Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, és hidd el örülök hogy ezt írod !
Hisz te is tudod, hogy mindennél van jobb, és rosszabb is, de hiába jobb a másik motor, ha az nem fog meg, csak épp teszi a dolgát .
Köszi !
Úgy lesz, ahogy írod .Tegnap egy fanyalgó, irigykedő már volt .
Nem véletlen, hogy a haverommal első utunk hozzá vezetett .
Kaptam hozzá plussz ülést is amibe majd megy a zselé .A srác is meg akarta csinálni az ülést is, de beteg, nem tudott vele menni sem, így az már elmaradt .De így se olyan vészes, mint ahogy kinéz .
Akkor már azért megérte, hisz a méz ára most az egekben van!
Ezzel már tényleg nincs...csak annyi, hogy most nem igazán akarok új bukót!
Tényleg jól néz ki ...........nem egy szét barmolt ,,... grat
suzuki gsf 600 bandit alkatrészei bontásból eladok tel 06309492804
Tarzan59!

Háááááááát...ahogy az ülését elnézegetem,ez sem egy leányálom! Erre is ráfér egy kis alakítás!
kb 13 éve "motorozunk" együtt, már megszoktam!
A legkellemetlenebb a görög túra volt, amikor azért már 15-17 óra és 1000 km után már magam is elég volt tartani, ö "rám feküdt"...
Uhh, az nem veszélyes, hogy elalszik? Én rettegnék tőle
balinttomek!

Ezt már Te beszéld meg a csajjal! Nekem 4 nap volt anno! De az ülés mindenért kárpótol!
Remélem sok örömet okoz majd. A kritikusokat meg szard le. Ha neked bejön, az a lényeg!
Remélem beválik ez a háromhengeres, teljes idomos Bandit!
Nem hiába, ezek az ifjú orosz mérnökök azért tudnak valamit!
Grat!
Szép masina! Sok szép élményt kívánok vele!
Köszi !
Kb 180 km autópálya után, Sármellék után végre az első valamire való kanyarba elmentem a haverom mellett, aki hozta az autómat azt mondta úgy mentem el mellette a kanyarba, mintha zsinóron húzták volna a motort .Olyan 30 km után azért félre álltam, és megvártam .
Elsőre nagyon furcsa ezzel a kormánnyal, de hamar hozzászoktam, és szerintem nem építem vissza gyárira, mint ahogy először mondtam kipróbálás után még Budaőrsön .Masterral hozta a srác a motort a hozzávaló gyári cuccokkal együtt . Mondta a haverom, mikor kinyitotta az ajtót és meglátta a motort mindjárt tudta, itt nem lesz mibe belekötni . Vadi új drága Bosh akksit előttem rakta bele a srác .
Ja, és amiért megvettem ezt a motort, adott hozzá négy üveg különböző fajta mézet !
Gratulálok,csini a gép,kanyarvadásznak mutatkozik!
De furi az a magas kormany:-)
Remelem egyszer kiprobalhatom, marha jol nez ki. Egy angol szomszedomnak volt ilyen okkersargaban, nagyon hoki a hangja, az teny ;-)
Az nem kell, annak nincs papirja;-)
Az sr500 kell, adok erte egy jo barkast ;-)
Végre a fényképezőgép is életre kelt, és csináltam pár képet .
Sok baleset- és hatóságmentes kilométert! Már csak egy jó kulcsáztató buli hiányzik, rendes agysejtcsökkenéssel...
Köszönöm !
Gratula!
Sok szép élményt vele, széles utat és gumifákat.
Ja, egy silány telós kép az esőben, mert egy töltött akksit se találtam a fényképező géphez .