Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálad a pont Tarzan!
Amikor megvettem a 600-as banditát, pár hónap múlva éreztem, hogy nagyobbat akarok, pedig azt sem tudtam kimotorozni.
Később meglett a nagybandi és elkezdtem nézegetni a busákat, mert úgy gondoltam az lesz az igazi.
A válság miatt maradt a bálna és nem is emlékszem rá, hogy mikor pörgettem utoljára 7000 fölé.
Szoktam motorozni szotyiékkal és nagyon tetszik, mert élvezik a motorozást, gyorsan de ésszel mennek és senki nem akarja bebizonyítani, hogy mekkora császár és nem kergetik a másikat a hibába.
Mostanság elkezdtem nézegetni a sportrobogókat, még a bálnát is meghirdettem, igaz, hogy olyan áron, nehogy elvigyék.
Lehet, hogy megöregedtem?
De szerintem a haver vasa is jó lesz erre a célra!
Ehun ni!
Akkor Matyibácsi Ducati Panigaléját kérem kölcsön,az 207LE és 165kg a moci!
Ja,az más,azért a Tátra eszi a gummát.EZek szerint megdöntöd a 17ezres pr2-es rekordom?
Én is ezt mondtam nekik, de miután a kanyarokban feltartottak, és nem igazán élveztem az ő sebességüket, kénytelen voltam kikerülni őket.
1,1-es gsxr.De fel van húzva 180 lóerőre.
Tarzan59!

Ja....hogy sport vasa van a csákónak? No problem! Arra a kis időre míg elpicsázom,vagy inkább helyre teszem a csávót,elkérem a haverom CBR1000RR-jét. Azzal is szoktam csapatni pályán!
Én simán bevallom hogy menjetek előre majd várjatok meg.Kutyaütő vagyok.
Amúgy métünk új sporttúrát és sportot.PR2,Angel,rosso II.És az jött ki az élettartalmra hogy míg a Rosso II szűrösen 5,9 mili addig a sporttúrák 7 mili körüliek.
Oszt hogy ki mennyi Km-alatt radírozza le az már csak a jobb kézen és a komplett súlyán múlik a gépnek.
Nekik minden, ahogy írod, szembesütött a nap, szar volt az út, nagy volt a forgalom, szar volt a benzin stb...
Ha jól ítélem meg, kb. felét.
Volt benne egy Horvátország 2.400 km-rel, és egy csomó Tátra itt a szomszédban, a Szlovákoknál.
Szembesütött a nap vagy szar volt az út?
Kb mennyit kopott 9ezer alatt?
Kíméletessel az nem sok.Gondolom nem csak túra volt benne..
+1
Teljes mértékben egyetértek veled!
Messziről jött ember azt mond amit akar.
Volt dolgom pár ilyennel, szégyelltem is magam már előre, hogy mennyit fognak rám várni, mikor összefutottunk egy túrán.
Aztán....nem pont úgy volt, hogy elmondták...
Ezek szerint...,ha nem használod a közepét,akkor a közepe úgy is odafolyik majd a szélére,(kocenrepitális erő....)
Az én Z6-om hátul, kíméletes motorozással kereken 10.000 km-t ment el.
Nekem most van fent ilyen először hátul, 9.000 km-nél tartok vele.
Most mi van ?! Akkor valamit eddig rosszul csináltam ?
Hagyd már ! Idejár a túra motorosokhoz emberkedni, mert gondolom a sportmotorosok már kiröhögik . Ez szánalmas, olyan mintha egy ferraris egy astrást akarna kihívni versenyezni .Az más kérdés ,hogy biztos van pár Banditos is aki elpicsázná, csak nem pályán .
Van aki a közepét is használja?Nahát,hogy mik vannak..
Meg se mutasd, még elveszed itt a kedvét minden énvagyokajaninak !