Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kellene ide moderátor, csak az embereknek kellene tiszteletben tartani a másik személyét, véleményét . Tartozkodni a durva beszállásoktól pro és kontra egyaránt .

A hitelről.
Utálom a hitelt. Utálom a bankokat. Ellenben nekem egy vállalkozó cimborám, aki szintén Banditot vett anno a következőt mondta:
Kihoztam hitelre..
Nem értettem, hiszen megvolt a tőkeereje arra hogy megvegye kp-ra.
Ekkor hozzátette: "Magyar vállalkozó mindent hitelre vesz" Mivel még mindig pislogtam hozzátette: "Ki kiváncsi arra hogy megkérdezze a nagy testvér hogy :Mibőől? "

Más.
Magam is hitelre vettem a motort. Nem mondom hogy fülig ért a szám amikor elszabadult a svájci fizetőeszköz, de a "Biztonságos"-nak hazudott Forint hitelhez képest még így is minden hónapban megtakarítást realizáltam.
Egyedül azokban a hónapokban volt több a törlesztőm, amikor az elemzők már a svájci frank - euro egyenlőséget realizálták.
Ha így vesszük nyertese vagyok az ügynek a mai napig.
Ha más álláspontból nézem, természetesen a következő gépet eszemben sincs hitelből kihozni.

Ámen.
Menjetek békével
.. a kutya. vigye el!
igen kell matrica valami 4€ környéke,de ott nem csak az autó pálya miatt kell,hanem a S utakra is kell a vinyetta,de itt egy link


http://www.ausztria.autopalyan...

cseheknél nem tudom kell-e motorra,de szlovákoknál nem kell sehova se ,még a pályára se
Tényleg kéne már ide egy moderátor..
Zene füleimnek némelyik művelt ember meg nyilvánulása !
valamikor pár hónapja is így kezdődőt ......................................
De az akkor sem és most sem bántja senki fülét .. én szegény vagyok hitel nélkül ... de szar nekem

és elnézést is kérek ettől a sok milliomos embertől

De mivel jogom van ide írni így én is nyomom magam ....

Ha meg a fajtám nem volna ilyen művelt emberek még barlangba laknának és bunkosbottal járnának vadászni és egymásnak dicsekednének ki mekora disznót csapot agyon

csak nevetek
Hangszerkészítő vagy?
Maxxy! Megnéztem a műszakbeosztásomat, szeptember 14-15 szombat vasárnap szabad vagyok. Akkor tudnánk menni a Matyi bácsihoz. Tízkor kéne találkozni a sükösdi elágazóban (mint a múltkor). Megérkezünk, ti azt csináltok ami akartok, én két-három órát biztos javítom az öreg zongoráját. Az azt jelenti, 13-14 órára végzek vele, utána szabad foglalkozás a részemre is. 14-re izguljunk rá, az szombat, ha szar idő van akkor próbáljuk meg a vasárnapot. Szólj a haveroknak, aki akar, jöjjön. Ez egyben itt meghívás a fórumtársaknak, aki akar, jöjjön velünk Bajára. Egy túra, egy látogatás a Matyi bácsinál, egy zongora hangolással összekötve.
YOSS!

Csak azt érintse bántóan akinek céloztam,és akivel problémám van! Akinek nem inge az nem fogja magára venni!
Túlspiláztam? Igazad van! De egyszerűen ez a barom,nem tudja miket beszél!
Amúgy meg nyíltan vallom,hogy nem csípázom a fajtáját,de ezzel főleg ebben az országban sokan így vannak. De a világon mindenütt,ha már itt tartunk!
De ezt a témát nem feszegetem tovább,mert tényleg nem ide való,viszont ő "dicsekedett" el a bipcsi fajtájával! "Bipcsi" bipsi Te pöcs,még ehhez is hülye,hogy rendesen leírja!
nem értettem milyen cikkhez gratulálsz
de most már olvastam
jó cikk, több ilyen ember kellene
Ezt egy kissé túlspilázod. Már háromszor ugrottál rá, anélkül hogy akár válaszolt volna. Ezen felül a zsidózást nem kéne itt erőltetni. Nem tudhatod, hogy kit érint még bántóan.
taschner!

