Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok lenne egy eladó dobom ha érdekel titeket

http://aprod.hu/hirdetes/gyari...
Így van...vazz, vettünk egyet és jó vele menni..
Korosodnak és vesznek egy kanapérobogót?
Nem, szinte mindenkinek ismerjük a sorsát, vagy nem....
Engem nem sértettél (tüske, mitől?) meg sőt igazam sincs mindenki számára és főleg nem szórakozás nekem vitatkozni bárkivel is. Csak próbáljunk meg egymásnak úgy tapasztalatot vagy véleményt átadni, hogy nem degradálunk senkit és nem személyeskedünk. Nem ugrom át az írásaid mert jók sőt sok olyasmit írsz amivel segítesz nekem is.

.....más, van egy mondás: a fiatal mindent elhisz a középkorúnak mindig igaza van az öreg mindenkinek igazat ad.......ahogy változik a korral az ember változik a dolgokhoz való hozzáállása is, pár éve még én is simán leszóltam a csövest mondván ő tehet róla, ma már nem tenném, nem azért mert csöves vagyok hanem tapasztaltabb....a korral kétfajta változást tudtam megfigyelni magamon és másokon, vagy humanistább és belátóbb lesz az ember vagy beforduló és embergyűlölő és ahogy öregszik ezek egyre jobban "elhatalmasodnak" rajta....a középút igen ritka.
Szerintem is :) Tasié lenne
Vagy csak az a korosztály egyszerűen megnősült,gyereke lett és szanálta a motorozást a fiatalabbak meg kevesebben vannak faszbúúkoznak,partiznak nem motoroznak?
Igazad van mindenben.
(Sanálom, hogy nincs jobb szórakozásod, mint hogy rajtam próbálj fogást venni... biztos nagy a tüske.)
Ha nem sértelek meg vele, téged is megkérnélek, hogy mi inkább ne beszélgessünk egy darabig. Ugord át a postjaimat, jobb lesz mindkettönknek.
Köszönöm


