Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval firka?
Sajnos a bukó egy hangyányival hamarabb.
a labtarto a bukocso elott vagy utan ert le?
Egy barátom jóvoltából nyomtam egy vezetési tréninget. Azért nem gondoltam volna magaról, hogy bukócsőre tudom rakni a Bandit egy 7 méteres körben
Tisztelettel kell kezelni a dolgot de gyakorolni fogok.
gs500 topikban van egy eladó, azt hiszem ganjaninja vagy ki árulja ilyen árban.és állítólag jó állapotu,ha még nem adta el,ott érdeklődj ,és lehet tudni az előéletét is
szerintem huszas korul van a gyari..
4 alatt kene neki. De igy rendszam nelkul nagy turakra nem indultam vele.
Ha vennél bele egy működőképes blokkot nem lenne olcsóbb?....
Tud nekem valaki abban segíteni, hogy GSXR 400 Sp2 (1996os évjárathoz) hol kapok vezérműláncot normális áron? Az ebayes áron kissé kiakadtam..... Normál hengerfejes, nem VC.
Úgy állok, hogy szereztem főtengelyt, hajtórudakkal. Elkezdeném már összerakni, hogy elkezdjen rendeződni a káosz, de addig nem tudom visszaszerelni a főtengelyt, amíg nincs vezérműlánc.
mennyi fogyaszt ez a ezer éves piroska?
nem
azok mindennel jobbak varosba, csak az aruk....
jaja, de az mar ujjgyakorlat.
kellemes motor, kis forulatrol is jot lep, nem ugy, mint a maiak.
az elozo egy paraiso volt, 17evesen kaptam, meg mindig megvan, koncertre jarni elso osztalyu ;-) na az kb darabja olyan nehez, mint a gabor parja, ez teny.
motrozni viszont en atszoktam a turabakancsra. Az ingyen van, es vizallo ;-)
Pöpecnek tűnik. Mondjuk gyári fényszóró ide meg oda, én majdnem biztos hogy kerítenék az elejére egy vödörlámpát
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_xs_400_dohc-7038194

e
z e
Nem azt akartad írni, hogy azok még városban sem jók, nem hogy máshova? :-)
az!
de elirtam, 84es, bar nem hiszem h szamit valamit.
300 400 650-es robogó nem csak városba jó.... , széles a paletta...
Hahun a "82/6 évjártú bordó?
Ez jó boltnak tűnik

Képed van róla?
helo!
van egy xs400 nalam, nevreirva megall 300 bol.
uj olaj, legszuro,olajszuro, karbiszinkron, szep allapotban.
Ez mifasz?
valojában két dolgot kell meg jegyezni ! és 3 dolog van

első ha 340 000 re van ki irva azt 90 % hogy el lehet hozzni 300 körűl a másik érdemes magaddal vinni egy igazán hozzá értöt !
És végül legolább 3-4 motort meg kell nézni be inditani, ki probálni ,stb a 10-20 ezer forint benzinköltség el enyésző ahozz képest ami az össze hasolitási allap a 3-4 megnézett motor külömbsége ... és még egy törekedni kell a gyári állapotu motor vásárlására ..