Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikir!

Kis vallási történelem....legalább Te is képben leszel!
el lehet húzni a pcsába az adok-veszek fórumba...
khmm.... Ez még a Bandit fórum?
Mert ha igen, akkor tiszteljetek meg minket azzal, hogy a faji, vallási, stb nézetkülönbségekből fakadó személyes "vitákat" máshol meccselitek le.
Köszi!
Na látod....itt a baj!
" vannak emberek akik soha nem olvasták a bibliát ,mert ha a kezükbe veték volna tudnák ,hogy a zsidók királyát Roma feszítette
és tudnák ,hogy a zsidó a kiválasztott nép .."

És Poncius Pilátus kiknek a kérésére is feszíttette meg Jézust? A zsidó fő papok követelték,hogy feszíttettse meg okos tojás!

Ti vagytok a kiválasztott nép!? Na ezen meg nekem kell röhögnöm!
Ezt hol olvastad? A Talmudban?
Nehéz is beismerni,hogy a Te néped ahogy fogalmaztad,nos a Te néped elnyomó a Palesztin földön,és a Palesztin nép a szabadság harcát vívja a maga módján! Akár a piacon vásárolt rakétával is! Csúzlival az atom rakéták ellen! Vagy mit is beszélek....ugye a Te népednek nincsenek atom rakétái? Ugye?
Mit is ír a Talmud? A Gójokat szabadon nézhetitek hülyének,és büntetlenül vehetitek el amijük van!
Nem dicsekszem a történelmi tudásommal,de sokat tanultam történelmet,és a Te népedről is sokat tudok! A Talmudot pedig alaposan átnyálaztam,csak hogy tudd!

Na de hagyjuk is ezt,mert az én szememben akkor is csak egy "bipcsi" vagy!
vannak emberek akik soha nem olvasták a bibliát ,mert ha a kezükbe veték volna tudnák ,hogy a zsidók királyát Roma feszítette
és tudnák ,hogy a zsidó a kiválasztott nép ..

persze az ilyen emberek soha nem találják magukat

már nem nevetek .........csak sajnálkozok
Magyar országon a C ... ok nem dolgoznak csak rabolnak , lopnak , és sajnáltatják magukat a nagy nyugatal , hogy ÖK az elnyomot nép
30 éve volt munka kerűlték a munkát be törtek , loptak , gyilkoltak és irigykedtek

ma nincs munka az adó fizetők pénzéből kapják a segélyt és mégis lopnak, rabolnak, gyilkolnak és sokasodnak ahova be teszik a lábukat ott kö kövön nem marad , minden értéktelené válik és tönkre megy .

ez van gázában is , annyi külömbséggel ,hogy ha ott a palesztin lop ,vagy rabol pénzt / persze ott is van sadmerek / elsö utja a szabad piac és vesz egy rakétát amit fényes nappal be lő a zsidó városba ,,
a zsidók a volt palesztin főldet meg vették sok pénzért úgy mint az USA alaszkát a ruszkiktól ... nem tudom mit szólna most az Amerika ha a ruszkik vissza járnának rabolni alaszkába , nem tudom mitszolna az a család ha egy megvásárolt földön épitene egy házat és a rablo palesztin meg szará löné a családodal együtt .

Persze vannak emberek akik ismerik a történelmet és még dicsekednek is vele !

csak nevetek
Hát én is csak nevetek rajtad! Mit is ír a biblia? És boldogak a lelki szegények,mert övék a mennyek országa!
Persze Te csak a Talmudot szoktad olvasni,abban ez meg nem szerepel!
Én csak írogatok .. már ahogy tudok .. persze vannak emberek akik mindenre reagálnak és magyarázák a szegénységüket .. mindig a csoro magyaráza meg milyen jó is neki és tele van a szervizembe is aki tele van soha nem ad boravalot és halgatom milyen nehéz neki az élet
a csoro persze dicsekszik . , hogy milyen fasza a 1 000 000 ft os motorja amit fizet már 45 honapja és még mindig tartozik bele 1300 000 -mal és még boravalot is ad hisz etől még Ő rendes ember és folyamatosan arról beszél milyen motort fog venni ...... amikor azt mondom neki ,hogy még ezt sem fizete ki ... morcos lesz... HÁT EZ TŐRTÉNIK ITT
.. persze ha én 20 órát dolgoznék lehetnék gazdag .......... de minek , hísz nekem könnyű mert csak 12 szolgálatom van egy hónapban ,, és még sincs hitelem ,,,,még a fiam lakására se !

