Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na itt a scannnnnnn
A Sentinel is tudja. Asszem a 2-es gomb hosszan nyomva.
Szabi!


Amugy itt egy vidi a Sentinelről.....


No az enyém is ugyan ezeket tudja...........plusz a letiltást


http://riasztos.hu/kepek/Senti...
Rendes barátok = A 2. családom:-))))
Imádom őket:-) Pedig utálom a meglepetéseket:-)
Mi van barátom?:-))) Kitart még a multkori utalásom?


No a risztó?
Mivel 24 hónap gari van rá, igy azt a szakemberre bíztam (és amugy is meg lettem fenyegetve, hogy nehogy hozzányúljak:-))))

Alap eset......
Megveszed a riasztót.......én kaptam hozzá egy beszerelési kuppont.........vagyis ingyenes volt.....(gondolom persze ez plusz pénz volt a srácoknak)

Az egész művelet 2 órán keresztül tartott..........A szerelő srác nyomta rendesen, látszik, hogy nagyon vágja.............közben meg el-eldumáltunk.
ÉN a Hegyi és Társa Biztonságtechnika céget CSAK AJÁNLANI TUDOM!
Rendesek, kedvesek, segítőkészek, gyorsak, pontosak - és mikor megvagy, akkor se küldenek el a francba - lásd a főnök segített telefonon az előbb is.........

Szóval bent van...........azt nem tudom mit hova kötött.........de amugy házilag is megoldható, max nem olyan szépen. (csak ha van humorod elrejtegetni a kábelt)


Mit tud?
Alapesetben amit eddig tapasztaltam:

bekapcsolod............ villog egy LED (ezt oda rakják ahova kéred)
Csippan párat..........


- Mint írom egy lenge szél bekapcsolta.........szóval igencsak érzékeny a mozgásérzékelője..........
- Van benne hangos és halk riasztás
- pánik mód
- Lopásgátlás..........vagyis ha le is nyúlják a gépet, akkor a távirányitóval leállíthatod a gépet amig a rádióadás él....
- ugrókódos rendszer
- automata élesedés ha kikapcsolás után 15sec-en belül nem inditasz
meg a rák se tudja mi.......


Mindjárt bescannelem a leírást............


Kérdeztem, hogy ez és a Santinel 1100 közt mi a különbség (egy 10es biztos)...
A szerelő srác nem mondott rosszat a Sentinelről, de szerinte ezzel jobban jártam (amugy majdnem ugyan az.......)



Fotok nem készültek, hiszen marha lennék kitenni az oldalra hogy mi-hol megy, fut...........
Ez nagyon pöpec. Igazán rendes barátaid vannak. Mennyi egy szerű vagy bonyolult a bszerelése egy ilyen riasztónak. Ha lesz időd pár sorban leírhatnád és ahogy téged megismertelek fotókkal is illusztrálhatnád a beszerelést. Ja , még a funkcióiról is írhatnál pár sort.Üdv : Szabi
Ui. Boldog szülinapot
Kikérem magamnak!
Ez felháborító!



Kérlek szépen!

MA.......a mai napon! reggel 6:00-kor végeztem a melóban (éjszakáés voltam)

A melóból egyenesen mentem fel a XVI.kerbe, mert hétvégén a banda meglepet és csináltak nekem egy igazi meglepetés szülinapi bulit......
Ajándékba pedig kaptam tölük egy riasztót.....(ILYET)

10-kor végeztem....... Irány Százhalombatta.............
1 órája értem haza..........és mivel eddig kb 10x jelzett csak úgy be a riasztó (picit fúj a szél!) így telefonos támogatással felnyomtam az érzékelőt egy kicsit......(4 fokozatban lehet állítani az érzékenységet. Gyárilag az 1-esbe van......most feltettem 2-esbe, de eddig úgy néz ki hogy jó, mert nem jelez be a szélre)

Szóval a gép kb 20 perce megy, amiből a gépelés elvett már vagy 12-öt:-)







Szóval nem ülök itt......csak a fontosabb weboldalakat megjegyzem.............és ime......van értelme, hiszen könyedén írom meg.....nem kell már újra keresgélni:-))))
Hűűűűű


Na akkor előlről....

www.mandd.hu
Ott pedig mindenhova azt írja hogy méretekben nézd meg a www.mra.de oldalt.
No ha ezt megteszed akkor ezt a plekót itt találod meg:

http://www.mra.de/html/gb/gb-c...

