Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ámen! Aki ismeri, az tudja
Annyiból örülök " Matyibácsi " --- túra elmaradásának, legközelebb talán ott tudok menni !

Ma voltam egy motoros baráti szőlőhegyi összeröfin.
Nem mindenki érti, miért kell egy ilyen korú embernek még mindig motorozni, főleg egy ilyen géppel. Megoszlottak a vélemények.
Csak annyit mondtam, : én voltam négy évvel ezelőtt. Csak látni, és hallani kell Matyibácsit, és mindent megértesz !
"És akkor csend"
Magamban, : na ez így helyes !
Robival voltam. Ket zsugor viz,(12uveg gy.k. ;-)) , harom csontos csirkemell, 30 tojas, nemi liszt, leveszoldseg ;-) csont nelkul...
ezért tartottam a garázsban ,egy motorkerülő túrát
nem néztek hülyének,mikor kiszálltál a kocsiból esőruhábank
Van olcso esoruham. En mar mentem ma egy huszast bibi ;-) elmentem piacra meg aldiba ;-);-);-);-);-)
Szép motoros idő lett!
Matyibá projekt sztornó! Majd keresünk egy másik időpontot! Októberre vénasszonyok nyarára!
Nem tudlak felhívni. (hangposta)
Itt már esik. Most kezdett.
http://www.idokep.hu/radar Hát ez nem nagyon biztató!
Ok, reggel csörgök.
Igen, az lenne az a kereszteződés. Amúgy a hatoson jövünk, igaz, nem nagy kitérő, de ha jössz, várj inkább a Pest felé a Sió híd után a körforgalomig tartó egyenesben hogy ne kelljen kitérni. Én 8.30-kor indulok Komlóról, a Hosszúhetény utáni kereszteződésben a hatoson várnak a Pécsiek, nekik 8.40-et mondtam. 100-130 utazó nekik jó, így kombináld ki az érkezést. Nyolckor mindenképpen pontosítsunk, mert én is és a pécsiek is kizárólag akkor indulunk el ha nem esik az eső! Telefonszámom az adatlapomon. Nyolc után hívom Maxxyt hogy végül is jön-e vagy sem, mert ha nem, megtudja a Matyi bácsi címét, én megnézem útvonaltervezőn. Három éve voltunk és csak kábé emlékszem az utcára.
Igazából csak utcai legál gumit akarok használni,gondolva egy esetleges biztosítós történetre.

Mindenesetre nagy élmény lehet a slickkek tapadása,de nem túrázni valók,nálam meg az a döntő felhasználási terület.
5 éve nyáron 2 garniturát gyalulok le , nem vagyok nagy motoros de az iveken ,vissza váltásokon kivül még nem csúszott meg allatam 2 km és meleg lényegében 1000 km ként dob le magárol egy mm de ovatosan vot ami 6000 el ment alattam és persze volt ami csak 2500 at de attol is fűgg hogy hányast tud hozzni a tag 0 vagy 1 . v 2 . v 3 és az évjárat is számit de most az egyik pár M tec race o -ás 2013 -as

szerintem pénztárca barát és 15 fokig simán használható esöben is csak az a 5 - perc a gázos amig vissza hűl de kezelhető marad .
a fék távok rol meg ne is beszéljek méterekel hamarabb tudsz meg állni .. stb
Volt michlein slick az nem jöt be 2000 km és kuka a brinstone slicke is nagyon puha és nagyon kopik dunlop slick és a metzeler racetec ezzek ugyan nem tapadnak anyira de tartosabbak
elöször én is vonakodtam töle aztán mikor fell került a vasra azt hitem egy pillanat allat meg tanultam lábbtartotól - lábbtartóig döntögetni a motort

egy probát meg ér
190/55-ös volt,ragasztott,középen még olvasható volt benne a conti felirat,max 1000km-t futhatott+én mentem vele 3500-at,15-ért vettem.

Metzeler racetech bejött neked?
Ezzért jó a turos 1/4 áron 2 pár ... 190/120 27 000 ft 5-6 mm rel hátul elol 4.5 mm -el és ki bír 4000- 4500 ez is ...... ez a te 180-as hátsó conti volt vagy 40 000- 43 000... Nem ?
4500km....
Nem vitatkozom veled tovább, mert több értelme van egy sült hallal parolázni mint veled bármilyen témában is szóba elegyedni. Szerencsés fickó vagy, hogy a tények ismeretében is ilyen lelkesedéssel tudod állítani, hogy a fehér macska fekete... pedig itt mindenki látja hogy fehér, csak te nem!
ok ! vita le zárva ........... HISZEK neked mentél egy wagonal amiben nem is ez a motor volt , nem is ez az autó volt.

Elnézésedet kérem ! biztos össze tévesztem a szomszéd BMW -jével .. bocs bocs
Daty a kézvédőről kérhetnék egy pár képet a felfogatásról? DL650-esé és mint ha nem lenne kompatibilis csak mellé illesztettem és nekem a vége a kormánysúly végéhez ér...
Magadat járatod le ember! Mivel vitázzak? Belinkelsz egy olyan cikket amiben technikai adat lényegében nincsen, vagy csak max annyi amit még a nagyanyám is megértene.

Itt egy adatlap a 2010-ig gyártott dízel swiftről. Ez még csak 69 lovas, de ez most érdemben nem számít.

Nyomaték 2000-ren teljesítmény 4000-ren van a csúcson! Hol él ez 5000 körül?