Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a neve, hogy tuzkarika.
utangyartott 7ezer, gyari 9....
ugy néz ki megadta magát a leömlőknél ill.az összekötöcsőnél lévő "tűzkarikám",(valami rézszálakból font anyag,nem a kipufogódobnál lévő)ha azt ugy hívják,elég rendesen kifújt ,a bilincs alatt, ahol ki van könnyítve,mert addig már nem ér el a "tűzkarika"

vettem egy kipufogóhoz való pasztát ami hőre megkeményedik és tömít,jelenleg nem fúj ki,de attól tartok ez nem a végleges megoldás mert a rezonanciától kifog morzsolódni

szóval a kérdésem az lenne,mi a pontos neve ennek a "rézszövetnek",vagy esetleg más megoldás
Daty meg szeretném kérdezni, hogy a kézvédő a kormányt ütközésig fordítva nem ér bele a tankba? A kuporogást fékezést nem zavarja nincs túl közel a kezedhez? Én is gondolkodom egy ilyen jelegű projekten mivel jönnek a hideg napok.
Ráér még!
Majd ha mindenki bört húz a fogára...

Néztétek a Horex V6-osát. Végre egy pofás gép, csak kicsit többet kell érte könyörögni a Jézuskának!
Meg pont kiad két triumph-ot a blokkja!
Valami műszaki témát rebesgettél.....?
De...de! Részemről igen! Ezután kínlódjatok ezzel a hülyével Ti!
Szerintem még nincs vége!
..lehet a vihar elötti csend?!
Majd jön nektek a megmondó ember,és fel lendíti a fórumot!
Milyen kihalt lett a topic....
Szia Géza!
Jó volt a túrátok, legább is a képek alapján, hogy viselkedik a Tdm, gyertya kérdés megoldódott?
Vége?! Na ne mán!
Ha a mi kirándulásunk mellett döntesz és esetleg még valakik jönnének, szívesen látok bárkit az ottani csapatból.
Rendes Tőled !

Sajnos aztán az sem tudott segíteni.
Ahogy írtam annak idején, : ajándék.
Defekt spray. Még nem felejtettem el Csabi!
Szia Csabi !

Olvastam a " Matyibácsi " túrát a KAPOSVÁR - i oldalon.
Köszi az invitálást !

Van már kettő program 14. szombatra.
A 2010 - es zongorahangoláson jól éreztem magam, szívesen mennék.
Még nem tudok dönteni.

Üdv. én voltam a kistestvér.
Ámen
taschner!

Drága cimbora! Te hiába kérsz itt mindenkitől bocsánatot,mert mindenki látja,hogy baj van az agyaddal!
Már több fórumból elkergettek,mert ott is pont ilyen tökfej voltál,mint itt! És ezt is tudja mindenki!
Ami pedig a rézláncomat illeti,nos köszöni jól van,és pont most gondolkodik rajta,hogy elcserélődik egy olyan szutyok vasra,mint amilyen neked van,mert kb egyenlő az érték!
Egyet azért ajánlok neked....soha ne kerülj a közelembe!

És ezzel én is befejeztem részemről! A továbbiakban semmilyen idióta bejegyzésedre nem fogok reagálni! Majd megteszik helyettem az itt jelenlévők,akiknek java szintén unja már a pofádat!
Csabu!

Valami bolha nyöszörög itt lentebb,és a nyöszörgéstől majdnem nem vettem észre mit írtál! A lényeg,hogy ha nem jön semmi közbe akkor mindenképpen ott leszek,de azért még előtte 1-2 nappal csörrents rám!
Kiírtam itt a Pécs és környéke motoros körnek és a motorozz.hu Kaposvár topicban.
Kurvára unalmas már ez az egész. Na mindegy.
Maradjunk akkor annyiban, ha az időjárás engedi, találkozunk a sükösdi elágazóban szeptember 14.-én szombaton 10 órakor. Ez azt jelenti, hogy én indulok Komlóról 8.30-kor. Szólok még a környékbelieknek időben (Pécsiek, Kaposváriak), aztán a többit majd meglátjuk.
Most halom a hírekben ........... Kiskőrösön valaki tucat szám vásárolja fel a nyugtatókat a gyógyszertárban . azt mondják folyamatosan habzik a szája is neki .. és mindenkivel kötözködik !
Pedig még Tasi -se szolt hozzá vagy két hónapja !

befejeztem gyerekek és bocs mindenkitől ,, kivéve a réz láncosat
Én halgatom Pityu ... nyomjad