Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kerek fejűeknek ajánlott!
Nem, valahogy nem passzol a fejem alakjához.
Pedig amúgy nagyon frankó lenne.
naa, nem jött be?
Zöldi, a kutyacsontot elvitték?
Van egy eladó fehér buksim: Nolan N86
Azokat is nézegettem, kinézetre annyira nem tetszenek, de majd lesz valami.
Szerintem kár belefeccölni a sprorólt pénzed egy pici öreg soros 4 hengeresbe. Kevés belölük a SZAKSZERÜEN rendbentartott és szervizelt darab. Legtöbbje már mind hepergett is párszor. Egy 600 -as XJ Yamaha szerintem nagyobb eséllyel lesz az a motor amivel motorzni is tudsz majd, és nem csak a cserealkatrészekre várni meg spórolni... Néz be szerintem abba fórumba is.
250-től riogattak h ne vegyek mert csak megszívom, még a 400rf-et néztem, arról nem mondtak panaszt, ha rendesen figyelnek rá. Nem akarom elkapkodni a dolgot, de köszönöm az infókat!
Az enyémnek 200-220 km/h. körül volt a vége, ami azért már függőt a körülményektől, de 120-150 km/h. között szeretett menni igazán.
Ne félj tőle. Jó motor. Nyúztam pár évig. A világból kimegy.
400-ast gyorsan verd ki a fejedből...Inkább gyűjtögessél kicsit és 600-ast vegyél.
olyan 450 ezres keretem lesz átírással együtt, valószínűleg nem fog beleférni, a kis tesóját a 400-ast nézegettem meg az rf 400-at. Teljesítményben mit tud egy ilyen 600-as?
Nekem is volt, jó motor
Típushibáról én nem tudok, a vásárlásnál szerintem arra kell figyelni, hogy volt-e törve, kókányolva stb.
Ahogy nézem az árakat, szerintem 600.000 Ft. környékén, már ki lehet fogni pöpec darabokat, ami ennél olcsóbb, azt már érdeme jobban megnézni, de drágán is lehet szart venni.
Nekem volt! Nyugodtan vegyél,ha jót találsz! Semmi gondom nem volt vele!
Sziasztok!

600-as banditról mi a véleményetek? Én kicsit félek a lég-olajos hűtéstől. Típushiba van ezeknél a motoroknál, illetve mire figyeljek oda nagyon az általános dolgokon kívül vásárlásnál? Milyen áron lehet már jókat kapni?
A projekt II lépése.
Nem eroltettel semmit! Egyebkent koszi az otletet Istvan!
Meg gondolkodom rajta, de valoszinuleg marad az 1db os verzio. Nincs mar tul sok karbis gep a kornyeken, akinek tudnek segiteni ezzel.
Van egy rendkivul koltseges dolog amit ugy hivnak hogy hobby :-)
Szinte minden szerszam megvan mar ami komolyabb szerelesekhez is megfelelo akar motor vagy auto.
Senkire se biznam a motorom vagy az autom! Mindamellett hab a tortan hogy ha jol felcsesznek melohelyen, utana csak ez tud kikapcsolni.
Maga a motorozas annyira mar nem erdekel...ez mondjuk erdekes.. Oregszem :-)
Ahogy megjegyezted, ritka használat miatt nem igen kell számolni azzal hogy tönkre megy. Tartottam már kezemben 76-ban Mo.-on gyártott üveggyertyát, és használtam is. Van youtube-os klipp ahol az uralban (lehet Dnyper) a srác menet közben nézi a gyertyaképet.

Nem kívántam ráderőltetni semmit, csak megosztani egy lehetőséget.

Ugyan az ebay-es ajánlatnál 1 pennyvel drágább, de a posta olcsóbb ahogy nézem.
Akkor miért nem viszed el szerelőhöz? Az meg is csinálja és olcsóbban jössz ki :)
Mennyire tartos egyebkent egy ilyen gyertya? Normalis hasznalattol elvileg nem mehet tonkre vagy van valami jellemzo vart elettartama?
Lattam gyari atalakitokat ugyhogy nem hiszem hogy ez barmit zavarhat. Ha kicsit erosebben megvan huzva az atalakito a gyertyahoz es ez van folyamatosan csak kezzel meghuzva a gyertyanyilasba akkor elvileg nem okoz tobbletmunkat vagy veszodseget.
Ertem mit mondasz es biztosan igazad is van hogy kenyelmesebb, de kb.10e forint difirol beszelunk es olyan eszkozrol amit kb evente 1Xha hasznalok, mivel nem vagyok motorszerelo.
10-12-14mm gyertya van a szettben. Tehát 3 db gyertya, plusz az egyéb kellékek.
Ha egyszer üveg-gyertyázol, akkor örülni fogsz, hogy nem kell még külön babrálni egy ákombákom adapterrel, amin keresztül nem is biztos hogy tökéletesen látsz mindent.
Egy bandit esetében párszor szénné égeted a kezed mire be rakod, meg kiveszed a gyertyát, mondjuk a középső hengereknél, ráadásul a hozzá kapott réz tömítőalátét állandóan bent marad a gyertyafuratban, és kezdődik a pecázás.
A helyzet az hogy ez majdnem duplaja, mint amit linkeltem. A szinkrontesztert anno en is toluk rendeltem, az jo aron volt.
Szoval ha jol ertem akkor van a szetben 1 uvegyertya es 2 adapter?
Ha ez igy van akkor az durva hogy ket atalakitoert elkernek ennyit..
Vagy 3 gyertya van benne esetleg? Akkor mondjuk jo az ar, de mi a fenenk ennyi gyertya amikor atalakitoval ugyanazt el lehet erni?
Hello!

Colortune tölük vettem sok éve. 1 font a posta europába. Annyi hogy nekik van egy mixük, ha az alapszett mellé megveszed a másik két járatos gyertyaméretet. Ez a Colortune "A" kit: £63 .ért.Így le van fedve a gépjármű parkod.

Üdv
István