Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pi....ba....akkor én már az űrkorszakban élek!
5775 irunk és a fajtámra büszke vagyok ........
Ne kezdjétek ismét légyszives....
A következő projektem a világítás átalakítása lesz, hogy csak akkor kapcsolódjon fel, ha beindult a motor.
Szia!

Mikori Banditra való? Ha 2004-es 1200-re jó lehet hogy érdekel...
Mivel az ülés komfortosításom után volt aki feltételezte hogy azért csinálom a reklámot, mert árkedvezményt kapok érte (nem kaptam), ezért nem is írom le ki csinálta és hol (aki tudja tudja, aki nem az meg nem). 13.-án volt egy hosszabb lélegzetű gurulásom, Komló-Érd-Komló 380 km. Abszolút kényelem volt végig, nem fájt a seggem, szinte úgy szálltam le a motorról mint ahogy ráültem. Akinek problémái vannak a gyári üléssel és megteheti, alakíttassa át. Az utazási komfortot nagymértékben javítja. A párom is csak dicsérni tudja, semmiféle panasza, problémája nem volt.
Ha már gumiügy.. :-)

Bridgestone BT023R 180/55R17 6mm-es, BT020R 180/55R17 5mm-es profilmélységgel eladók.. (12e ill. 9e Ft)

info: lucifer0820@freemail.hu
A gumi ügy egy vita. Ebben bárkinek lehet igaza és bárki tévedhet is. Abban a vitában az volt a gáz, hogy személyes sértésnek vetted, hogy ellentmondtam. El lehet békés hangnemben is vitatkozgatni, sőt abból a felek tanulhatnak is. Ha észrevetted, amióta normál hangnemben írogatsz, senki nem basztat, kikérik a véleményed stb. Mindössze ennyi volt a célom már akkor is. Le is írtam. Most meg csak annyit szerettem volna, hogy a származási infókat mindenki tartsa meg magának, ez ne legyen senki számára megítélési alap. Ettől nem lesz senki sem jobb, sem rosszabb viszont megmérgezheti a fórum hangulatát.
Peace :)
ez meg találtam Bátya ! Mindegy majd ki kisérletezem ......... köszi
Nem ment átt neked de nem baj persze hogy nem ahova tartozásom miatt ...

De például okáért a GUMI ügy ,, és pont te ... mi tapad hogy tapad és a stb .. stb . Kár ezen rágodni és bárkit meg gyözni érvekkel elenérvekkel , már nem izgat a dolog ..... 5775 irunk és a fajtámra büszke vagyok ........ és le is zárhatjuk a témát !
Azért itt egy pillanatra álljunk meg és tegyük tisztába azt, hogy itt senki nem azért kötött beléd, mert zsidó vagy. Ezt itt senki nem is tudta, amíg nem kezdted el emlegetni. Tehát ne is sugallj olyat, hogy ezért voltál basztatva.
Nem vágom fejből az adatokat. Red Baronnál nincs kapcsolatod?

Belekötősdiről nincs összehasonlítási alapom. Nem tudom, szlovák, német, vagy olasz fórumokon kisebb, vagy nagyobb-e a feszkó.

Azt azonban egyre tisztábban látom, hogy a szarok vagyunk, szégyelljük magunkat propaganda egyre erősebb, és a hatása is!
valoszinű igazad van ............
Lehet nincs igazam Jani ! de így érzem !

És nálam ez a lényeg .... Hányszór kötötek itt már beléd ?.. vagy belém ?
és néha teljesen alaptalanul ..lényegtelen .. nem érdekel ..
más :
kis bandi 250 ... már össze raktam tegnap .....mokolt a KARBIJA .. nem tudsz fuvoka méreteket és uszó magaságot ,,,,,,, nem kéne 2 napig kisérleteznem látod milyen kormosan ment .. köszi Jani
Mint minden általánosítás, ez is részigazságok halmaza és mint ilyen nem állja meg a helyét.
Na megint kezdődik!
400-as?
Tasi. Ki útál minket? Sorold fel.
én vélemény

mindenki rá keni a zsidókra az ország, a világ baját pedig ök csak össze tartanak, tanulnak , dolgoznak és tehetségesek , csak a nobel dijakanak 82 % át ök viszik el ! Segit a bankár milliárdos ZS a csoro ZS -nek és van közös multjuk és jelenük , témájuk ............ és jövöjűk is lesz !

Magyar vagyok !


EZT... el mondhatja ... magárol a magyar ?

pedig lenne mult és jővő ........ .................mindenki okosabb a másiktol , mindenki át akarja baszni a másikat , mindenki jobban tudja , mindenki elégedetlen , mindenki veszekszik , és mindenki utál mindenkit ............ NA ez a MAGYAR
Senki nem segit senkin , mindenki rohan , csak önös érdekek léteznek , nincs valás és család szeretet
az a kevés aki ebbe a táborba nem tartózik és ............

Jó hiszemü , boldog és és segitő kész , ........ Na az a MAGYAR szemében HÜLYE
Figyu, ez a bibsi dolog ez nálad ilyen berögzült valami? Végülis a te dolgod mint érintett, de miért kell ezt hangsúlyozni állandóan? Ez egy fontos jellemződ, hogy zsidó vagy? Ezt fontosnak tartod hangsúlyozni? Vagy miért van ez? Komolyan érdekel, nem basztatni akarlak.
Na meg jött ........... szerintem jóóóóóóóóóó

https://www.facebook.com/photo...
hehe, jó pont, így van, nekem sincs már fenn az S betű, a "dőlés" miatt, itt van a fiókban ugyan, de jobban néz ki nélküle,,,viszont kva drága volt...
Tehát akkor a 2003-as elöl gyári féktárcsás 1200-es bandit-hoz melyik fékbetétet javaslod?
Fékbetét első/tárcsa: EBC 5090, TRW-Lucas 5990, Ferodo 5890
...mert akkor rendelném is. 2pár kell tudom...