Itt menj a SUZUKIRA és utána a 6. oldal aljától vannak a Banditok.....
Az első ez: 1077-CU 49cm
Azt vannak még ilyenek:
1077-HI - 47cm
Ezek 1200-esre valók!




1250-re?
8. oldal


2193-CU = 49cm
2193-HI = 47cm





K7-esre itt például nem is ír csak 34, 38, 35.5, 40, 37 cm-eseket









A kérdés............
Az hogy K7 - az jelent valamit a fejidomban?
Legalábbis Dzsokinak ugyebár régebbi mocija van K6-os, de nem láttok különbséget.......ergo a régebbi is jó lehet bele?



Ha minden kötél szakad?

Akor www.szatuna.hu
Lemész, megbeszéled és legyártatod velük.........
Blue mindíg megtalálja amit más nem.Van egy csomó ideje netezni, mert az ördög sosem alszik.
Szia,ezt hol találtad? kerestem az oldalukon,de csak 40cm-est dobott ki.Kérdeztem a magyar forgalmazót,de ők is csak 40cm-est tudnak.Ez amit néztél ez 1250S-re van tuti?Annak pont jó lenne a magassága pedig...
www.mandd.hu


már ha ilyenre gondolsz példának:

ez 46cm
Sziasztok,nem tudja vki,hogy 1250S-re ,hol lehet vmi extra magas plexit venni?Csak vario-t találtam,de az nem tetszik...
Szia!
Az adatlapomon fenn van az e-mail címem, légyszíves keress meg, érdekelne a banditod.
Köszi: István
Hát igazándiból ilyen 420-450 körül nézelődtem,de azért mondtam,hogy a Tiéd túl jó,meg túl szép nekem Ezért nem is akartam rá itt ajánlatokat tenni,mert a tiéd simán ér annyit,amennyibe hirdeted
Mennyire gondoltál? Mert az ilyen 500e alatti összegek ezeknél az újabb banditoknál tényleg nevetséges.
Hmm...hát szép darab,nagyon tetszik. De megmondom őszintén,hogy én kisebb költségkeretből nézelődtem. És most nem akarok nevetséges alkukba bocsájtkozni.
Attól függ milyen erős a cső.
A GSX gyári bukócsöve papírvékony. Szerintem nem sok sz@rt ér, max eldőlésre lehet jó, de szerintem már attól is deformálódna.
Eric Draven!
Nekem van egy eladó 97es 400V.
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Az ára alkuképes.
A cső pont úgy csavarja a vázat....
Hali mindenkinek!
Új motor vásárlása van kilátásban és az egyik típus,ami szóbajöhet az a bandit. Ha valakinek van olyan 250-es vagy 400-as,amit hajlandó lenne áruba bocsájtani,akkor bátran közölje ezt velem .
Na mindenkinek jó motorozást!
Üdv:Bandy
És ha a bukógomba a blokkhoz van rögzítve?
Eddigi tapasztalatok alapján ez a legjobb megoldás...
Ha törik, akkor a gomba konzolja törik (nem a blokk)
Csavarni nem fogja a vázat...
ittvan ne okoskodj:
"Bukógomba

Pár gondolat

Néhány gondolat, saját véleményem a témáról.
A bukógomba jó dolog. Hasznos dolog. Lehet...

Amikor jó szolgálatot tesz:

* Áll a motor majd eldől (pl. oldaltámasz megsüllyed).
* Megállsz, de nem ér le rendesen vagy kicsúszik a lábad és eldőlsz.
* Lassan mész, hirtelen akadály kikerülése közben eldőlsz, elcsúszol.
* Minden más, ahol a motor csak eldől vagy rövid csúszás után megáll.

Amikor inkább árthat:

* Bármilyen olyan viszonyleg nagy sebességű csúszás, ahol elakadhat.
* Ha már elakad, de nem törik le pl. a fej (ettől deformálódik a váz)."
ha el akarsz esni,ne vedd meg
viszont mástól kérdezem h ezekre nem lehet bukogombát?valamiért én nem vagyok kibékülve a bukocsővel,hátha leér 1 kanyarban
sziasztok!
250-es Banditra ki csinál bukócsövet? Vagy létezik egyáltalán aki ilyennel foglalkozik?

István
Sziasztok!Ha valakinek esetleg szüksége lenne rá.