Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cicifix lesz
Köszi a tippet Zöldi. Igazából csak pót ízzókészletet akarok összeállítani, csere most nem lesz.
Tolvajok?
Vagy pénz hagytak helyette?
Akkor indul a motorvásarlási dominó?
Nem lesz helyette semmi?
Na, most vitték el a Banditát !
Tegyél be osram nightbreakert, vagy tungsram megalite-ot.
Köszi.
Jól tippeltél !
Sziasztok!

Milyen fényszóró ízzó kell a banditba? H4-re tippelek(12V 60/55W). Légyszi erősítsetek meg. Köszi.

Tommot ülésen én is gondolkoztam, de elég drága mulatság. Nem tudom, hogy megéri-e az árát mivel a többi rezgés úgyis megmarad. Így megoldódik a fenék kérdés, de mi marad a lábakkal és a karokkal?
Kedves István!
Ha hiszed, ha nem, pontosan az általad említett okból pár perc gondolkodás után jegyeztem le úgy a gondolataimat ahogy
Bennem is voltak kétségek, hogy kell e (pont itt) bárminemű megnyilatkozást tegyek a sejhajomat illetően
A komoly dilemát végül azzal hessegettem el, hogy biztosan meg tudunk maradni a szakmaiság szintjén ("kam")
Sírok

" méretre vágható takonyszerű táblás anyag"
Pontosan. Testalkat, magasság, súly kérdés. Egy biztos, öt éve nyáron farmerben ez a bajom. Tavasszal meg ősszel bőrben motorozom és a nadrágom seggén 5mm puha protektor van, akkor nem annyira zavaró. Olyankor 300 km a tűrésküszöb, nyáron 100 sincs. Amúgy 85 és 90 kg között ingázom, aszerint hogy Évi milyen diabetikus zsírégető hatású csülkös pacalpörkölt light-ot főzött
20 mm vastag orvosi zselé amit felfekvéses betegek ágyába tesznek. Sokkal puhább mint a zselés bicikli üléshuzat ami a Lidl-ben van. Ez egy szabható, méretre vágható takonyszerű táblás anyag, nem a zacskós, amiben benne van a trutyi.
Amiket en arulok, azokra.is jon mindig, egy diszkret fuck off, please valaszra abbahagyjak a szpemmelest
Szerintem se feszegess, mert itt sok a köcsög .

http://youtu.be/VsEbWP6ADhQ
"István!
Semmi zsír nincs a hátsómon...lehet hogy híznom kéne zselé helyett? "

Hízni ilyen drága kaják mellett? Az ülés nem olcsóbb?

Amúgy meg ne" feszegess" ilyen intim testréseket.... azaz testrészeket ezen a fórumon, azt ajánlom!
Nekem a legelső email után már gyanús volt a csaj, csak a kiváncsiságomat akartam kielégíteni hogy működik ez a dolog .Tegnap írtam neki hogy gyengének találom az angolját, mert írtam már neki hogy csak a személyes találkozó és készpénz fizetésnél beszélhetünk tovább a motorról .Aztán tegnap reggel óta valahogy elmaradtak a napi két email tőle .
Szia
Amikor én árultam a motoromat, szintén ugyanezzel a szöveggel bejelentkezett egy srác. Utánna elkezdtem kérdezgetni tőle, hogy az adásvételit és az egyéb dolgokat hogyan szeretné intézni. Na ezek után többet nem írt. Én nem üzletelnék így
Nos..A rezgést talán nem pontosan írtam el. Ez nem a legjobb szó a jelenségre.
Aprócska egyenletes vibráció, bizonyos sebesség felett.
(Tartós 130-150 közt)
Azt remélem hogy a zselé elnyeli ezeket.

Amúgy olyan sima járású a gép hogy nagyon. Legalábbis nemrégiben volt szerencsém menni egy FJR1300-al. Az elég "karcos" érzés volt a Bandithoz képest. Olyan nyersebb. Hangosabb blokkal, stb.

István!
Semmi zsír nincs a hátsómon...lehet hogy híznom kéne zselé helyett?
Nekem jó az 1.4 ülés. Nem mondom hogy gond nélkül, de egy tanknyi táv még megy megállás nélkül.
Ezek kényelmi dolgok biztos erősen testalkat függök. Nem mindegy milyen pozícióban tudsz elhelyezkedni a végtagok hosszúsága okán, meg mennyi "zsizom" terheli a görög félisten formájú hátsó feled. mennyit gépészkedsz, tollászkodsz vezetés közben, és mennyi lehetőséged van "pozitúrát" váltani.
GSX 1400 ülése sem jobb, ne hidd. Azt is át kell alakítani. Én megcsináltattam, azóta nagyon kényelmes.
és milyen zselét rakatsz bele?
Hahó taschner itt vagyok,megjöttem! Van valami új okosság? Wartburg motoros Triumph vagy ilyesmi?
De visszaolvasva úgy látom megint leosztottak haver! Meg aztán úgy látom nélkülem is bírkóztok eleget! Hihi!
darazsgarazs.hu!

Majd akkor szólj,ha az N86 akciós lesz! Egy olllllanra vevő vagyok!
doktorur!

Az ülés készítő csaj tel.száma:209185119 Leitert Mariann és minden féle ülést megold,csak mond el neki az elképzelésed! Kb. 15 píz!