Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írtam a motorozz.hu-n, hogy ha érdekel segítek helyrehozni. Van hozzá programozóm is, meg egy nyákom is, ami persze nem hibátlan, de a kettőből lehet, hogy összejön egy. A költségek meg ne aggasszanak :)
már egy ideje nem.. ami nagyon zavar is, mert fújkálok mint az átlag földi halandó, egyrészt, másrészt egészen máshogyan viselkedett a motor úgy, a lánc sokkal kevesebbet vibrált, lehet csak én magyarázom bele, de éreztem, hogy könnyebben forog a kerék, kevesebb mechanikai zajjal és ellenállással.

jó lenne valamikor visszaállítani, de jelen felállásban ezt esélytelennek látom, sajnos.... ....aztán alig motorozok, így lényegében nem akkora érvágás, de elvi alapon azért az.
Villám széjjelcsapta neki.
Mesélj már, a Mccoi megy még?
Tudom milyen az. Idén júniusig még éhenhalni sem volt elég pénzem. Most sem nagy a királyság, de néha már örömmotorozásra is futja Azért a fórumot nem hanyagoltam, ha már nem csinálhatom, legalább okoskodjak
Vagy két éve nem fórumozok sehol :( Csak fájna a szívem, mert nincsen pénzem igazán mozogni jó emberekkel...
Nahát, csak rákényszerültél, hogy átgyere ide:) A motorozz.hu teljesen kiürült. Azért isten hozott és gratula a cikkhez :)
Nem feltétlenül. ....elég ha lecsatolhatós hisz nem azt írta, hogy az asszonyt kérte meg hanem csak a kezét.
Olyan hosszú keze van?
Sajnos ez van .......... Magyarország ! én 13 db új kocsi vásároltam egyet sem vettem részletre .. össze gyüjtötem 3 új motort vettem nem részletre , össze gyüjtötem
most már 7 éves az autom kéne cserélni de nincs 4.5 milliom egy új sx4 -re, az asszony kocsija is 8 éves sajnos 2.5 milliom sincs most erre ,hogy új splash legyen neki .... így marad a régi !
És új busára sincs pénzem 4 milla így marad az öreg

Erről nem mi tehetünk ilyen az ország , ilyené hagytuk
sajnos most hiába gyüjtök hiába van fő állásom , hiába van mellék állásba szerviz , és hiába mutyizok alkatrészekel ,gumikal .....

az állam el veszi, a postás folyamatosan hozza a csekeket,és egyre drágább minden ........

de azért motorozunk és ez a lényeg
Tudom


Csak ez magas labda volt:-)
Amúgy általában ezt sokan, sok helyen megkapják.
Csak a különbségeket nem akarják megérteni.

1., Alapjaiban, hogy képtelenség összeszedni ennyi pénzt. Amire összejön addigra lehet hogy feledésbe is merül az egész vágy
2., Aki nyúlt már bele az összes spórolt pénzével egy ócska szarba, és utána vesz egy 0km-es hibamentes - és NAGYON SOKÁIG hibamentes motort, az tudja a különbséget


Az első két mocim nekem is kp-ra ment. De a 2.-nál befürödtem.
230-ért vettem, ráköltöttem vagy 200-at....és 170-ért tudtam eladni...
A Gs500-at 6 évre vettem, 3 év után eladtam....és plusszosan szálltam ki belőle. Befizetettem a Banditát.....
A 2 ÚJ motorba beletettem összesen ~130.000km-ert az elmúlt 9 évbe, és SOHA nem álltam sehol lerobbanva.
Nekem ez többet ér, mint a kamatfizetés
Kérdés!

Ki járt manapság műszakin?
Egy cimbi mesélte, hogy neki le kellett vennie otthon a bukócsővet, mert a műszakis ismerőse szólt neki, hogy azzal nem megyen át....
GYÁRI, PAPÍROS bukócső!


Az indok az a szerencsétlen rendőr volt aki 4-5 éve elment a Mátrába (neki ugye rosszul volt feltéve, mint az kiderült)



Tapasztalt valaki ilyet?
Mert Én 2 éve a saját bukócsövemmel, sportdobbal mentem és nem szóltak semmit....de jövő hónapban lejár a 2 év..
Nem neked .............. tudja........... Ő
És hogy miért hiteles a motor?
Amit 100 hónapra vettem és van még belőle 30 hónap - és a jelenlegi csekkem 43000ft? (való igaz, mire vége addigra kb. 4-4,2 milkát fizettem vissza)

Miért vettem hitelre?
Mert nincs pénzem egybe kicsengetni 1.798.000ft-ot.
Élni, közlekedni, jól érezni magam MEG EGYSZERŰEN KELL:-))))


Én is szeretnék hitelmentes lenni, vállalkozó minimálbérrel bejelentve (akinek nem inge nem veszi magára), vagy lottó nyertes - és egybe kp-ra megvenni egy kocsit, motort, házat.

De sajnos nem vagyok. Egy senkiházi, 19. éve 3 műszakos, 2 kezi melós vagyok. Egybe nem fér bele a keretbe, de részletre igen.







78-ért visszont az ülés kicsit húzos volt nem?
Vagy ebbe benne volt minden - mármint a betéteket is a gyártó adta? Mert akkor ugye már más.
Tudtommal Érden 30-50 közt csinálnak ülést. ZSELÉ nélkül
Akkor nekem szólt

Bár Én se menőőőőőzésből motorozom.
A "menők" 10 fok alatt már nem mennek ki......
Én az asszonyt -2 fokban szedtem fel:-)))) 100km-rel a háztól
És -1-be kértem meg a szüleitől a kezét 160km-re:-))
TUDOM....mert egy állat vagyok:-))
évekkel ezelőtt, amikor a srác elindult, vagy fene tudja, annyira nem volt felkapott még 40 körül rémlett az összeg....
TÉNYLEG FASZA jol néz ki .. mondjuk mi magunknak varjuk ,szabjuk a veteránokra és magunknak igazitjuk az ülést a motorjainkra .
Az említett ár töredékéből , mint ahogy zöldi töri rajta fejit
Persze nekünk is könnyű ... hisz soha nem volt hitelünk ,"" mi nem a bank motorjával járunk menözzni !"""....... nem vagyunk akkora menők, hogy két motort fizetünk ki és egyet kapunk ........ Így nekünk is könnyű ! Ez persze nem neked szól !

Arról még nem esett szó hogy így az utas nem csúszkál annyira és kicsit magasabban ül jobb a kilátása ! Te pedig ki vagy támasztva nem csúszol hátra ,ha tekered a gázt !

Mind saját készítésű ülés !
Jó a cikk...
Sziasztok

Nyereg ügyben Tommot nagyon tapasztalt és ügyes... árban moduláris, a fullos zselés, fűtéses elől hátul átszabva és egyedire húrva elég húzós, de ha csak bizonyos dolgok kellenek, akkor kihozható jutányosan... ...bár nekem még nem futotta rá :(
A múltkor, mikor ez szóba került, én megtettem, de nem jelentős a különbség. Nem éri meg leutazni érte.
zsir!
Látod látod, marad a varrógép, táblás szivacs vásárlás, sniccer, tűzögép.
A harmadik nyereg után már hasznot hoz :D
Én már gondolkodtam rajta, nagyanyám szabó mester, 70 év tapasztalattal...
Mérsékeltebb is. Hasonlítsd össze.
stibi76,

75KHUF mindennel együtt...
No jól van! De neki már lejárt a hitele! Könnyen van....