Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vesztettél!
Megnéztem , lesz XS . Legalábbis a rendelésünkben visszaigazolták. A biztos az ami már itt van.
Amit rendeltünk:
XS : 1db
S: 2db
M: 2db
L:2db
XL: 1db
Egyébként most számolgattam, elnézést is kell kérjek.49990 lesz az ára.
Tutira lefogadnám, hogy XS-es nem lesz!
Hát ja...
A szemetek.. ami nekem nincs, azt ingyen adom
Ilyen boltot én is tudok, ott minden sokkal olcsóbb csak épp akkor fogyott el amikor a vevő belép, de persze sokkal drágábban van másik féle...
A louisban harmicért van, de már nincs
Ez jó!
Nálunk minden méret elérhető lesz, ráadásul nem is kell elutaznod a Louis-ig
(Ami ugye megint pénz )
Ez engem is érdekelne, nálam valahol itt van az árban a lélektani határ.
Ennyire nem néztem szét.. csak emlékeztem, hogy nem is olyan régen még nagyon nem ilyen áron ment egy ilyen kupak.
A Louis-ban 30-ért van (de már csak S-es méretben, pár napja még minden méretben volt).
N71 40-ért? Az nagyon jó ár
Ez tényleg nagyon jó ár! Ősszel 60 eFt-ért vettem matt feketében pinlockal. Számomra bőven megéri az árát, nagyon szeretem. Előtte 2006-ban 40 eFt-ért vásárolt N 102-es védte a kobakomat, az is jó sisak, csak az a külső napszemcsi egy elbaxott konstrukció
Ami még szembetűnő különbség az a minőségérzet. Ha összehasonlítom a két tökfödőt az N 90 mind összeszerelésben, mind a bélés anyagminőségében magasan veri az elődjét.
Egyik sisakot sem mondanám süketszobának, de ez nem is igényem, azért vettem sportpuffot, hogy halljam a hangját! Mert én így szeretem
Sisaktól függetlenül, füldugó nélkül, főleg hosszabb útra már nem indulok el. Nekem sokkal komfortosabb az utazás. (patika 1000ft 4db puha szilikongumi egy dobozban, egy próbát megér)
Más, sokat kerestem a banditra gumit természetesen nézegetem használtat is de igazából, mindegyikkel volt valami difi, így hát új mellet döntöttem metzeler z6 lett. Szereléssel együtt
55000ft volt (ebből szerelés 6000ft). Egyelőre a 2006 gyári gumival szemben, nagyon jó.
Bocsánat!
Ez lesz az akciós:
a levehető áll, és N com előkészítés ebben is játszik.
Levehető áll, Ncom előkészítés, meg mindenféle evilági hívság.
Hamarosan jön (kb. másfél hét) az akciós Nolan az üzletbe.
Ezt szeretnénk tartani:
Olyan 40 körül lesz az ára.
Jól van, jól van, nem köll mindjárt anyámmal jönni... Azért tettem ki, hátha bárkit érdekel. Egy lehetőség közvetítése, semmi más.
Jól emléxel, én voltam!
Ez tényleg jó ár!
Csak épp mint írtam volt....nem szánok a következő bukómra ennyit!

És még mielőtt valaki belelendülne a fikázásba:

EZ AZ ÉN DÖNTÉSEM, NEM KELL MÁSNAK IS OLCSÓ BUKÓT VENNIE!

Ha valaki 300.000 Ft-os bukót vesz, engem az sem érdekel, meg az sem, ha a Lidl-ben vesz 5.000 Ft-ért.
Én maradok az általam felállított normák mellett.

Szabad országban élünk, mindenki úgy dönt és az csinálja amit szabad!
A Hein Gericke-nél 149 ajró a Nolan N90S. Igaz, csak XS méretben van. De mintha valaki XS fejmérettel "dicsekedett" volna.... Hátha érdekli az illetőt... Nolan N90 Special N-COM
Nem hittem volna, hogy ide jutunk csak azért, mert le mertem írni, hogy engem nem zavar a szélzaj, hanem természetesnek veszem, hogy ha motoron ülök, akkor van...
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Nem értem a mai embereket sokszor, miért baj az sokaknak, hogy nem mindenki csóró, vagy nem mindenki gazdag? Szálljunk már ki az 50 éves demagógiából, hogy mindenki 1! Nem lesz soha 2 ember egyforma, ez által hiába is keresnél 2 ugyan olyan jellemet, valaki sokat olvas, valaki keveset, valaki a vérszívásból él, valaki keményen nyomja, de ha van lét jogosultsága és esetleg belátó mind a 2 vesz ugyan olyan esetleg drága esetleg olcsó terméket! Ez a forintbaszás Hungarikum lett? Ismerjük már be, hogy a minőségnek ára van és sajnos mindent meg kell fizetni egy jó terméken! Itt felmerült egy termékkel kapcsolatos kérdés, erre mi volt, kezdődött a gazdagficsur duma, BAJ VAN EBBEN AZ ORSZÁGBAN? NAGY BAJ!
Én is rohadtul unom.
Ha vege a bulinak, valaki kuldjon egy privit, koszi ;-)
Ja.
akkor kérdezzem a másikon?

akkor csak bólincs