Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Üveggyertyát akarok vásárolni és a következőt néztem ki:
http://www.ebay.co.uk/itm/Guns...

Mit szóltok hozzá? Jó ez az ár és a termék vagy van valahol jobb vétel?

Nézegettem ebayen az NGK JR9B árakat. Nem kis különbség van a magyar (1800-2200huf) és a kinti árak (1200 huf postával) közt!
hogy a fenébe lehet ez? Hamisított gyertyák vagy miért?

Széles utat!
Petya
vagy az első aki odaér?
kedd este áttudom venni ha ez számít
ez azt jelenti ,hogy az első érdeklődő viszi?
Bontott motorból...
YUASA YTX14-BS gondozásmentes, 2éves akku eladó.
Terhelésméréssel bemérve,hibátlan, sértetlen állapotban.
Fix ár: 5000.-
BT023R-re vonatkozólag..

2013. szeptember 26., csütörtök, 19:31:14 bakonyibetyarbandi@ irta:
szia érdekelnek a gumik inkább a bt023r milyen a dot száma? volt sérült? helyileg hol lehetne átvenni? /Dot száma 2012-es, nem volt sérült, Bp-en lehet átvenni../

2013. szeptember 26., csütörtök, 19:50:26 taschner@ irta:
hala Rudi a 6 mm kás bt 23 12000 ért érdekel el megyek érte ha meg van hala tasi , /még meg van, 1 érdeklődő volt előtted, Bp-en van a gumi a XV-ben/

2013. szeptember 27., péntek, 19:27:25 papftamas@ irta:
Szia! Érdekelne a Bt023-ás gumi amit a Bandit fórumon írtál. Budapesten lehet átvenni? /Igen, Bp-en a XV-ben, M3 mellett/

üdv



Tamás
írtam mailt, érdekel
adatlapod alapján Bp?
Pártatlanul szeretnék egy saját tapasztalatot megosztani azokkal akiket érdekel.
Lassan 3 éve hogy feladva az otthoni kényelmes egzisztenciámat, egy új világ fele nyitottam kaput (vagy ők nekem). Azt gondoltam, hogy hú de jó vagyok, ugyan ki tud nekem még újat mutatni!? Hamar rájöttem, hogy Magyarország sok esetben kelti a "vakok között a félszemű a király " illúzióját. Ezt sokat nem akarom ragozni, aki akarja megérti. Ha azt hiszed már mindent tudsz, akkor kezdj el gyanakvó lenni, és ha van esélyed akkor tedd magad próbára máshol is.


Bekerültem egy javarészt űrkutatási projektekkel foglalkozó mérnökirodába.A főnököm bajor, nem német. Akkor ez teljesen mindegy volt, mert csak angolul beszéltem (azóta próbálom elsajátítani az itteni nyelvet). Gyorsan rá kellett jönnöm, hogy örülnöm kell annak ha pár szót mond nekem angolul, és rohadtul nem szabad foglalkoznom azzal, hogy abban nincs egy értelmes nyelvtani elem, se udvarias körmondatok, a kiejtést most hagyjuk is.
Naponta vághatnám fel az ereim a közlésmódja miatt. Szerintem sokan megtették volna már, de ha azt nézem, hogy én akartam fejlődni továbblépni, nekem kell megtanulnom az ö nyelvét, én jöttem okosodni, akkor örülök annak a szatyorba mondott pár szónak is amit naponta egyszer -egyszer hozzám intéz. A kritikákat mindenki nehezen teszi zsebre, főleg ha stílus sem olyan, de az eredmény számít igazán, az odavezető rögös út kevésbé. Nem egyszerű 2-3 mondatnyi szóhalmazból esetenként egy héten át mars expedíció vagy szatellit alkatrészeket tervezni, úgy hogy közben "pár apró részletet" elfelejt átadni. Az abból fakadó kritikákat meg lenyelni...
Nekem a tanulság az, hogy lehet az információ, értékes dolog akárhogy csomagolva, teljesen mindegy. A lényeg, hogy magunkévá tegyük, és ez által többek legyünk.
asszem DOT 0612...
nem .... feb vége márc elejétöl .... május végéig ilyen karikát ............. aztán amíg hajnalban van 14-16 fok slick racetehc , slick M- tehc szeptembertől .........vissza kerül a normál karika ...

még nem kaptam vissza jelzést ,, ha kell ! én veszem le a szemem róla
van ugy is 4 pár hasonló 5-6 mm es , és slickből is van 3 pár amíg még nem szálnak rá használom .
Szintén....
Az neked nem jó,te csak sport gummát hasznàlsz,te mondtad.
Én csak power előre road/road2 hátra párost vagyok hajlandó használni :)
pedig sejtheted ,hogy arra neveztem be
szemed leveni ... a bt 23 -rol..
ilyen arak mellett nem illik dot szamot kerdezni ;-);-);-);-)
Tesék .................. utálom mikor igazam van !
irtam e-mailt Rudi
És végül....II. Világháború: Kopognak egy átlagos zsidó otthon ajtaján.
- Ki az? - szól ki a zsidó.
- Barátok.
- És hányan vagytok?
- Fünf.
Egyszer régen, egy japán császár rendeletet adott ki: keressék meg neki a világ legügyesebb szamuráját, hogy őt állítsa a serege élére. Egy év után hárman jelentkeztek: egy japán, egy kínai és egy zsidó jelölt.
Eljött a nap, hogy bemutassák tudásukat. A japán szamuráj kinyitott egy kis dobozt, ebből felröppent egy légy. A szamuráj kirántotta a kardját, és sutty! - a légy pontosan kettévágva hullott le.
- Hihetetlen képesség! Lássuk, mit tud a következő!
A kínai magabiztosan előlépett, szintén kieresztett egy kis legyet, és a kardjával sitty-sutty - röptében négyfelé vágta!
- Elképesztő! Kíváncsi vagyok, ezt még tudja-e fokozni az utolsó jelölt.
A zsidó is felreptetett egy legyet, elő a kardját, sitty-sutty-sityi-sutyi... a légy még mindig ott röpködött.
- Na mi az? Nem tudod megölni? - kérdezte gúnyolódva a császár.
- Ugyan már! Megölni? Az túl könnyű lett volna! Viszont sikerült reptében körülmetélni...
A fiatal zsidó házasodna, de nagy dilemmába van. Felkeresi a bölcs rabbit:
- Rabbi! Házasodni akarok, de mondd, mit tegyek? Vegyek el egy bomba jó nőt, aki egész életemben megcsal fűvel-fával, vagy pedig egy rusnyát, ez esetben tudom, hogy csak az enyém lesz örökre.
Mire a rabbi:
- Hát dönts fiam, mi jobb. Megosztani egy tortát a barátaiddal, vagy megenni egy kalap szart egyedül?
Schwarz és Grünn spekulálnak, hogy nem kellene-e kikeresztelkedni. Végül úgy határoznak, egyikük megpróbálja, és azután elmondja a másiknak, milyen is az.
Feldobnak egy pénzérmét - Schwarzra esik a sors választása.
Hát elkezdi tanulni az újszövetséget, bevágja a katekizmus kérdéseire a feleletet, levizsgázik.
A keresztelő napján Grünn várja a templom kapuja előtt:
- Na, milyen volt? - Kérdezi. - Megszórtak egy kis szenteltvízzel? Más ember lettél?
Mire Schwarz:
- Nem fogod be rögtön a pofád, te büdös zsidó?
Ez csak azért lehetett mert Érdre mentél, ha én Érdre megyek szintén soha nem fáj semmim és el sem fáradok! ......igaz nekem kb 4 km, de könnyen megy.
dot számuk?