Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csere is érdekel Suzuki xf 650 lánc szett csere érdekel ha több rá fizetek
Sajnos nem járok pestre mert ép össze vagyok csavarozva
Egyben 20000ft
Nem a motor a bajod. T.O.S. szindrómád van. Üsd be a google-ba: T.O.S. (A karod egy bizonyos szögben a vénádat szorítja. Azért zsibbad.)
Bp-n at lehet venni?
Ara egyben?
Azert vettem banditot, hogy NE kelljen kapcsolgatni. ;-)
Itt az eke idom 1200-es
Üdv! Van egy pár Bandit alkatrész.
1200-re való eke idom és 4 fehér 4 sárga villogó.
Érd:06202137824
Át vétel csakis személyesen.
Detto.

Kapcsolj vissza vazze!
Nekem az 1200 nek 120 nal van valami rezgese. De ezzel a sebesseggel sosem megyek, orszagutra sok, palyara keves.
Rezeg bizony. Mondjuk, nekem az ülés nem, az csak simán szar... Viszont a kormány.... Néha úgy elzsibbad a kezem, hogy ha kiverném magamnak, olyan lenne, mintha más csinálná... (by Red Bull - Hangyák a gatyában)
Ne irigykedj, ugyanolyan kényelmetlen az 1.4-en is az ülés.
2008-ban vettem null kilométeresen. Most van benne 45e. Én még ilyet nem tapasztaltam. Viszont az ülése kurva kemény és kényelmetlen, azt tény!
http://www.agomotors.hu/websho...

azért ez se rossz.. ezzel 500-anként lehet csak.
500 -as verzió az ovisoknak a napköziben a 3 kereküre.
Ago 250.enként léptette...
Tangerine féle Motty AFR meg ennél is valamivel finomabbat tud.
Attól függ övébe milyen van.
250 fordulatonként...
Enyyémben is van P.C. ,de elötte sem rezgett jobban.
Hát, ha a PC-re utalsz, akkor igen, de előtte sem rezgett. A PC meg igazából a teljesítmény görbét simogatja ki, optimalizálja. Ez persze járhat azzal, hogy bizonyos fordulatszámon a gyári nem megy olyan simán, mert éppen túlzottan dús/vagy szegény a keverék, de ettől még nem mondhatjuk jellemzőnek a Banditra a rezonálást. Szerintem.
Az 1250 rezeg?Ezt most hallom először.Nekem eddig ez rezeg legkevésbé,pedig több mint 10 különböző mocim volt már...
Ja, de ne feledjük, a tieden tudtommal 500 fordulatonként be van love az 1-es lambda, nem? Az meg messze nem gyári
Hát az általam beletett 40e körüli km alatt ez még nem tűnt fel
Az 1250 rezeg?
Akkor tényleg FJR kell nekem :D
Hú, ezt már hallottam :D
Református vagyok, de nagyorrú
Az a helyzet hogy én is kiváncsi vagyok, mert túraülés ide, túraülés oda, az apró rezgések átjönnek a derekamra és ez hosszú távon "zsibbasztó"
Most az ősszel készülök a zselére én is, kíváncsi lennék megoldja e a fej...izé a derékfájásomat.
A francért nem tudtak erre a motorral is olyan díványt rakni mint a gsx 1.4-re?
Tihany hétvége, cirka 280km. zsibbadás, fejvakarás. Vajon jó e a géles ülés?
zsidó