Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maestro,

OFF motorra (1100XX) raknék új gumikat, hátra Michelin Pilot Road 3-ast vettem (mert anno nálam a Banditán igencsak jól szerepelt hátul), előre még nem tudom mit szereltessek, Pilot Power 2CT-t vagy az új modell, Pilot Power 3-ast... Vélemény, építő jellegű hozzászólás? Esetleg hallott már valaki jót / rosszat a PP3-ról?

Válaszokat előre is köszönöm.
ma találkoztam egy márkatárssal,igaz csak a mai naptól az,egy szép "kolbászzsír"piros volt ,2007-es,légolajos,1.2 S-es , 30ezer egypárszáz km-el,egy pár ezressel a milkától vásárolta az illető,igaz ami feltünt,hogy mindkét oldali dekni a főtengelynél ezüst vagy kromozott volt,nem fekete mint a két fél karter,de lehet ilyen gyárilag
mondtam neki,hogy itt vagyunk,valami problémája van jelenkezzen be nyugodtan
írd ide, mennyi az annyi
ha jó az ár akkor küldök e-mailt
Ha esetleg érdekel, mondj egy árat.
koszi
Üdv!
Beszélhetünk újra a hátsó féktárcsa ügyében úgy néz ki lehet kellene az első valakinek és így akkor megbontanám! írj nyugodtan és a többit megbeszéljük ---- z8t690@gmail.com
22e
ugy bevalta balnaban, h en is beontom a dakoba, hatha jon par extra poni ;-)
mennyit szeretnel erte?
még probáld ki a a lányod swiftjébe a xadó adalékokat is és csodálkozni fogsz hogy 300 000 felet el megy olaj fogyi nélkül 172 000 járok az 1.5 swiftel 0 km ota xadó olajal járok , 210 psi a kompreszio majd 13. 8 bar mind a négy hengerben szoval nem szarok ezek a cucok , a spurit én csak minden év ben egyszer teszem,,, mikor be jőnn a hideg egy teli tankhoz , azt ki visz minden mocskot minden honnan 500 km alatt

hala
szeva

sima is jó bele de csak abban az esetben ha ki tudod szedni a záró kapcsot ,,,, ami a két db kábelt bent fogja 2* 45 cm és * 35 cm ennyi elég jó a bandit pipa is el fér a porvédö gumija egy az egyben ugyan az

http://www.ebay.de/itm/Zundspu... ..


vágod ............
Annyit írtatok a spuriról, hogy kipróbáltam, régi swiftben (12 éves) másfél tank után mintha kicserélték volna a motort, erős visszatért és minden kihagyás megszűnt, motorokban az SV-nél kissé egyenletesebb járás és alapjárat emelkedés, az XJ-nél még kevés hatás, talán kicsit jobb lett, de hát a karbinál talán lassabb az eredmény. Agyalok, hogy ba kamionnál is kipróbálom hisz dieselhez is írják, de hát ott napi 100-180 liter között fogy és hát ahhoz nem kevés mennyiség kell belőle.....
Hello!

Milyen gyújtókábelt ajánlasz a gixerhez az autóboltból ami bele is fér a gyújtótrafóba, meg a pipába? Nincs egy használt eladásra szánt gyertyapipád, gyári egyenes? Vagy jó hozzá a bandit 45° pipája is?

Üdv
István
Jani ! a te motorod más te is tudod meg én is ,,,,,,,,,,,nem hasolithatod egy bandithoz műszakilag , ég és föld ,,,,,,,,, meg aztán egy izig -vérig oda figyelt gyártás ....... aztán ,,,,te tudsz két keréken normálisan haladni és van hozzá füled . Érdekes az én 1.1-et 34200 vettem és most 197600 van benne és a harmadik kuplung cserén kivűl a váltomnak semmi baja ,,,,, pedig mindig kuplung nélkül váltok, fel is,, meg le is ..
Tavasszal lesz "nagy szervíz", lefotózom neked!:-)
Ez lemaradt.
Sziasztok!

Ha valakinek kell egy gyári kipufogó az ne tartsa magában.
K3-as 1200-esen volt egyszer rajta.
Van rajta egy pár karc a képeken látszik.
Hát ha élménymotorozni szeretnék, nem azokon az utakon teszem mindezt..:-) Nem véletlenül van 150e a gépben..:-D
Ízelítőnek..:-)
Haromezernel mennyit megy 5ben?
Lehet, haromszor annyi penzer ;-)
Nekem az is szamit ;-) es nem satrazok meg bungalozok, azt majd 60 felett, merevvazas HD vel ;-)
Nekem 40600km van a láncban és a lánckerekekben,tempós motorozással,de nem nyírva.Csak spray-t kapott,nemrég néztem 50ezret remélem simán kibír...
Vazze... 4-és 5 között, bocs. Nincs 6.
Csak az nem tetszik, hogy sokszor találok ürest a 5-6 között. De semmi más.

A téma túlnő ennek a topiknak a keretein szerintem.