Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én egyet tudok,nekem bevált amit a csaj megcsinált! És annak a kb.10-15 motorosnak is akiknek én ajánlottam a csajt!
Azt en is blokkolnam, de meginkabb egy triplet, ha mindig egyedul mennek.
Na elobb kell egy fjr meg egy monster 900. Endurom lesz a hetvegetol.;-)
Én azért optimista vagyok. Csak ér már valamit, amit csinálnak vele. Meg most nagyon szar, tehát csak jobb lehet. Pozitív gondolkodás... Szuuuuuszááááá!
Ismerek olyat akinek nem lett jó, vagyis olyan kényelmes mint ami az elvárás volt...(mondjuk ezt általában nem hangoztatja senki, aki a bruttó minimálbér körül vagy fölötte fizetett az ülésátalakításért) nekem nincs zselé az ülésben, meg nem is rám lett szabva (bár ez nem tudom mennyit oszt vagy szoroz), nem kényelmetlen, de azt se mondanám hogy kényelmesebb mint a GS-em ülése volt (mondjuk a huzata baromi jó, azt elismerem..és a kivitelezési minőség is korrekt).
Nem a pénzt sajnálom, a 65-öt is kicsengetem, ha jó. A kérdés az, amit Tangerine tett fel: mi a garancia, hogy jó lesz?
Ha sajnálod rá a pénzt, vegyél egy biciklis cicanacit, azok a kényes helyeken rendesen ki vannak tömve.. olyan 8-10ezertől kezdődnek. Ha a verseny biciklik két ujj vastag ülését elviselhetővé teszik, lehet hogy motoron viselve is beválhatnak.
...igazából a Somoto is megáll kb. 150 eurónyi forintban zselé nélkül... nem tom...
Igen, egész ötletes Az a baj, hogy egy nagy lutri az ülés,. mert igazából ha megyek egy kört, nem derül ki, hogy pl. 300 km-t hogy bír rajta a seggem... Még azt tudom elképzelni, hogy mindegyikkel 250-300 km-es próbakört megyek....
Csak keresgéltem...nem tudok róluk semmit, csak azt látom én is ami le van írva. Szerintem meg lehet velük dumálni, hogy "turházzanak alá" az új huzatnak. Olcsóbbnak látom, mint a két haza pályást...igaz nem 15000...
Talán már párat csináltak tudják hova kell nyúlni...
Vagy elkezded valami kitalált történettel járni az országot, hogy a barátodnak keresel kényelmes motort, és veszel pár farpróbát néhány meghirdetett géppel, ami átesett az átalakításon.
Ez jobb lehet szerinted? Ráadásul ezeknélnem látom a zselét leírva...
Ha van valakinek jobb ötlete, szívesen meghallgatom. Én azért gondoltam szakemberre, mert nem értek hozzá,és ötletem sincs...
Szerintem még az olcsóbb is q-sok, főleg, hogy semmi garancia rá, hogy jobb lesz, mint volt.
Csak halkan jegyzem meg, a Tommot nagyon csúnyán drágább, mint a Somoto. Első-hátsó ülés komfortosítás, áthúzás Somotonál 46 000, Tommotnál 69.990..... Erre jön az első ülés zseléje, ez mondjuk mindkettőnél kis híján 20 000. Viszont a Somotonál a hímzés ingyenes, a Tommotnál egy tízes... Ergo: ami az én gondolatom, hogy elöl-hátul komfortosítás, plusz elöl zselé, az a Somoto ceruzájával írva 65 000, a Tommot filctolla kicsit vastagabban fog.... 99 470 forint.... Azért az a pici 34 470 ft különbség nem tréfa...
Csabu ez az a mutatvány (műveletben, és árban), ami a Somoto internetes oldalán van, vagy ez valami különbejáratú megoldás?
Maxxy nekem pl. pont az a bajom, hogy nincs elképzelésem.... Irigylem azokat, akinek van. Én csak azt tudom, hogy így kurvára nem jó, mert kényelmetlen,de fingom sincs, hogyan lenne jó. Pont azért kéne szakember csapat, mint a Tommot, vagy a Somoto, mert abban bízom, hogy ők tudják a választ.
Ne tedd! Én dagadt vagyok, de nem segít, zsibbad a hátsóm.
Ja, remélem nem értesz félre, a vége nem neked szól .Bár mindenki tudja hogy kinek .
Nagyon halkan sugom csak meg, nehogy meghallja VALAKI és megint egy ostoba vita alakuljon ki a fórumon .
Szóval psszt ! Triumph Daytona 955i .
És ha a VALKI mégis meghallja, akkor üzenem, hogy leszarom melyik motor, meg hány 4 hengeres a jobb, én AKKOR IS ILYET AKAROK VAZZE !
Köszi !


Nem, hetessel, mert megfogadtam a tanácsot és mindent letakarítva adtam el .Az extrákat külön el tudom adni, van amikért például a vevő visszajön ha átírás után lesz pénze .
Többet nem is próbálok semmit eladni extrákkal .
Ha ragaszkodtam volna az eredeti árhoz, és adok minden cullangot, még ki tudja meddig nézegethetném a motort .Pl, aki megvette, őt a legtöbb exra nem is érdekelné .
Mit szemeltél ki?
Pénzt hagytak helyette szerencsére .
Igen, sajnos már holnap indul a dominó, mert látom hogy már sose fog megjönni az eszem ! Ehh,mindegy, gyerünk előre .
Olyan nem lehet, hogy nem lesz ! Így is maradt még egy, az enduró .De holnap már megyek ha lehet másikért .
gratula.
ha publikus, nyolcassal kezdődött a még az ára?