Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ironed, mielőtt még megvennéd a lájfizlájf motort:
http://forum.index.hu/Article/...
Nézd meg google earth-on. Húzd le a kis sárga emberkét és nézd meg utcanézetben.
Baloldalon befigyel a kukoricás... baromi indokolt 50-es zóna lehetett.

Úgy tippelem hogy ez falutábla előtt van kifelé. Nem sok embert láttam még aki a falu utolsó háza után 500 méterrel kitett faluvége tábláig 50-nel ment volna. Nem is életszerű.

Azt meg külön nem értem, hogy máshol a világban ha faluban mérnek, azt miért bent teszik, sokszor a központban (nyilván ahol tömegesen fordulnak elő és mozognak az emberek) nálunk meg miért a legszélén...
Lakott területen 94? Az szép. Nem leszek nálad népszerű, de ha ilyen nehéz a jobb csuklód, akkor teljesen jogos a bünti. Ilyet soha nem csinálok. Lakott területen mindig az a rémképem hogy szalad ki a kisgyerek a pöttyös labda után
Dehogynem... nálunk elég kevés mérőberendezés van a nyugati országokhoz képest. Az már más kérdés, hogy nálunk nem preventív jelleggel alkalmazzák a többségét.
Ne búslakodj...Nem is olyan rég nekem is jött egy 60-as csekk. Már megszoktam minden bokorból lőnek ránk. Én sokat megyek és nem lassan. Az idei évben ez volt a második meg szemből bemértek be vagy 10-szer. Bár bevallom szégyellem magam mert azon az úton járok melóba és ismerem a mérési pontokat de most túljártak az eszemen. Európába az összes országba nincs annyi radar szolgálatba állítva mint nálunk. A baleseti statisztika még sem változik. Erről ennyit.
..és melyik lánc takarja jobban a rendszámot? A DID vagy az RK?
Azzal csak az a gáz, hogy pl az osztrákok a helyszínen kivégeznek érte. A lánc ócsóbbnak tűnik.
nem, motorral.. :-) De most veszek egy lézerblokkolót..:-) Pont lesz@rom, hogy tilos..:-)
Befelé oldal. Bár már rég jártam arra, de a Wekerle-telep felöl vannak japán akácok, az tuti (legalábbis úgy logikus)
Én egyszer még a Banditával kb 5 éve fizettem 3 ezret Kapolcsnál (5-ról alkudtam ). Akkor utánam jött egy motoros rendőr. Akkor még "saras" volt. Azóta semmi. Aug. elején Érdnél megállítottak, de nem szóltak semmit érte, bár fizettem más miatt (záróvonal) egy 10-est. Franciaországban is fizettünk Szotyival gyorshajtásért (ott megállítottak), de a láncért ott sem szóltak egyikőnknek se. Ráadásul sokkal olcsóbb a gyorshajtás, mint itthon.

Ha most egyszer 5 év után egyszer elkapnak, és a max 40-re megvágnak, már akkor is bőven "megtermelte" azt a pénzt.
Akkor csak ebből az utolsóból 6-10 db helyszíni kijött volna.
Gondolom autóval.
kérd a müszer hitelesítési jegyzőkönyvét+egyébb papirokat,kézhezvételtől 8 napon belül,ha nincs ,akkor nem kell fizetni,vagy valami ilyesmi

nemrég olvastam,talán segítség jótanácsok topik
ez a befelé,vagy a kifelé vezető oldal?
Nagykörösi nyolcvan valamennyi 45e Ft :-) megtámogattam a geciket, hogy kapna defektet az összes kocsijuk..:-)
Mesélj!
És a "véletlenül" a rendszám táblára tapadt falevél? Na jó....egy kis hőálló zsír segítségével,no! Nálam eddig bevált!
mennyire?
Nem biztos, hogy tudom követni miről is van szó, de ha a "lecsúszott lánc"-ról van szó,
akkor egészen pontosan 5-40e a bünti.

Engem megbüntettek ilyesmiért.
meg olyan kozelrol budos a kipufogo is!
Úgy állandóan bevered az állad a doboztartóba.
sisakot is hozzá lehet zárni vele a motorhoz,meg olyan megnyugtató érzés.....