Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

monjuk az enyém nem túl öreg, de tényleg nagyon lent vannak az árak.
azért is furcsállom, többen váltak meg mostanában 250/400-as banditoktól, 1 hónapon belül elmentek. Mondjuk többnyire 400 körül...
Hát ez az
pedig voltak komoly érdeklődők, de nem jött el egyik sem...
A többiek meg cserélni akarták robogóra, rendszám nélküli endurora, meg kínai quadra
Bazsi, hogyhogy nem ment még el?
tiéd is rajta van a listán, picit a színével nem vagyok kibékülve, de ez részletkérdés. egyenlőre a kövi pár hétben azon leszek h a roncsom elmenjen, aztán elkezdhetünk beszélgetni. h behitelezek mondjuk úgy 400 k t
Ádi, enyém nem érdekel?
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
na cső all..

gipszes témához hozzászólva én tegnapelőtt levágtam a gecibe... 4 nappal a leszedés előtt már zavart amikor rámásztam az asszonykára

jah amúgy meg még most nyáron jön a nyúúú bandit, de csak azért mert szar memóriám és rossz a felfogóképességem, szal a biztonság kedvéért még kidöntök pár villanyoszlopot

itt az opponens csak azé h nehogymá megin piros legyen
szia!
nekem volt 250-es banditom 3évig!
szivesen segitek,de azt nem igérem,hogy el is megyek...
ezen a számon elérhetsz:06205812381
egyébként azthiszem még megvan az enyém a szerelő még nem rakta össze:eltört az 1ik szelep,
megvannak hozzá az alkatrészek,dehát nem siet vele,mondjuk engem már nem érint,mert
tavaly eladtam neki...
cseréltem rajta láncot, fogaskereket,légszürőt,gumit...
BLue!

Neked volt a GS-en Saito II markolatfűtésed?
Helló Mindenkinek!

Van egy garnitúra eladó bukócsövem 600/1200 Banditra, az összes csavarjával, távtartójával együtt jutányos áron. Képeket mellékelek róla. Akit érdekel hívjon a hetven 317nullakilenc-nullakilenc telefonszámon.

Üdv.: Tibi
nekem rendszámos:P a robogóm, s soha nem akartam kis papírral gépet... én kivétel vok:P
Sziasztok!
Kitől kérhetek segítséget 250-es Bandit vásárlással kapcsolatban? Gyakorlati tanácsokra lenne szükségem, esetlegesen egy találkára,hogy élőben is lássa szakértő a gépet mielőtt megvenném. Pest környéki motorokat néztem eddig.

István
Nagyon köszönöm! Sokat segített!
Helló Kraven! Itt a kép!
kőszőnőm mindenkinek a hozzászolását!
ehhez az egész vitához hozzászólva, a rendőrök nem fognak kukacoskodni, az eddigi összes motoromnak a papperjaiba mindig a megengedettnél több volt vmennyive
2 meg ha van egy haverod az eredetiségvizsgán annyi kw ot írnak vbele amennyit akarsz.
ha beleköt kapja be, meg kell mondani h be van folytva a motor.
...egy GS 500-am éppen van, ami eladó :-)
Köszi
Igen!
Esetlem más tudja a választ?
Elment.
Helló zöldi! Akkor erre a Givi Wingrack tartóra feltudom rakni a két Moto detail 44l dobozt oldalra? Mert erősen a vételen gondolkodok!
Tipus? A régi, sárga volt, most törtfehérre van fújva.
Egy ismerősöm keres babszit. Típus, állapot, árajánlat jöhet ide: gyulu2002 kukk yahoo pont kom
2 sisak?
Nem probáltam.......... egy elfér benne az tuti....de az is fektettve, mert elég lapos ez a doboz.

A Kelonál lehet kapni 28.000-ért egy dobozt.....abban elfér a 2db bukó. Eriknek is ilyen van.




http://akmtmedia.extra.hu/gsfs...


http://a
kmtmedia.extra.hu/gsfs...