Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

taschner!

Neked aztán muszáj itt beleugatni....okos tojás!
Magas homlokú Bandi.
jol beszélsz ...................... nem kis adag van ..........
A poén, hogy eddig mindenkinek tetszett aki látta élőben - és nem BANDIT tulaj...... vagy még csak nem is motorozik

Szóval bennetek van egy jóóóó nagy adag elfogultság is azért.

De tény!
MAGAMÉ, Én alkottam.....ha meg nekem jó, akkor ugye más véleménye csak egy dolog
Avass be, mi az a FI tuner Pro? Mit csinál a motorral? Nem tudom. A Power Commanderről már hallottam, erről nem.
Kin padon a gépezed! Meglepő eredmény született...Igaz egy FI Tuner Pro-is beépítésre került. A nem kevés kilométer ellenére a főtengelyen mérve még ma is erősebb mint egy új.

Itt megtekinthető az eredmény!
Jézus Mária.... Ez rettentő csúnya, már bocsánat. De ízlések és pofonok, szóval ha Neked tetszik, hát tetszik... Viszont ha nem ér menet közben a szél, akkor izzadni fogsz mint egy ló. Meg hát a motorozás pont arról szól, hogy a szél kócol menet közben :)
Ez se sokkal szebb,de legalább golyó álló 9mm-ig.Persze ólom magvas.:

http://shop.nationalcycle.com/...
Sutyuki Bandiburgman
Jól elcsúfítja a vasat,de Te tudod! Én mondjuk soha nem tenném fel,mert ronda mint az állat! Egyszerűen nem illik a Bandira! Nincs összhangban a motorral! Egy Pan-on más,az a motor úgy van kitalálva,vagy egy "kóc" BMW-n,de ez már tényleg ne haragudj,de ocsmányul néz ki! Ettől még lehet hasznos,sőt....
Beléptél a vérnyúl táborba ,gratula. Nemsokára teszem fel én is a vérnyulat,ha hűvösebb lesz.
Jówanna :D
Mármint hogy a kényelem oltárán.... a szépséget áldozni...
Nem azt írtam, hogy el FOG törni, hanem azt, hogy 150 felett hogy fogja bírni a nagy szélnyomást? -Ezek szerint bírta. A szépség oltárán sok dolgot ki lehet végezni ami a kényelmet szolgálja. Ez esőben is rohadt sokat fog védeni az biztos.
Zuhanykabin plexiből mekkorát lehetne csinálni?
Honnan szerezted be azt a mobil gátat? Lehetne tenni a régi Bandira is?
Édes f@szom

MInt egy sznob robogó de gondolom, hogy iszonyat kényelmes lehet. Az Ikarus ablaktörlőt ne felejtsd le róla

Én is gondolkodtam egy hasonló dologról, ami ér is valamit. Nem véletlen, hogy a BMW olyan ronda persze a rendőr motorosnak az ing ujja sem rezdül....
Gratula hozzá. Én nem mondom, hogy ez lesz vele, meg az lesz vele, mert neked kell, hogy jó legyen. Én szeretem, ha van kis szél, de ahány ház, úgy alussza álmát...
Jelentem a nagyérdeműnek, hogy a plexi letesztelve:-))

azt írták páran, hogy 150-ér el fog törni.
Nos nem tört el:-))) Fölötte se:-))

Egy laza 400-at beletettem.
Voltam földes úton, köves úton...út nélküli úton (eltévedtem:-))
És semmi. Még a csavarok se lazultak meg.

Isszonyat kényelmes. Kezdem érteni miért vett cimbim is Pan-t:-))
Nem cibálja a kezem, kabátom a szél, a fejem se járkál egy kamion mögött...

Egyedül a GPS tartót kellett apósomnál újraalkotni, mert az kicsi lett, és nem láttam:-) (ezért is tévedtem el:-)
De szerencsére már a Jászságban is felütötte a fejét az ÚTJAVÍTÁS:-)) Szóval SOK, jó aszfalt került le.


Szóval NAGYON PÖPEC:-))))
kesztyűidről nincs vmi linked? milyen márka mely fajtái...
megint kilukadt az enyim...
köszi a cuccot,hátvégén beleugrik

Montenegróban behalt a 4-es gyergya,vittem magammal régit,abból potóltam ,azt gyi tovább

azért forró blokknál nem volt egyszerü,de volt nálam textil kesztyű,igy legalább nem égette a bőröm csak melegített
Nekem mindegy hogy mi lesz, mert ha megmarad is jó.
Ettől függetlenül nemrég volt rá érdemi jelentkező, csak akkor meg én gondoltam meg magam.
Szóval szerintem nem teljesen reménytelen.
De meglátjuk.
A lényeg, bármi történik is, megy vagy marad , én nyertem
A legjobb dolog úgy hirdetni, hogy nem frusztrál ha nem viszik. Nem holnapra kell a pénz, nem is nagyon akarom eladni, ha ennyiért viszik, hát vigyék. Ha nem, hát boldogan motorozom vele még sok éven át.
Nem hiszem hogy el fog menni. Döglött a piac, nem vesz a nép nagyobb értéket manapság, nincs pénz sehol. Szarért-hugyért meg nem jó biznisz elkótyavetyélni.
Egyenlőre még várok.
Megint meghirdettem a vasat . Ha elmegy hurrá, ha marad hurrá.
Jövőre meglátjuk , ha marad felszerelem majd. Mindenesetre köszönöm.