Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megpucoltátok a munkahengerek dugattyúját?
Szerintem a másik is azért lilult meg mert szorult a dugattyú
Ha most is szorul, akkor ez is meg fog lilulni.
A dugókat letakarítottad rendesen?
Sziasztok!
Ma kicserélésre kerültek elöl a fékbetéteim, és amikor a második párat vettem ki, észrevettem, hogy el van szineződve, megvan lilulva, gondolom ez a megégés. Az a betét onnantól hogy megégett nem is fogott úgy? Kétszer olyan vastag volt, mint a melette lévő tárcsán.
Most megkapta az újakat, érezhetően sokkal erősebb a fékhatás.
Mondjuk ha megpörgetem az első kereket, még szorul picit a fék. 3km-t mentem vele, nem pörög olyan lazán, mint a régi betétekkel. Ez normális? Nemfog megégni az új betétem is ez miatt? Bocs ha baromságokat kérdeztem.
darazsgarazs.hu!

Stimmel! Csak jó sokan hoztak még utána hozzá Bandi ülést.
Vki okosítson ki, aki ért hozzá és csinálja a kereskedést pl. :-)

Ebből mennyit tudnék alkudni? Mennyivel kezdjek?

Amúgy műszaki vélemény: Honda SH
Zöldi: robesz alkatrész mennyi idő alatt tudsz? pl. hőgomba, termosztát...ilyesmi....nem tudom pontosan, csak kérdem, mennyi az átfutási időd?
Hm, legalább tudsz síelni is.
Nem rossz, de lehetne rövidebb a tél:-)
Egy hölgy csinálta vidéken. Nem te adtad meg az elérhetőségét?
Az én (ex) Banditomat meg ellopták. Attól a kolléganőmtől aki megvette. A teremgarázsból. Rettentően szomorú vagyok, mert nagyon szerettem azt a motort. Azért is neki adtam el, hogy a közelemben maradjon! És most tessék, nincs többé! Remélem, hogy a rohadék aki elvitte, élete végéig szenvedni fog a legkülönfélébb sorscsapásoktól!
No, friss műszaki van a Banditon .Most értem haza vele .Egy első, meg hátsó fék nézésből tartott az egész .Önszorgalomból csináltam a kipufogóba fojtást, mert lusta voltam a gyárit feltenni, de az se kellett volna .Viszont így húztam neki, mint a barom, mert nem hallottam a hangját, pedig direkt lassan akartam menni, mert korábban indultam . Itthon első dolgom volt a fojtás kiszedése, mert a végén még gyorsan hajtok !
Jó helyen lax! Irigyellek.
Ja. ~4600 km/10 nap.
Ez is szép nagy kört volt:-)))
Macera indul:-)))
darazsgarazs.hu!

Ez az ülés pont olyan mint az enyém! Nem tán egy ugyan az a készítője?
Nekem van 4db CR9EK gyertyam, uttoro becs szo kb. 2000-et futottak.
Erdekel?
Sok szép kép :-)
Adatlapom.
Hirdetés.
Zoli. Kéne a telszámod privátban egy Triumphos kérdés miatt.
2-es
Néztem.
Melyik gopro?