Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Volt egy megbillent kés, ami felsértette a csuklóm oldalát, de én marha másnap letettem a lamináltpadlót a nagyszobában, meg kifestettem (egy 19-es villáskulcsot kötöttem rá, hogy merevítse), de este mikor levettem még az utolsó simításokat el akartam végezni. Ekkor szólt akkorát, mint egy légpuska...
Hit és vélemény elmondva, térítést meg meghagyom a jehováknak
Gyógyulj meg hamar, a gyógytornászhoz meg szerezz majd be Tena Man-t, nem fogod élvezni....
Azért az sok más házimunka alól is fel fog menteni! Nem?
Férfi vagy te? Hát hogy nem lehet ezt tudni?
Őszintén sajnálom és jobbulást neked!
Hogyan sikerült ezt összehozni?
...és igazad van...
Más: Nekem sajnos vége a szezonnak. A jobb csuklómban elszakadt két ín. Operálták (vicces volt, mert nem sikerült a helyi érzéstelenítés és egy kicsit nekiálltak anélkül...), mostantól 10 hétig tuti nem húzom a gázt
Úgyhogy ahelyett, hogy egymást marjátok, inkább tudjátok: lehetne sokkal szarabb is. Örüljünk annak ami van!
Csabu!
Pont ezek a határok a szubjektív elemek minden kérdésnél. Neked 60-ig reális másnak 100-ig.
Az összes gumi - sisak - ruha - láncolajozó - köldökpiercing vitáról pedig a véleményem: Akárki elmondhatja a hitét, de ne térítsen; véleményezni mindenkinek joga van, de ítélkezni senkinek!

Én ezért maradok csöndben mostanság, mert amit nem lehet SI-ben mérni, az szubjektív, így nem vita tárgya.
Én nem az tuti....nem cserélek még pár évig,most tettem rá kormánymagasítót így nem éri meg eladni..: Tényleg haver akar venni nagyon zsír még.Szétrázza a mostani gépe ezen a jó utakon. Aztán pár év múlva én is veszek vmi hosszabb rugóúttal rendelkező gépet ,PL: TREXPOT vagy YATENÉT,hacsak meg nem csinálják a magyar utakat.Erre esély:
Pedig igazán élvezhetőnek tűnik.. mint egy finoman elkészített Varadero
Van bőven....ne akard és a haverod sem...
Ilyen is van pl. én....jó pár évvel ezelőtt pont ilyen voltam, ma már remélem nem és erre próbálok biztatni másokat is....
Így van...részben...mivel az elmúlt vita semmi másról nem szólt mint, hogy az egyszerűbbeket) nem csak a szegényebbeket) is nyugodtan vegyük egy kalap alá magunkkal....az utóbbi években nálam egyszerűbbnek tartott ismerőseimmel folytatott hosszasabb beszélgetések döbbentettek rá, hogy az akit annak gondolunk lehet, hogy egyszerűbbnek látszik, de annyival tisztábbak is a következtetései adott dolgokról....
Hát lehet, hogy az olyan értetlenek számára mint én beletörik...vagy mégsem...

"Ugyanakkor a demokráciának van egy olyan hátrányos tulajdonsága hogy több esetben nyer az a többség akit megvezettek, és nem a logikus evidens dolog fog megvalósulni, ha egyáltalán megvalósul valami."

...ebben van valami,de ne a helyzet feladása legyen a cél hanem az általad megvezetettnek véltek véleményének megváltoztatása legyen a cél....,de akkor újra meg lesznek vezetve csak már nem mások által hanem általad...

......és amiért ezzel a megfogalmazással nincs bajom annak ellenére, hogy az ami miatt az értelmiséget ma lenézik itthon megtalálható benne?...mert nem nyers hanem szofisztikált és aki megérti az nagyjából ugyanezt vallja aki meg nem az meg nem tudja min kéne megsértődnie. .....
Elnézést ez nem ide való,de azért ,ha nem haragszotok:Érdeklődnék,hogy nem-e tudja valaki,hogy az APRÍLIA ETV 1000 Caponordnak (2006-os) vannak-e hibái,,vásárláskor mire kell figyelni,megbízható-e stb?Elöre is bocs és köszi
Ilyen hálós pólóm nekem is volt gyerekkoromban,igaz nekem kulturált sötétkékben
Az izompóló a "háló mintás", IFA zöld, vagy citromsárga színben, olyan amit régen a TEFU sofőrök hordtak?
Csak be ne szálljon a töködhöz egy méhecske!

Múltkor kaptam ajándékba viccből csak egy ilyen"zacsi tartót". Gondoltam mivel most kint jól esik, kimegyek csak abban motorozni!
Na jó,így már oké
És ha már a Pisti belinkelte a tangában meztelenül motorozó orosz csajt
Mert 40 fokban nem vagyok hajlandó beöltözni Darth Vadernek. Azért.
Ezt most minek?Majd ebből is valami gusztustalan vita fejlődik...Amúgy kedden láttam hasonló felszerelésben egy nagyrobogóst elcsúszni.Még az aszfalt is undorító lett..
Amúgy pedig (hogy végképp felverjem a habot) éppen most motoroztam egy jót 40 fokban titokzokniban, gyöngyvászon sportcipőben (kiválóan szellőzik), rövidnadrágban és izompólóban. Lehet fikázni.
Az én véleményem pedig az, hogy 10 és 60e Ft között tízezrenként látványos a különbség kényelemben, szolgáltatásban, viszont 60 és 200 között már nem tud annyival többet, mint amennyivel drágább. Ezt tudományos nyelvre lefordítva azt jelenti, hogy 60-ig egyenes az arány kényelem és ár között, onnan viszont exponenciális ami véleményem szerint már nem éri meg. Megtehetném hogy drágábbat vegyek, de nem teszem, mert mindent mérlegre teszek mielőtt belevágok. Kétszer-háromszor annyit pedig nem adok egy lehelletnyi pluszért. Abszolút igaz hogy a drágább jobb, de csak egy határig. A határon túl már csak az egónak jobb, a pénztárcának nemigen