Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvileg tudok egy eladót....második tulaj, németből hozta még a 80-as évek végén...lehet, hogy azt nézed meg?
Adok érte 500 eurót :D
Suzuki GSX 1100 ES - röl milyen a piac megítélése? Holnap megyek egyet megnézni, lehet jól mutatna a gyűjteményben. Elvileg teljesen gyári állapot.
85-ös évjárat.
Igényesre sikerült.
A színével nem is volt baj.
pedig abba volt szíp kék színű lánc? az tetccena vason...mondjuk hamar befeketedne az olajtú
Ja-ja...
aha
akkor ez a EK nem lesz ki proszálva a biztos
Az az Artúr csávó, ugye?
EK felejtős...kipróbálták páran amikor bejött és nagy dérrel-dúrral nyomta ezerrel egy itt is egy fickó....oszt amikor előjöttek a garis dolgok már 5-7000km után akkor hirtelen felszívódott.
van egy d5100 75k-ért a főnöködnek, most hirdetik ott a fórumon...
nagy gépekre nem mertem még fel tenni jt láncot .......... nem tudok véleményt mondani , inkább terep motora gyárt jobban .. nem?

kész a kipum
https://www.facebook.com/photo...
a kisgepekre valo o-gyuru nelkulik jok belole, sokat feltettem, ma gurult ki az elso, amire 520-as x-gyurus ment, majd meglatjuk. Annyira nem olcso, 10% kal van a Didi alatt.
Nincs 1.2-es Bandit (2001-) leömlőd? Állapot mindegy..:-)
egy Bódis karbon oválom van ahogy írtad bizonylatos és db killer-el még műszakira is viheted, voltam vele külföldön nem szólt érte a kutya se
én személy szerint elégedett vagyok vele és örülök ,hogy beruháztam rá
még annyi ,hogy tél végén tavasz elején vettem mert meghirdettek egy elég komoly akciót
És akkor a JT láncokkal mi a helyzet...Mert azt tudjuk hogy fogaskerekeket tud csinálni...És Láncot? Árban egész jók.
Anyiban igaza van Sanyinak is ,hogy a mai magyarországon forgalomba hozott didek pl mind taiwanban készűlnek és minöségben köszönö viszonyban nincsenek a amerikai , vagy a nyugat europai minöségel és igen sok esetben nincs benük elég kenöanyag

szerintem a legjobb lánc az rk .... de itt van pl.nak okául a Cz vagy a Ek lánc //amit fél amerika használ // Ek nem volt még egy motoromon se de a Cz nagyon jó , és olcso a did minöséget simmán tudja és a csapok erösebek mint a diden
Tudod ! .......... jóárasba érdekel bármi, a kis gátló és a gyujtás modul pici stekszért az én polcomra is át kerülhet ............. Bátya
Ebben i9gazad van, valóban még hamarabb kéne tönkremennie. A nyáron szedtem szét 3-at mind különböző erősségűek és méretűek voltak, talán túlzás volt azt írnom, hogy tök szárazak mert egy kis olajfilm lehet, hogy volt rajtuk. Na mindegy, van még itthon néhány ilyen új szem, ma is szétnyomok néhányat.
Szeretnéd ezeket? :)
otantad van a L betü a alkatrészecségen 1987 -es 128 Le verdához valo a kormány telo 1985 750 pupos és 86,87 .88 puposhoz a kormány kapcsolot nem tudom ki veni !
bátya ez mind ....87 puposhoz valo cucmajstli