Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Maxxy!
bobalya!

A kép Jajcében Boszniában a szokásos évi motoros találkozó helyszínén készült.
Érdemes egyszer arra gurulnod gyönyörű a táj.
Igen, egybe építtetem, mivel kezdetektől fogva a vezetőülés a legalsó állapotában van (ahogy a gyárból kiadják) és soha nem variáltam vele. Ezért feleslegesnek tartottam a szétszedhető variációt.
Külföldről származik, orvosi zselé, a felfekvéses betegek ágyába való. Sokkal puhább, mint a Lidlis zselés kerékpár üléshuzat, egy darabot megszorítva kijött az ujjaim között, bárhová feldobod, ragad mint a takony.Vágható, szabható, nem a zacskós, amiben a trutyi van. 20mm vastag táblás anyag, alja-teteje fólia. Nehéz mint a dög. Hogy pontosan honnan származik az szerintem a Gábor titka.
Hol készült a kép?
Jól látom,hogy a két ülés egybe lesz építve?Nem látom tisztán.
megtennéd ,hogy rákérdezel milyen gélt használnak és hol szerzik be?
Ezüst-fekete kombinációs lesz, bandit felirattal a deréktámasznál. Utasé ezüst "kéderrel" (csík, belevarrt műanyag szállal).
jah, gél, azt most olvastam...
lesz benne vmi zselé is meg vmi egyedi hímzés, minta, csík? megírod majd mennyi lett a vége...
Tiéden ültünk Évivel Pécsváradon, már az ég és föld különbség volt! Tiéd is nagyon kényelmes, de ez még szerintem rátesz egy lapáttal.
daty!

A motorozz.hu.-n Csöpi/Szeged/ minden évben megy arra,én is vele voltam egyszer,meg még egyszer egy másik csapattal! De Csöpi jól szervezi a túrákat,most is mennek!
nagyon tetszik, lehet következő szezonra beruházok én is, kiváncsi leszek a tapasztalataidra.
Szerintem majdnem ugyan az mint az enyém,csak én még az ülepemnél szélesíttettem kicsit,és nincs zselé,de az nekem nem számít! Viszont így csak 15 píz!
Hi!
Szép estét Banditák!
Jövőhét keddig akciós a motorom.
Ha valaki csalódásmentes motort akar, itt a nagy lehetőség.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_s_bandit-6929
831
Ma megkaptam a somotokarpittól a félkész fotókat az ülés átalakításról. Vezető ülés ívesen homorú, comb belső felén az él eltűnt, eredeti kemény szivacs kívül lecsiszolva, egy cm puha szivacs bevonat rajta, tankra eleje kissé felhúzva, gélbetét besüllyesztve, deréktámasz előre hozva és íves. Utas ülés szintén homorú, nem lejt előre, előrébb húzva és megemelve a "puncigátnál" és a zselé besüllyesztve. Már ránézésre jobb lesz mint a gyári kemény szar.
Sőt, csak a gyávák kanyarodnak...
Pedig az nagy királyság. Én nagyon élveztem, hogy egyik lapról a másikra dőltem :)
Az út minősége sem volt rossz, megjártam 2x föl-le :)
hát csak ott nem éri meg valóban,de tavaly Murauban(9€/nap/fő/motor) ,mert 20€-tól kezdődött egy lakókocsi
Ennyiért nem biza, meg mint mondtam, útálom a sátrakat.
Erre nem tudok mit mondani.
Ott voltunk a tetején a keresztnél, és jócskán volt benne már aszfaltozás.
Most ment el egy régi 1200 naked a bolt előtt ..Elég csecse állapotban volt! Gratulálok a gazdájának!
Albánia nem lesz benne?Lehet,hogy én is csatlakoznék,ha lehet.
Én 19-én hétfőn jártam az 577 (14)-en.
Most jártam először ott de mély nyomot nem hagyott bennem. Összesen 2 motorossal találkoztunk fent.
Én útjavításnak nyomát sem láttam.
nem éri meg sátrazni,10-20€/fő /éj találni szállást ,zuhanyzós, wc-ést ,kaja se volt vészes