Mivel a tasi képzete ellenére nem vagyok gazdag sznob motoros pénzt tartalékolok 20.-ára és szombatra vállaltam egy külön munkát a hátam közepére.Konyhaszerelés.
A munkámból kifolyólag bizton állíthatom hogy sajnos még mindíg azt istenítik ami olcsó.
Fűggetlenül a belefeccölt anyag,tervezés és a többitől.
Tény mert nap mint nap vesztek legalább 5-6 potenciális vásárlót azért mert nem vagyok hajlandó olyan terméket árulni ami olcsó de ránézve már a gyárban tudom hogy nekem kell garanciális dolgokat intézni.
Volt aki kisírta hogy hozzam meg neki majd egy A4-es szerinte hibalistát adott oda.A gyártóval telefonon beszélve meg azt mondta a cég hogy istenem ezért a pénzért ez jár.Én buktam be.
A néni meg kikérte magának hogy xy boltban ugyanez 20e-el olcsóbb..............mondom neki nem ez más gyártó más terméke...............de ugyanaz ne mondjam mert ő 60 éves blabla.
Az olcsóbb egy vékonyabb,szőrös deszkából összerakott,színtelen butotlapos cucc volt míg a másik keményfa belsővel vastagabbanjól összerakott fehér ágyneműtartós.
Az egyiknek az első 2 hétben leszakad az eleje a másik 5 év mulva is szép lesz és még sorolhatnám.
Lassan én szégyellem magam hogy nem árulom a gagyit.
Tényleg meleg van... ...hétvégén valami kétnapos?
Ennek is megvan magam szerint az oka, gondolom emlékszel, hogy 6-8 éve bármikor kiírtunk egy túrát vagy találkozót annyian jelentek meg az ország több pontjáról is, hogy nem fértünk el sehol. Mert akkor sokan sokfélék motoroztak és biza az olcsót kereste a népek 70%-a mert hát arra futotta......most írj ki egy túrát vagy bármit, de elég a topicokba is benézni milyen pangás van általában és milyen kevesen motoroznak aktívan......tehát akiknek akkor még futotta valamire, de mára már nem azok simán eltűntek mint vásárlók és maradt a 30% aki még ma is motorozik és annak még telik a minőségre is. Szerintem ennyi, de ez persze csak az én véleményem.
Zoli, épp fordítva és ez az ami engem zavar, hogy aki nem, a drágát veszi az szégyellje magát és ne is motorozzon. Addig amíg amikor felvetődik egy kérdés pl a sisak amin ez elindult és ott jóindulatúan beírja mindenki a véleményét, hogy akinek drága van azt azt dicséri akinek olcsóbb az meg azt és mindenki linkeli a teszteket árakat stb. addig semmi gond nincs, de általában a 3.-4. válasz után elkezdődik a fika, hogy az olcsó az annyira szar, hogy inkább maradjon otthon az ember és ne sérüljön meg a köz kárára.
Úgy néz ki nagy a meleg.
Hát annak örülnék ha sajnálnál az mindig jólesik. ...pökhendi pedig a kioktató stílusod miatt vagy (olvasd vissza 20 év múlva a mostani bejegyzéseidet). A munkád, pénzed sőt semmid sem érdekel és közöm sincs hozzá pont mint fordítva. Viszont az unalmas, hogy amikor felvetődik egy kérdés, hogy valaki valamilyen terméket szeretne és vajon jó-e a gyengébb minőség azonnal páran ráugranak, hogy ő olyat nem venne mert nem minőség, olcsó és ezért az nem is használható, ez minden cikkre érvényes. A fórumok az ilyen elitista megnyilvánulások miatt üresednek ki mert akinek mondjuk nem telik a legjobbra, de állandóan csak azt olvassa, hogy márpedig az senki aki nem olyat használ az szép lassan elsomfordál és marad pár ember akik egymásnak linkelgetik a drága holmikat, hogy épp mit vettek és ebben semmi,de semmi szakmaiság nincs csak kivagyiság. Amikor szakmai dolgokról írsz az a stílusodtól függetlenül is érdekes, de itt ezekről szó nincs. Én viszont az elitista hozzáállás mellett nem tudok szó nélkül elmenni.
Mindenki döntse el saját maga,hogy igazi motoros vagy nem.Itt egy kis segítség.Nem kell komolyan venni!Csak vicc!
http://hegylakok.hu/2013/07/ci...
Őőőőőőő.....................ezt most nem értem.
Az antidrive-t mindenki rosszul tudja még a japók is,az úgy müxik,hogy ha fékezel akkor a teló összeül ,az olaj felmegy az első lámpához és feljebb állítja,mert ugye ilyenkor lejjebb világít és így későn vennéd észre,hogy kit ütöttél el...
Szerintem a címzett téves.
Azért ne állítsd magad piedesztálra. A vitákban rendre azzal érvelsz, hogy te már elmúltál 50 és értesz hozzá, lemotoroztál Xe km-t, stb. Illetve minden érv felsorakoztatása nélkül nekiállsz személyeskedni. Akinek van kedve, visszaolvas és látja. Így, ha most igazad is lehetne, akkor sincs, mert te ugyanazt csinálod, sőt szerintem pont a viselkedéseddel idézed elő olyanokból a bicskanyitogató stílust, akik egyébként teljesen normálisan kommunikálnak itt a fórumon. Próbálj meg úgy viselkedni, ahogy szeretnéd, hogy mások is viselkedjenek veled szemben és azt, ha valaki nem ért egyet veled, ne vedd személyes támadásnak, akkor sem, ha esetleg igazad van. Ami egyébként sokkal kevesebbszer fordul egyébként elő, mint azt te gondolod. Hidd el, hogy ha megfogadod a tanácsaimat, többen fognak neked hinni és elfogadni, mivel most többnyire olyan a hangulat, hogy azt sem hiszik el, ha kérdezel, még ha egyébként történetesen igazad is van. Végezetül, minden bántó szándék nélkül abban a reményben írtam, hogy hátha elolvasod, elfogadod, mert az mindenkinek jobb lenne itt.
"Tele vagyok" . Nagy duma ember. Én többet viszek haza, mégsem parádézok.
Basszus. Mindent értek. Vasutas vagy. Sokmindent megmagyaráz. (vicc volt, nem sértegetem a vasutasokat) A tényeket Te soha nem fogadod el, kapásból torokra ugrassz.
Pl. Drót a gumiban galéria: Hülyézed a másikat, mert TE már 40 éve motorozol, neked SENKI ne mondja azt hogy a motorgumiban drót van. Persze mikor kiderült, hogy van bennt drót te eltűntél.
Vagy az antidive téma. Arról is egy szép mesét kreáltál, hogy az antidrive. Még a működését is leírtad és gyakorlatilag a japán mérnököket hülyézed. Egó az van.
Mentél te egy métert is az MV,triumph jelenleg futó 675-ös blkk konstrukciójával egyáltalán?
Azon kívül hogy a te 1100-asodra aggatott bakelitből kijön szerintem 4 street-re való műanyagidom.

