozzá.10W40 vagy 10W50?Próbáljatok nekem segíteni.
Köszönöm!
Hy !

Nekem REPSOL 15W50-es van benne és a tegnapi kánikullában is megállta a helyét semmi gond nem volt vele pedig volt lassú menet bőven (rik64 tudja Ő is ott volt.).
Abba ilyen melegben ezt tenném:
http://www.formula3000.hu/shop...
Ja bocs, 2004-es lég,olajos

Köszi
erik64 megelőztél
Hali,10W-50-et tegyél,ha félted a géped a melegtől,de ,ha vízhűtéses akkor sztem felesleges,a lég- olajoshoz,viszont ajánlatos ekkora hőségben.
Ha vizes a Bandit, akkor 10-40, ha lég-olajos, akkor nyáron 15-50.
Sziasztok!

Légyszives oszlassátok el a kétkedésem:

Gépkönyv szerint SF vagy SG 10W-40 kell a Banditba,sokak szerint nyáron nagy melegben jobb a Castrol GP 20W-50. Most akkor milyet rendeljek?

Köszönöm előre is!

Széles utat ,olcsó benzint,gumifát..
30ezer? Akkor sokat nem jársz vele az Alpokban!
A 4o tonnás kamionok is rónával járnak, azok kicsit nagyobb dögök!
www.sportmotor.hu/motoros_vide... Exup! Nagyon jól gyorsul az 1250.
Ennyi
Azt Blue v Erik tudná megmondani konkrétan. Nekem vmi 1700 pénz rémlik.
khm, Mennyi is az a Róna betét, 4db?
Természetesen!
A szíve joga rész a gyári mániások részéről is áll.
Saját tapasztalatból mondom, hogy én már jártam pórul mert sporolni akartam. A louisban vettem egy no name betétet pár eu-ért, gondoltam micsoda jó boltot csináltam. Aztán jött a meglepi, mert mindent csinált a betét csak fogni nem akart, koptattam, vasaltam de semmi. Még vártam vele pár száz km-ert de akkorsem lett jobb. Fogtam és jó messzire eldobtam és vettem egy garnitúra nissint. Az első fékezésnél majdnem hasaltam akkorát fogott. Konklúzió: plussz pénzt dobtam ki , idegeskedtem , a szabad időm is ráment. Tanulság: ha tehetem a gyári minőséget veszem.
Ui: A biztonságot nem is említettem, ami talán a legfontosabb, mégis csak fékről beszélünk.
EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!
hja, nekem megéri 30 ezrente egy nissint berakni, mondjuk 9 ezerért (4db)....4-5 ezer ft erre a km mennyiségre vetítve plussz a tudat h gyári, minőségi betéted van....sztem ez nem tétel, bár nem tudom mennyi a Róna vagy egyéb más betét....