Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Üdv köreinkben. Talán itt találsz valami használható információt:
http://www.manualedereparatie....
Azt jvasolnám neked, hogy elsö körben barátkozz össze a géppel. Erre az ösz még remek alkalom. Tapasztald ki. Ha keveset használták, akkor elsö körben egy üzemanyagrendszer takaritás, elleörzés, alapjárati rendszer behangolása, szinkron (én ránéznék azért a szelphézegokra is). Ha ezek után sikerül mély barátságot kötnöd a bandittal, akkor kezd el gondolkodni dyno kitten. Mert alapból is igen borsos ára van a fúvókakészletnek, és ehhez jön még a bonyolult és hosszadalmas fékpados kisérletezgetés. Szerintem simán karistolja a 100 ezeret.
A Bandit ez nélkül is jól megy.
Szerintem igen, de ahhoz injektoros gép kell.
Érdemes szerintetek egy Dynojet kittet beújítani? És most itt nem a teljesítmény növelésre gondolok, hanem - állítólag jót tesz a nyomatékgörbének,
úgy a jó ............ nincs még szét mokolva a karbi 20000 -nél szerintem felesleges még szelepeket nézni ,, ha nincs hangja ... majd 30-40 ezernél általában akkor fogy le a hézagok fele 0.07 -0.12 re és némelyik meg ,meg nő 0.22 -0.28 ra ! És vigyázni a sürü menetű állitó csavarokal minden második-harmadik banditnál ,a fele pont a 0.15 - 0.2 hézagnál van elnyalva , tul húzva
Még egy kérdés ami foglakoztat. Nagyon sokáig kell a szívatót rajtahagyni indítás után, különben leáll. Nekem furcsa mert a Horneten addig kellett csak szívató amíg a bukót meg a kesztyűt felvettem, ennél meg - kicsit túlozva - el is mehetnék fürödni... :) Ez normális?
Itt a kép :)
Amennyire tudom az 1.2-es nem. De majd jönnek az okosok :)
Megy nemsokára a kép, mobilról nem engedi feltölteni. Esetleg megbízható Suzuki mágus a tarsolyban aki normálisan lelkiismeretesen dolgozik? Nekem csak hondás van mert az volt idáig..... :-) Lapkás szelephézag állítású a Bandit?
12000-ként kell szelephézagot állítani.Fotó a bandiról?
Szét van hajtva:) Az enyém 4 éves és 40e van benne :)
Szevasztok! Nemrég tettem szert egy 1200-es Banditra. Van-e valakinek esetleg letölthető service manual-ja ehhez a típushoz? Milyen időközönként kell szelepet állítani? 2004-es és húszezer van benne.
Előzetesen 11e Ft, és 118 csapos, ha minden igaz..
Alvázkód...?

üdv
Biztos olcsóbb lenne, ha lenne.
Én nem találtam még csak egy működőképes donort sem. Csak VC vezérlésű blokkokat..... azzal meg nem megyek sokra. Egyrészt nem akarom átalakítani, másrészt szerintem elektronikával is gubanc lenne.
Böngészgetek, ha találnék komplett blokkot akkor meg venném.
Már tárgytalan :)
Oké, beszéljünk. Kelenföldön vagyok nap közben.
Köszi szépen!
Gyári első 15, hátsó 45 fogas.
Sziasztok Banditák!

Egyik ismerősöm 1200S gépet vett 2001 évjáratot!
Milyen erős és hány szemes lánc kell hozzá gyári áttételt szeretne.
Ha jól láttam 110 szemes lánc kell hozzá de mekkora első illetve hátsó lánckerék való rá?

Köszi a segítséget!
650-nel 5 méteren belül lehet fordulni, 5.5 méteres egymás melletti körökben meg nyolcast firkáltuk.
Nézd meg azt a csövet. A lábtartó méteres forudlónál még nem ért le.
Jóvan. Délután van egy köröm Erzsébetre, ilyen Lágymányosi hidas találka is jó lehet.
Ma valamikor. Majd csörgök.
Maga mikor jön?
Akkor sürgősen alakítsd át, mielőtt eltakarsz miatta.