Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyimbül az hiányzik :)
Az alkarjába épített nyomaték kulccsal
És azzal hogy mér nyomatékot? 11nm :)
Nekem suzuki szervizben cserélték, ott álltam mellette. A szerelő elkérte a hozzá adott készletből a kulcsokat, mert azzal volt a legegyszerűbb. Plusz hasznos volt hozzá egy hosszú egyenes fogó, vagy csipesz. Javaslom, nézd meg az ülés alatti szerszámkészletet, nálam az jött be.
Tevedes, 2L palesz-t adtam erte ;-);-);-);-);-)
Basszus tudtam, hogy nem kéne ennyi rendelést leadni. Most kétszeres hátrányba kerültem, amit költöttem, azzal te előre én meg hátra kerültem..
Nekem most lett egy endurom, huzzatok bele ;-);-);-)
Most néztem a mobile.de-t de 1.2-es A2-ből a legolcsóbb is 6e € és 11 éves. Márpedig ez 1,8milla, nem 1. Te honnan láttál ennyiért?
nem rossz főleg dieselbe mert ugye 1.1 es 4 db ceruza elem hajtja ........... akor inkáb egy 2005- 2008 swift ha már ez a kategoria is itt van ,,,,,,,,, de egy 1.2 A 2 audi 1 000 000 ba bele fér 3 - 3.5 literes gázolaj fogyival aluminium kasznival , nagy csomi , tologatható ülés sor ., ja és 160 nm rel
ehez képest a 30 éves mitsubisi teknika a getzben egy lovaskocsival ér fel 600 000 - 800 000 ft ért

Látom te is nagy spiler vagy az autóban .. bocs ezt nem tudtam kihagyni ...........

szerintem 1 gomboc ért az A2 től nincs jobb most a piacon
Nem ízléses magad fényezni, ezt hagyd másokra
Azt látom!
Ebben a dognehezben szinte fekve van a blokk. Barmikor levernelek vele az alpokban ;-);-);-);-)
Szerintem nagyon penge vagyok !
Hiunday Getz lesz a te autód!
Hude hoki, foleg ebben a szinben
Látom autóban nem vagy túl penge!
Jó, ha nem motorozok akkor itthon leszek.
Délelőtt nem megy, dolgozom, esetleg délután. Írok előtte. Előre is köszi :)
Van itthon ser éppen...igaz, elfér mellettük a többi is. Holnap délelött itthon vagyok, ha jössz írj mailt és küldöm a címet.
Szerintem meg pontosan a motorozás javát borsát agya az ilyen nehéz vasak terelgetése mint a 280 - 300 kg .. hegyi utakon stb , ehhez kell némi motorozási rutin .Aki ilyeneket tud terelgetni könyedén, az a pille könyü motorokon unatkozik ,, arról nem beszélve milyen nyomatéka van egy 600 -800 motornak ? a nyomaték 140 nm kezdödik szerintem !
Díl:) Sört szereted, vagy valami más elhajlás?
"Most már a túra DL mellé egy Supermoto-ra vágyom." Fura, nekem pont ez járt mostanában a fejemben, csak nem DL, hanem GSF mellé. A többi stimmel
Eljössz, odaadom a szerszámot a garázsból és elmondom, hogy kell és megcsinálod...egy fillérbe sem kerül.
Na akkor váltsunk komolyra. Gyertyát akarok cserélni a vizes nagy banditomon. Ötlet kéne, hogy vigyem véghez anélkül, hogy 30e-ért vennék szpesöl túlt a Suzukitól?