Jó annak aki 20 órát dolgozik és hitele is van !

csak nevetek
Na....ezt még azért le reagálom!
"Ha meg a fajtám nem volna ilyen művelt emberek még barlangba laknának és bunkosbottal járnának vadászni és egymásnak dicsekednének ki mekora disznót csapot agyon"

Mivel jól ismerem az ókori történelmet,egy valamit kérdezek tőled Te agyon művelt!
Melyik nép is volt az akik megfeszítették Jézust?
És a Te néped kis barátom most mit művel a Palesztin néppel? A Te nagyon "művelt" néped gyerekeket és ártatlan asszonyokat mészárol le a Palesztinok földjén!
No csak ennyit a Te "művelt" népedről!
én azt látom, hogy te mindig felveszed a kesztyűt, hagyjuk már...
Csabu!

Természetesen mindenképp összehozzuk,hogy elmegyünk az öreghez,és aki akar az jöjjön,mert egy motoros "ikont" ismerhet meg személyesen!
Ma lépett a 87.-ik élet korába,és aktívan motorozik egy Ducati Panigale-val ami 164kg,és 207LE!
De még ott áll a műhelyben a 1098R-es Ducati is,ami hasonló paraméterekkel rendelkezik!
Mindenképp még beszélünk előtte mondjuk egy héttel erről,és pontosítunk! Mindenkinek ajánlom hogy jöjjön el,mert megéri megismerni az "öreget",és egy igazi jó kis motoros program lesz!
Fiúk!

Istenemre esküszöm,hogy aki ismer engem akár innen a fórumról is személyesen az tudja,hogy béketűrő emberke vagyok! De ez a majom kihozta belőlem az "állatot"! Ilyen hülye emberrel már évek óta nem találkoztam.
Ez az idióta már sportot űz abból,hogy mindenkit provokál! Hát nem látjátok?
Komolyan kérem tőletek,hogy ne reagáljatok már a hülyeségeire,és esküszöm én sem fogok!
Aztán majd csak eltűnik innen a büdös francba!
taschner!

"Simán feljelentést csinálhatnék , de nem érdekell ... hisz ez egy álcázott milliomos .......... de gondolkodom rajta !"
Igen? No csak! Azért mert azt írtam,hogy nem bírom a fajtádat? Hát beszartam rendesen! Rohanj kis barátom oszt jelents fel!

"Álcázott milliomos" És? Ez fáj neked? Szerinted itt a fórumon mindenki olyan egérba....ta mint Te vagy? Vagy szerinted az az ember akinek több van mint neked az tróger?
Tényleg mondom vizsgáltasd meg magad orvossal,mert nálad nagyon nagy baj van!
A részletre vásárolás a szegények le huzása ... ennyi ezen nincs mit magyarázni .......
Egy lakás vásárlása hitelre elő takarékoskodásal , kedvezményekell , saját tökével meg érheti ...........

De egy 50 000 ft tv 85 000 ért 10* 8500 csekell és egyszeri 10 % kezelési költségel biztos nem ..

sőt egy 2 ooo ooo ft motor 50 % befizetésel mindegy milyen devizában , vagy forintban megint nem éri meg
ha csak 3 évre számitjuk a költségeket 35 % thm -el 1 656 345 ft jönn ki osztva 36 .. 46000 ropi + évente a számla vezetési dij + a ki postázot csekek , vagy az átutálási ileték

ha 5 évre számolom 1 876430 ft 60 + 31 000 ropi

ugyan akkor 1 000 000 /60 ... 16670 ft ergo havi 14500 ft le húzva Wc -én 60 szor .. fasza kis üzlet ... ja valaki azt monta be fekteti meg állam papir 1 000 000 1 évre le kötve max 6.5 % ergo egy év allatt 65 000 ft amiből van ugyi 16 % kamat adó és ujabb 6 % eho
15 000 minus tehát éves szinten 50 000 ft haszon szenbe áll a 12* 14500 ft .. 174 000 ft kiadásal

egyelő minus 120 000 ft

csak nevetek
No, megen van "élet"...
Az álcázott milliomos az ilyen
kéne bizony ............ arról nem is beszélve ,hogy itt a corpusz a zsidozásra .......meg arról nem beszélve ,hogy mindenki ki kiáltott engem trágár szövegünek és a mai napig itt van a corpusz , hogy ki is kezdet el trágárkodni ... csak ugyi a nagy érdemü nem olvas vissza rendesen .
most 2 hónapja egy rossz szó nem jött ki a számból nem huzzók kesztyüt ... és mégis zsidóznak , hülyéznek ha más nincs akkor meg analfabéta vagyok ............

hogy is van ez ?
Simán feljelentést csinálhatnék , de nem érdekell ... hisz ez egy álcázott milliomos .......... de gondolkodom rajta !