Ergo szerintem a tied műanyagabb.
NAGYON szépen köszönöm ! VÉGRE valaki észre vette itt a forumon ... KÖSZÖNÖM aki ismer és ismer innen a bandit forumról is , tudja segitö kész vagyok és segitek a csoró és a sznob gazdag motoroson is .. MERT MOTOROS ..

EZ az ember és pár barátja a saját hiányoságát azzal probálja palástolni hogy engem ,,, vagy másokat le hord burkolt szövegel és akkor már is ö a menő .. ezzek az emberek engem ismeretség nélkül le hordanak GY p nek tudatlanak ...

és pont egy ilyen ? jelzőt tudatosan nem írok , szerintem és mások szerint is ennek a vitának és a személyeskedésnek nem lesz vége soha a snob a pénzén vásárol drága holmiaival kérkedik , kérkedik és dicsekszik hogy neki van.......... azt hiszi apénzen meg vette az észt is és innentől neki bármit lehet .. le szolhatja a haverja motoirját a szaros bukoját stb

ezzek az emberek vannak itt fent nap mint nap és beszélnek a semmiről illetve a mások által nem meg engedhető snobságról ..

ez az igazság bár hogy is fáj !

reggel 7 től este 11- ig itt nyomják magukat mind-ha nem is dolgoznának ............ én mozdonyos vagyok 3 havonta komplet kivizsgálásokra járok mert milliárdokért fellelek , váltott 12 órás műszakba 220-230 ezret viszek haza mellette nem megy rosszul a 27 éve működő servizem , tele vagyok !

ÉS MÉGIS 20 000 forintos slick jo nekem igaz nincs egy fillér tartozásom se ....... és jó nekem ez így

a személyeskedési vitát le zártam ,,, de nem kéne el kezdeni sem ...
Nem haragszom.
De ő ahogy észrevettem speciális eset.
Van akivel el lehet értelmesen beszélgetni,sőt talán még észérvekkel meg is lehet győzni.
Na pont Tasit nem.Van egy külön kis világa,nézete amihez körömszakadtáig ragaszkodik.
A nyilvánvaló tárgyi tévedéseit nem is nézzük.
Pont az általa belinkelt cikk amit szerintem nem olvasott el vagy csak lepereg be van írva miért különbözik a yamaha és a többi 3 hengeres konstrukció a szabvány sor 4-től.
És én sehol nem írtam soha hogy ez az egyedülállóan jobb.Ő viszont állandóan azzal rongál hogy olcsóbb gyártani és parasztvakítás.

Holott 1000x le lett írva miben jobb miben rosszabb az adott konstrukció.

Ezt ha leírod 1x,2x,3x egy értelmes embernek az felfogja.
Lehet nem ért vele egyet,de felfogja és ha van kedve kialakulhat egy eszmecsere.
Tasival ilyen nem fordulhat elő mert van 1 nézőpont.Ez a Tasi féle.Aki mást mond az mindenki hülye,nem ért hozzá,műmájer műanyagmotoros satöbbi.
Eleinte próbáltam az érvelést.
Hogyaszongya alacsony fordulatszámon a 3 hengeres blokk ugyanolyan lökettérfogat mellett több nyomatékot tud adni mint egy sornégyes de viszont tovább lehet pörgetni mint egy 2 gengeres blokkot.Linkeltem nyomatékgörbét.
Mutattam pár tesztet hogy bárki aki vezette az ilyen motort az tényleg jókat írt róla kivétel nélkül.
Van egy tonnányi összehasonlító cikk mind elsnek hozta ki.
Tasiról lepattan.Előbányász egy 90-es évekből írt manualt egy 883-as tigerről és bizonygatja hogy ez szar.

Nya elegem van belőle.Vele tárgyalni olyan mint sajtreszelővel............ha látta a Ford Farlain-t hozzágondolod a többit.