Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez PR3-as, a tettes PR2-es vol!
szóval tegnapi, akkor szóltam
Ez még az "osztrák" gumi?


(ha nem friss a kép akkor nem szóltam)
Odaadom Neki az enyémet, ami ugyan az az évjárat és szín, csak 110e.-rel több van benne! Kap még négy kilót, és vagy megtartja, vagy azt árulja tovább.

Tegnapi kép!
Tekeregnek mint a spicces kígyók!
Van köztünk autószerelő? Lenne egy kérdésem hozzá. Bocs az offért.
bezzg a hyperpro-s zselekockak ;-)
szamitasaim szerint telre kifingik a.gyari szimmering, aztan egy a 15os-olaj;-)
bazzeg ezt a telefont
kolleganak?
kolleganak?
Teszek majd fel képet hétvégén.
Karcmentes.
Mennyi lenne az irányára? Képek vannak róla?
Megvette...
Valaki jól fog vele járni.
Alapfelszereltség volt az ülés alatt a gyertyakulcs, a drótkefe, öngyújtó és kis flakon benzin a beköpött gyertya kiégetéséhez, valamint focistákra emlékeztető vádli és combizmok a hazatoláshoz
Eladni nem lesz könnyű...1 milla alatt van a tax ára.
Minek vette meg egyáltalán, ha hat év alatt 2e-t tudott beletenni!? Volt olyan hétvége, hogy többet mentem
Nálunk volt egy kis ring... azon versenyezgetünk egymás ellen...Sajnos engem már a haverok nem engedtek váltogatni csak a legmagasabb fokozatban terelhetem a Szimót...Na oda kelet a lendületes motorozás.
Azzal pl. még nem mentem,ellenben Rigával,kuplung nélkül,fix 2-ik fokozatban.......mit mondjak,meg kellett tanulni lendületből motorozni!
Ez a beszéd, ez az igazi hozzáállás!
Azon a szakaszon,az adott palettából,így volt.
Az 1.2-es bandit futómű tényleg harmatos,a vizesé már picit feszesebb,jobb is,de szinte minden 1000cm3 körüli nakedé meg idomosé még jobb,viszont ár-érték-élményfaktorban nehéz a bandit überelni.
Igazából nekem abszolút nem számít milyen motoron ülök,bármelyiket tudom élvezni,azt hiszem ez a lényeg!
Én is visszasírom a Verhovinát
Üdv!
Valakinek kell gyári index bura vagy eke idom hívjon nyugodtan.
Mivel el adtam a Banditámat sajnos :( ezek meg maradtak.

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Szotyi akkor hogy van ez? Az FA a legjobb kanyarvadász? Holott mindenki azt szajkózza, hogy a Bandit futómű gyenge...