Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi !
Húú, a Banditot fékre, futóműre naggyon megeszi!
Ezt mondom úgy, hogy még hozzá se nyúltunk a beállításokhoz .
Pedig kell állítani, már csak azért is, mert a srác 60 kg-jához van állítva . Én meg vagyok 105 kg .
Nyomatékra sumák, mert nem érezni a Banditos tolóerőt, de mikor lenézek az órára csak lesek hogy már mennyivel megyek .
Az első kb 100 km körül már azt se tudtam hova üljek ! A hátsó ülésre, vagy a kormányra, mert addigra már annyira fájt a fenekem !
Épp mentem már mellé a haveromnak a pályán szólni hogy álljon meg, mikor már kezdett is lekanyarodni egy kútra pihenni .
mikor újra indultunk eszembe jutott, hogy az este a goglén nézegettem a gépről képeket, és az egyiken a gazdája kicsit más üléspozicióban ült a gépen, mint én a megszokott Banditos beüléssel . Csak annyi a titka hogy egy kicsit puccsítva kell ülni és onnéttól hazáig egy seggel már abszolút nem volt semmi bajom .
Beálltam a garázsba, és abban a pillanatban eleredt az eső !
Mire akarod elcserélni a Pancsimat?
Ki ne hagyd a 3-ast,mert egy élmény !
Süvít, fütyül, aztán 6 ezertől jön a Barkasz hang .
Gratula!
Oszt milyen a balnahoz kepest?
Csere? Az 1 hengeresert adok egy 3 hengerest ;-)
...akkor már neked sincs ki a 4 hengered?

Nekem is kéne valami 3 hengeres. 1-2-4 már van, de a 3-as hiányzik...
Daty na ezzel az ár/minőség aránnyal már neked se lehet bajod Nolan N71 Classic
Csabu ha arra járok, élnék vele. De addig is a te véleményeddel is beérem, ha kész lesz. És csak őszintén.
Enyém is elaludt egyszer... Viszont én nagy balhét csaptam érte, mert az XT-t megbillentette a kanyar kellős közepén Horvátországban... Jobbra szakadék, balra szikla... nem sok híja volt...
Maxxy kösz! Az nekem elég kedvező, ha megyek haza. Mennyi ideig tart az "alkotás"?
Balinttomek!

Kiskőrös
Most se voltam motor nélkül 24 órát !
Jelentem a kék villám bent piheg a garázsba 2 órától .
Azzal is szolgálhatok, ha akarod!
Nem a sebességgel, hanem a magassággal vannak gondjaim.
Ezért jó lassan menni, mert akkor nem csak a kutakra emlékszel.
Louise a fényképezöt kezeli! Ö dokumentálja az utat, hogy a túra végén meg tudjam nézni merre jártunk! (A gps-el meg felveszem az utat, hogy össze tudjam párosítani a képekkel!)
Továbbá, hogy nem csak benzinkutas képek legyenek!
diktálta
Mi köti le öket?
Andi elszedte a gps-t ausztriában, miután elnéztem vele két kereszteződést. Után meg diktálna, mint Moha néni
Na sikerült a Louisból rendelni.
33000-ért házhoz szállítva 4 munkanap alatt.
Érdemes naponta akár többször is ránézni a készletükre, mert van amikor csak S-es méret van, de pár óra múlva újra van szinte az összes méretből. Ahogy fogy, folyamatosan feltöltik a készletet (amíg a készlet tart).
Én ezzel nem dicsekednék
Igazábóll nem tudom mit élveznek ott hatul ülve? Mi köti le öket?
Idén mondjuk sikerült egy két elszámolt manöverrel "izgalmassá tenni" a nyaralást, aminek este egy durcás arc volt hatása.
Mivel idén csak két motorral mentünk, és csak én voltam utassal, és a zselékocka 260 kg-al indult a sportos 190 kg-os SV 1000 ellen , így év voltam a leggyengébb láncszem. Itt -ott kicsit túlfeszitettem a tempót, több kockázatot vállaltam a biztonság rovására...
Vajon mi játszóthat le bennünk, mikor azért 10 év együttmotorzás után ök is tisztában vannak egyes szoros helyzetekkel , mikot tudják hogy ezt elkottáztad, de ök hátul nem tudnak tenni semmit, csak várni az "eredményt"?!
"hogy elalszik menet közben."
Enyém is.
Dobsz árat az extrákról priviben?
Nix problem) Megtudtam Sellyén, hogy 35e-ért akár vibrit is szerelnek az utas ülésbe Ha úgy veszed észre hogy kicsit elbambult, rányomsz a gombra, rögtön észreveszi magát
Az összes komolyabb motort és utasait próbáló túrát a barátnőmmel, majd időközben valahogy a feleségemmé lett utassal tettem meg. Észrevétlenül ül mögöttem, ha rám csúszik, visszamászik. Egyetlen problémám vele, hogy elalszik menet közben. Lehet túl kényelmes az ülése?!