Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yoss meg Te.
Nekem csak van tukros gepem.
káosz és anarchia meg smiley
vicc:

-Idösapám, látott már parabola antennát?
-Persze fiam, már ettem is!
-De hát az vasból van!
-Ja, hát akkor csak láttam!
van egy lakásom, mielőtt kimegyek mongóliába, felveszek 3 ribit a lakásba heti 25e/koponya, a keresztgyerek meg hetente 2x bejár a pénzért, ha meg valami nem jó, este zárat cserél és jöhet 3 új csaj..:-) egyből meg van a havi törlesztő..:-)
na, nekem a szalonba kéne az itthoni netről nézhető kamera rendszer..:-)
Nem, csak láttam már zongorát )))
Ismerem Kutyát,de nem tudom,hogy szerelne.
Köszi megfogom keresni.
Helyesen: Ne öntsd ide...
Dunaújvárosban, Kutya aktív netes-motoros embernek amúgy lenne szervíze, asszem...nem ismered?
A véleményed szabad, ahogy érzed, de öntsd ide a fórumra. Jó lenne, ha ez továbbra is egy naráti tátsaság maradna. Amint előbb is írtam, nem tudhatod, hogy kit találsz még el a véleményeddel, aki nem érdemli meg. Amint Kraven is írta, Peace!
mármint Yoss, sztem neked menni fog...antiflame
Ú gy kellene csinálni, h, nem írsz....
YOSS!

Mellesleg a "bipcsi" mivoltát ő hozta fel,holott a kutya nem kérdezte tőle! Az,hogy meg nekem milyen a véleményem róluk,engedd már meg,hogy ez az én dolgom legyen!
kevesen hordjuk márkaszervizbe....
Basszátok meg! Nem zavar benneteket,hogy még mindig ezen témáztok? És még Ti magyaráztok....
Szevasztok!
650-es banditámon ideje lenni szelephézagot állítani.Tudtok valami suzuki szervízt, ami megbízható ? 24000 van a paripában most lenne aktuális.Suzuki Hollóst ismeri valaki?
Részemről az embereket a saját kvalitásaik alapján ítélem meg, ezért eléggé szarul tolerálom, ha valakit azzal ekéznek, hogy cigány, zsidó, román, vagy zulukaffer. Ha szar ember, akkor lehet ekézni, hogy mocskos tolvaj, rabló, csaló, vagy bárakármi, de ne a fajtáját szidjuk már. A 'szittya' magyarok között is találkoztam már annyi mocsokkal, hogy félelmetes és a többi nép tagjai közül is találkoztam sok értékes emberrel. És abban is biztos vagyok, hogy sokan vannak ezzel így.
Mindenesetre ez az egész flame nem való ide. Jó lenne ennek véget vetni.
KRAVEN!

Mint már lentebb említettem volt,én a lánc olajzó rejtelmeiről beszélek már régóta!
No ezzel a szemüveges emberkével mi van?
megint más: fotózik itt vki kicsit komolyabban, tükrös géppel?
Valóban túlzásba estetek srácok. A személyeskedő fedőréteget levakarva előjön, hogy legtöbbször nem is ugyanarról beszéltek, illetve nem is mindig mondtok egymásnak ellen. Ezen el kellene gondolkodnotok! Nézetek ütköztetése egy dolog, de ítélkezni...? Szerintem ne vegyétek hozzá a bátorságot!

Béke!