Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy meg ha készen lesz, felajánlom bárkinek aki Baranyában jár, megkapja a motorjára és elviszi kipróbálni. Egy jelentkezőm már van, a Pisti Pellérdről, aki a tükörhosszabbító talpakat intézte itt sok társunknak. Ha hozom haza a motort, be is ugrok hozzá, mert kérte.
Minden ülés teljesen személyre szabott, az árak meg fixek, az, amit a honlapon látsz. Azért vágtam bele a Somotoba, mert utána jártam a lovas zselés nyeregalátétnek, de abból is két db. kellett volna ami 32e Ft, és az vékonyabb és keményebb zselé. És még kínlódhattam volna vele otthon, biztos vagyok benne hogy nem lett volna olyan szép és pofás, mint a szakcég terméke.
Látom azért csak nem bírjátok kihagyni azt, hogy oda szúrjatok még egyet-egyet... Ejnyebejnye...
Azért csak óvatosan mindenféle kárpitosokkal, nekem egy "hozzáértő" aki ráadásul motorozik is, úgy elbaszta az ülésemet, hogy öröm volt nézni...
Én nem csak gk-ban használom, és nem is feltétlenül fedélzeti kamera, de GoPro-t használok. Nekem bevált.
Igen, rájöttem, nem Neked kellett volna címeznem, félrement :D
Bár valójában mindenkinek szól, tényleg nem csak ez a két cég létezik, nem kell feltétlenül az ő feneketlen zsebüket tömni. Te egyedül lovagolsz? Mert úgy kényelmes, valójában az utasnak volt kényelmetlen, és nekem az hogy az utas a nyakamba csúszott :)
A vicc az, hogy az új tulajdonos majd szépen lassan kétszer annyit fog költeni ugyanazokra a vélhetően hasznos extrákra, amiket Te most kb féláron odaadtál volna neki. Még az is lehet, hogy Tőled fogja megvenni egyenként :D
Gilera xr1.
Papirmentes, szulofaluba lesz oktatomotor, van dunapart es 2 krosszpalya.
marmint majd a gyereket oktatom vele, ha megtanultam holtpont mogott egykerozni vele meg erocsusztatni ;-);-);-);-)
Jo.aron volt, raadasul en csinaltam a blokkjat ;-)
Èn egyiket sem ismerem, és remélem egy darabig nem is kell...
Sziasztok!
Régebben olvastam, hogy sokan köztetek használ szgk-ban fedélzeti kamerát. Ki milyet használ?
Köszi a válaszokat.
hogy mi?Ja.
Nem tudom hogy az olcsóbbaknak milyen a kiképzése, pláne a párnázása. Egyébként ez a 8-10ezres kategória lehet a biciklisgatyákban a "Golf-osztály", kvázi ezek a legjobb ár-érték arányúak.

Elhiszem hogy ki lehet tisztítani megfelelően... de azért mégsem. Szóval nekem ha epidemiológusra nem is, de egy jó pszichológusra szükségem lenne, hogy megvegyem és felvegyem más használt biciklis nadrágját!
Köszi az ötletet, valóban bevált .Egy hónapig még telefon se, így meg pikk-pakk elvitték, és a végén mégis pénzemnél leszek .
Bocsi, úgy látom, félreértettél!
Mint mindenben, tudom, hogy bicajos dolgokban is vannak "gagyik" és "márkásak".
Én arra gondoltam, hogy megpróbálni egy Decathlonos, vagy turkálós naci is megtenné!

A használt cuccokról úgy látom megoszlik a véleményünk.
Szerintem megfelelő tisztítás - gondolok itt akár fertőtlenítésre is - után nyugodtan fel lehet venni bármit, még akkor is ha előtte fertőző emberen volt.
Tudom mit beszélek, feleségem epidemiológus!
Miért nem tesz senki említést egy harmadik "hazai pályás" kárpitosról? A szentendrei srác piszok jól dolgozik, nekem anno a Bandit ülését is Ő alakította át, most a GSX-ét is. Mindkettő nagyon jó lett, és olcsóbb szerintem a két említett cégnél...
Ugye megmondtam. Jól döntöttél.
A dechatlonos nem tudom milyen, nekem Briko van.. az nem 3 rongy.

Nem lehetsz egy finnyás ember ha képes lennél turkálóban bringás gatyát venni... kb mintha használt alsógatyát vennél, ugyanis ezek alá nem szokás mást felvenni
Bicajos nadrág 8-10 EFt-ért?
Decathlonban 3 EFt-nál kezdődik, turkálóban 500-1.00 Ft!
Zöldi!Voltatok már Füreden?Vagy jöttök?
Saját készítés . Az alvázról négy csavarral külön levehető a raktér .
Behalok... Kőkemény az a riksa mögötte...
Ó, ne aggódj, nem a semmiért vagyok így beindulva !Ez amiért reggel indulunk már LSL cuccokkal átalakított, tehát mint egy Triple idommal .És ha már itt tarunk épp a fórum témába, van hozzá plussz ülések szelés átalakításhoz .
Enduró ?! Második motornak szerintem a legjobb választás .Milyen ?
Enyém ilyen .
Zöldi Szegeden éltem, de az már nem számít, nincs kötődésem oda se jobban, mint máshova.
Maxxy helyileg hol található a csaj?
Amugy nem tudom honnan szarmazol az orszagon belul, de rengeteg ugyes karpitos van erre. Es pl elveretve a tiszantulra, szerintem egy fulls atalakitasert 15 ezret is csak.pironkodva kernek el, legalabb is az ottani kollegak elbeszelesei.alapjan ott semmilyen szolgaltatasnak nincs ara.