Tényleg....húzz már innen el a véres rákba vazze! Nem veszed észre Te majom,hogy mindenkinek tele van a töke a hülyeségeiddel?
Amúgy meg aq fajtáddal elég sok probléma van a világon mindenütt! Na erről meg ennyit!
Abszolút degenerált hülye vagyok, rájöttem. Bázz, részletre vettem egy tévét. Ahelyett hogy kifizettem volna egyben. 85e volt egy összegben és én inkább a banki részletet választottam! Tíz hónapra kaptam tíz darab 8500 Ft-os csekket!
Jaj vazze....Te metszett farkú vagy? Akkor meg kerülj el messzire köcsög!
taschner!

Ha itt ezen a fórumon valaki hülye az csak Te vagy cimbora! Egy igazi szánalmas hülye!
Mellesleg,hogy a fene egyen meg az irigységtől,még elmondok neked pár dolgot: van egy 3 millás lakókocsim,egy komoly autóm,saját lakásom,nem kevés pénzem a bankban! Ja....és azon a "réz" láncon ami a nyakamban lóg símán veszek egy olyan szutyok vasat amivel vered a nyálad! Remélem kielégültél Te idióta! És nem vettem ennek ellenére"csak" egy szutyok Sutyuki Banditot,és nem halljabusát,mert csak erre futotta Te nyomorék pöcs!
És nem vagyok maffiózó,és nem lehúzásokból élek,hanem dolgozom a nap 24 őrájából 20-at ,csak lehet több eszem van hozzá,mint neked Te szellemi toprongy!
A helyzet az, hogy ezen a fórumon a renomédat te magad ástad le kitartó munkával a béka szintje alá az ordenáré stílusoddal, meg a kinyilatkoztatásaiddal amiket senki nem vonhat kétségbe, különben jön a túrós gumi, meg a fiad, aki majd kioktat mindenkit. Lehet, hogy Maxxy stílusa hagy némi kívánni valót maga után, de ne felejtsük el, hogy az már többnyire a te felszólalásaidra reakciók. Én régebben próbáltam veled vitatkozni a szó jó értelmében, de esélytelen. Aki veled nem ért egyet, azt azonnal ekézed. A másik dolog, hogy mielőtt az elküld gombra nyomsz egy hozzászólás írása után, futass már egy helyesírás ellenőrzőt - ha már a te szemed nem szúrja a szöveg helyessége - mert baromi idegesítő olvasni amit írsz még akkor is, amikor igazad van és véletlen nem anyázol. Ha már a szerelés tudásodra annyira igényes vagy, akkor a helyesírásodra is lehetnél legalább minimális mértékben.
Az utolsó mondatoddal egyébként egyetértek.
na látod itt a probléma !
az hogy én hogy beszélek a saját fajtámról az az én és a fajtám dolga az, hogy nekem be szolnak és .. Pl : minek bele pofa, szihiátriai eset ... stb az nem bántja a füled .. De ha én egy bármilyen személyről , egy ki talált személyt a pénzügyi tranzakcioi miatt .... netán le hülyézek ... Na azzal bajod van !

Itt a baj .......... nincs miről beszélnünk továbiakban
Sajna nincs. Általában hasonló célból el szokták kérni ha kerül egy-egy, de többnyire nem engedik elhozni ha cserélünk. Próbáld B1200-at a bandit.hu-n. Hasonló pályán mozog :)
neked van elromlottad, megvenném...
Biztos elmegy egy darabig, csak éppen mi az értelme? Tegyél fel normálisan megtervezett riasztót, mechanikai védelemmel. Az ér valamit. Ha felvétel készül arról, hogy két kapucnis csákó pakolja ki a kecót, azzal nem sokra mész. A cuccot már elvitték. Aztán nosztalgiázhatsz rajta, hogy milyen tuti volt a tv-d, amit éppen cígölnek kifelé
Azt kell megakadályozni, hogy egyáltalán bejussanak és ha mégis sikerült nekik, akkor nagyon kevés idejük legyen.
Múltkor valami aldi/lidiben láttam egy olyat, ami mozgásra rögzít meg egyből sms-ez az okostelóra. Valami 25 rongyért :O
Az annyit is ér?
Ál kameránál nem mindegy? El nem fog romlani
Az meg hogy ál kamera, vagy igazi, azt a védendő objektum dönti el. Családi házra majdnem mindegy mit teszel. Leginkább elromlott igazit ajánlanék, mert azon nem látszik, hogy nem működik, de az ál kameráról messziről üvölt, hogy nem igazi, pláne, amelyiken még kis piros led is világít, vagy villog
álkamerákat mennyire ismered, melyiket érdemes megrendelni? van vmi típus, amit ismersz és jól is néz ki :-)
Elektronikus vagyonvédelem. (Videó, beléptető, riasztó, stb)
mi a vállalkozásod profilja?