Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor csak 600-al olcsóbb a bejáratott gép.
Az xx régi megbuzulás nálam, szóljál, ha erre jársz
Tavaly kaptam egy írásos ajánlatot, ami 2.1 alatt volt. Naked.
Hogy a bent ragadtat milyen árban lehet azt nem tudom. Mindenesetre az enyém szalon állapot és 1M-el olcsóbb mint a 0Km-es szalon gép.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1250_bandit
_szalon_allapot-7158098

Itt a fórumon pici alku belefér.
Milyen áron lehet kigurítani most beragadt 1250-es? (mondjuk ha van még kopasz verzió)
Jól írja Csabu!
Hagyd a kicsit, és vegyél egy beragadt nagyot!
Én is így tettem anno, és nem bántam meg!
Múlt héten éreztem ezt, amikor a naked Banditám utódját, egy 1100XX-et próbáltam először - egy pillanat, aztán már 180-at mutatott az óra, viszont az éveken át megszokott, felsőtestre / sisakra nehezedő szél általi nyomás meg sehol
Sajnos ez igaz...
Ott a pont.
Megkell kérdezni a 600/650 gazdikat, a mai eszükkel mit vettek volna ahelyett, hogy elbukják 1-2 év múlva az amortizációt, mert kinőtték
Én meg 5 cm le vágtam A GYÁRIBÓL IS ! had fújon a szél !

Van egy 150 ccm ital jet jupiter-űnk Na azon ... van plexi ... , mégis szará lehet rajta ázni , mert nincs sebessége ,, ÉS tényleg BE fullad az ember feje a sisakban a nagy plexi mögött ,, pedig jó sisakom van !
Jöhet minden után gyártottba Pl : a fékbetétek legyen márkás vagy gagyi mindegy , Én pl újra ferozoloztatom puha kuplung cucal , meg is tudok állni és a tárcsám se kopik .
telo szimering ,fék kar stb

DE BLOCKBA CSAK gyárit a hulla szakat did vezérmü láncok , prox hézagolok , szaros puha csapágyak japán feliratu csomagolásban , után gyártott hengerfely tőmi .. már sima primer láncot is csak rk , vagy cz veszek ez a tajwani did nem érdekel

szóval csak gyárit
Hagyd a francba ezeket és alkudj bele plusz 600ccm-t, annál jobb extrát nem kaphatsz.
Elküldtem egy havernak, de ez a hirdetés egyértelmű átbaszás. Ez a motor így fél áron van, olyan meg nincs
Én inkább egy két éve a boltba beragadt 1250-est hoznék el 50-100-zal drágábban ( kevéssel több vételárért egy kétszer akkora motort). Ha be van ragadva, ott igencsak alkupozícióban vagy, ezt ne feledd.
bandit forever
mondjuk ebben nagy igazság van.
Kölcsönkértem az fjrt, lábujjhegyezgetek, erre eltűnik mindenki a tükörből.
Lassítok, lenézek, 170...mondom bazze, hol a szél? de azért tetszett :D
Most látom, hogy a mostani hivatalos árlistában úgy szerepel, hogy "Fogy. ár Ft (bruttó, reg. adóval)"

Szóval mehet a csata az összes többiért...

Drukkoljatok!
Kettő társ ,én vagyok a másik
Nekem is ilyen van,na meg a plekóm is olyan mint a tiéd.
Köszi, és mindenki másnak is!
Ebben van valami. Van nálunk a hazavezető úton két vadveszélyes szakasz is, ahol éjjelente meg szürkületkor óvatosabban szoktam menni..de nem úgy kényszeresen, csak ahogy érzésre kiadja..szóval lassítok arra a párszáz méterre. Na a GS-sel 80-90 volt ez az ösztönös biztonságosnak vélt tempó, most meg a szélvédett fotelban kb 100-110 amire lelassítok. Félelmetes hogy a sebességérzet hiánya milyen veszélyekbe sodorja az embert.

(ami a legrosszabb pedig hogy tudatosan se akarok lassabban menni, mert ott meg már megőrülnék ezen a motoron..pedig tudom hogy úgy lenne az igazi)
Lovi!

Ahogy hétvégén is beszéltük.
Sportdob - olcsóbb ha már a gyártóhoz mész....A bandában nem is tudom hány Handó dob van.....de egy 5-6 biztos

doboz-platni: Drága....sokkal olcsóbban kijön ha nem a szalonban veszed és nem mész a SUZUKIS márkára. Veszel 3 olyat mint Eriknek van hátul (Erik64) és soha nem lesz gondod...és mindezt a gyári szett árának 30-40%-ért!
Konzolt meg csinálsz magadnak. Amit láttál szombaton azt 4 óra alatt raktam össze. Csak vas kell, elképzelés, meg egy hegesztő....

Középtámasz....
Jó érv a láncolajzó.....de pl. egy gumicsere, téli elrakás....csinálsz első/hátsó emelőt? Szóval azért annak van létjogosultsága.
Én csak ajánlani tudom

Tankpad....
Na hagyjuk! EGYEDI, olcsóbban! Láttad nekem milyen

GUMI....
Amig elkopik, addig legalább megszokod a gépet.
Vagy pár kör után meg eladod 99%-osan

Bukógomba?
Ebben nem tudok nyilatkozni....

Plexi
Jöhet


DE A REGADÓ a leghúzósabb.....
Nekem miért volt benne az árba?
Nekem picit félelmetes ha véd a plexi,egyből emelkedik a tempó,azt meg nem kellene erőltetni,igazából azért vettem nakedet.
140-ig tényleg bármikor, de ha mondjuk egész nap páláyáznék, akkor nap felétől már számít, kell-e kicsit kapaszkodni, bár elkezdtem gyúrni :DDDD