Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suzuki bandit GSF 250 carburetor javító szett kellene , tudtok e segiteni nekem ebben , honnan tudnék beszerezni . Köszönöm szépen !
HA valakinek esetleg...

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1250_b
andit_szalon_allapot-7158098
Városban vagy rövid túrához valóban nem kellhet, de ha elindulsz egy 2-2500km-es túrára, ahol kapsz meleget, hideget, esőt, sarat, akkor igenis kell kézvédő, meg szélvédelem
Amúgy holnap indulok asszonnyal megint egy 5 napos kiruccanásra (Ausztria-Szlovénia-Olaszország). Montenegro óta rá sem néztem a vasra, tiszta pókhálós lett
Plexi nélkül is lehet élni.DE MINEK? bocs
én mínusz tízben is plexi nélkül.
Alakítsunk klubot, legyünk SZASZSZ:
Szélimádók Antiszindikalista Szövetsége.
Én Harley FLHr-t láttam ugyanígy :))))
Szia ! A bukógomba mennyit kostálna ?
Srácok!

már sírok a röhögéstől:-))))


Mint írtam, fő a praktikusság. A Dl-es kézvédő nekem se tetszik, de mikor az ember keze szarrá ázott és jön rá a hideg hegyi levegő - no akkor viszont NAGYON élvezetes. Én is mentem már úgy, hogy mindenki anyázott....Én meg (mivel volt) bekapcsoltam a markolatfűtést.

Hogy hol törik? No ez persze engem is foglalkoztat. Épp ezért fém az egész tartószerkezet, amit a gyári pontokhoz fogattam.
De az is igaz, hogy mikor megyek Én tartósan 150-el?
Viszont ha belegondolok, hogy egy Pan Europa, GoldWing...stb nagyobb motoroknak is mekkora plexije van, és mennyi, hol, milyen tartása van, akkor nem lesz gond.
Szerény véleményem alapján a törés előtt a plexinél mindig elsőre jön egy repedés....szóval nem törik csak úgy el.
Mikor összetörtem magam anno, akkor a plexi tört....de akkor is csak 70%-ig repedt be....

Ami előtte fent volt, az ugye egy 3M sisakplexi.
Az annyit segített nekem, hogy a gyárival 130-nál már tolt le a szél... Ezzel 217-et mentem ÜLVE, vagyis nem hasaltam sehova.
Az egy ~ 1mm-es kis hajlékony szar (szó szerint), hiszen ollóval lehet vágni
http://munkavedelmi-sisak.aruk...

Eleve nem UV álló, ahoz képest gyenge....mégis 5 éve fent van a gyári plexin - és bevált.
Kíváncsi leszek ez mit bír.
Nem fogom fikázni, csak leírtam, hogy sztem csúnya. Attól még lehet praktikus és ha neked bejön, akkor hajrá! A lényeg, hogy neked bejön :-)
Azért ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor erősen foglalkoztat milyen lehet az élet a Pan European plexije mögött :)

Ui.: Azt mondjuk nem tudom hogy a torony mennyi időközönként adja meg ahhoz a nagy szállítóhoz a felszállási engedélyt
Khmmm,brutális ahogy megbontja a motor kinézetét,arányait.
Amennyiben melózni jársz vele,hidegben is,abszolút meg tudom érteni a létrejöttét,de tetszeni nem fog sosem.
Hidd el,mi is motorozunk,plexi nélkül is van élet....."Légy férfi,küzdj a széllel"!
Már nem lepődök meg semmin.
Amióta GSX-R 600-at láttam pizzás dobozzal hasítani a városban, azóta úgy vélem edzettnek számítok.
Ha pizzafutár lennék télen, ugyanúgy elkövetném ezt is, mint a DL kézvédőt. Mindkettő baromi ronda baromi hasznos hűvös hideg időben. És ha a kényelem ára a csúfság, akkor nem muszáj ránézni. Egy észrevételem volna, 150 felett szerintem eltöri a menetszél.
ez... ez...
keresem a megfelelő szavakat
Nem tól szép az máá igaz,de biztos praktikus,nekem is vérnyúl van ,legalábbis, amikor már nincs kánikula igaz ez nem is vérnyúl,de majd ennek is lesz neve az tuti.Majd jön Zoli ,majd ő mond rá valamit,már alig várom
Fikázd nyugodtan - ezek nálam beleférnek, sőt el is várom a fikázást
Legalábbis amit az elmúlt pár évben csináltam az érdekesmód itt senkinek nem tetszett.

Talán ezért is tettem be ide, így legalább van új téma mint a kocsik fikázása, vagy a bukósisakoké

Nekem viszont tetszik, és ugye nem kicsit praktikus - ha az ember motorozik, és nem csak beszél róla
Bocs, de ez sztem rettenetes. Teljesen elcsúfítja a gépet. Akkor már inkább fújjon a szél
No mivel olyan sok bandit plexit kaptam, hogy nem is tudom hova tenni, így a vaterán vettem egy 5000ft-os robogó plexit:-)))
A poén, mint kiderült az SR robogóm plexije, de robogóra Én biztos nem tennék semmit - főleg nem ekkorát:-))

Szóval az új buherám.....
Plexi alja levág, megcsiszol, szab-varr......és a banditra feltesz:-))
Ha valaki látott már PanEuropát kitolt plexivel.....Na kb. akkora lett ez is élőben. Vagyis a szélvédelem maximális:-)))

Túrázáshoz a legjobbbbbbbbb


Bár most újra kell mennem a Glocknerre, mert ezen nincs matrica:-))
Ledes relét kapsz a motorosboltokban.
Helósztok szevasztok! 95-ös szépséges Banditámra vettem szép króm univerzális ledes indexlámpákat csak az a gondom elég stresszesen villog jelzéskor, van értelme játszani az ellenállással vagy relé cserés? ha igen akkor hol találok hozzá való relét?
Izzókészletbe 600N (2000-2004)..

Fényszóró 60/55 H4
Index 21W BA15S
Féklámpa 21/5W BAY15D
Helyzetjelző és rendszámvilágitás 5W W2.1X9.5D (üveglábas)
+ biztositékok..:-)
Sok örömet kívánok hozzá.
Életem első olyan motorja, amit még élőben nem is láttam, csak képen, meg a teszteket leírásokat olvastam csak róla . Ne tudd meg, mit izgultam addig, míg meg nem láttam, és ki nem próbáltam !Mint egy vakrepülés . Vagy mint amikor a menyasszonyt csak az esküvőn látod először .
Vagy bejön, vagy nem . Bejött .
Ugyanígy vagyok én az első szériás Audi TT-vel. Tudom, hogy 10-15 éves, fapados, kemény ülésű turbós benzintemető alumínium karosszériával két millió alatt, de akkor is tetszik))))) Legalább a kaszni nem rohad ;)