Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Átverés, nekem is anno a kis kékségre jeletkezett egy ilyen, aztán meg is vitattam ismerősökkel. Átverés, de volt róla szó valamelyik topikban is utána! Le kell szarni, csak olvasd végig a tört angolságát és rá is jössz a dolog nyitjára! :)
Nagyon sürgősen felejtsd el. Át akarnak verni.
Érdeklődnék, mi a véleményetek erről .
Egy nő angolul emailbe érdeklődött a motor után többször is. Én válaszoltam neki,és ezt írta :Ok, jó .. vagyok elégedve azzal a feltétellel, és az ár. Én leszek% D% Apaying a PayPal díjak a számlámról, és én is fizetni% közvetlenül a PayPal számla késedelem nélkül, és remélem,% D% Ahave a PayPal számla. Ha van egy már, csak küldd el a% DŞddress, hogy küldje el, ami az e-mail címet használt, vagy% D% Ayou küldhet nekem egy PayPal pénzt kérelmet, így ha én megkapja a részleteket% D% AI megy előre a fizetési keresztül PayPal, és aztán majd% DŹontact a hajózási társaság, miután kap a fizetés. Szükségem lesz% D% AA lakcímét a cucc a hajózási társaság ..
Bár felét nem értem a fordító miatt, de gyanítom, hogy ez is épp pénzlehúzás akarna lenni .
Ha van valaki profi angolos, akkor bemásolhatom az eredeti szöveget is .
Van egy másik helyette.
Villogóval, szirénával ? Mindenki félre menne előled .
Az nem abrand, az lesz ;-)
Meg egy 10 ev, raerek. A heten kaptam ajanlatot.500 ezerert egy francia csendor fjrre ;-)
Oké,köszi
Igen, 2004 decemberbe már K5- ös volt, de cseszhetem, mert a forgalmiba ettől még 2004-es évjáratnak van írva .
Pedig épp akartam írni, hogy találtam neked valami 890000-ért FJR 1300-at magyar rendszámmal, korrekt állapotban .
Mindig erről ábrándozol, megkereshetem újra !?
Irtam az embernek, nem jott valasz meg.
?
2004 december már fekete volt az első féktárcsa?
hmmm.
Sosem gondoltam, hogy el kéne adnom az enyémet, de ezeket az árakat nézve, ha ha gondoltam volna is, akkor is meggondolnám magam
Kicsi lett?
Ez is ELADÓ! 650 K7
Banditot valaki ?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_bandit-713
0832
CSoppert valaki?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_xv_125_virago-7
137052
Köszönöm mindenkinek!
Mihamarabbi felépülést!
Itt a hiba! 22-es kulcs kellett volna.
Tényleg nem jó? A srác komolyan gondolja,már el is adta régi mociját...
Szóval elszakadt az ín..jobbulást és utána laza csukló merev könyök.
Mennyire óccó?Kép?Emailbe?
Ilyen álarc nálunk is van a sexboltban
jobbulást!
Tudok egy ócó 2008-ast
Nem hiszitek, mi? pedig tényleg: