Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyi volt a csúcs km-ben amit gumi kibírt nagy banditon?PR2-essel ment már valaki 20ezer km fölé?Hátul....
ezel az a baj cimbora hogy kirakat nagy meleg be és még a szőr is ott van ... evvel engem nem hatsz meg

Bármikor versenyzek veled

06 20 2751778 taschner garage
Ha hiszed, ha nem, én az itt közútálatnak örvendő Z6-ot favorizálom, és használom. Nem csószik meg se kanyarban, se egyenesben. Valszeg béna vagyok, hogy még azt se tudom egy gumival...
Amúgy a Bandit inkább túramotor,mellesleg,a túrázásról dumáljunk inkább.
Ezt inkább zárt pályán sztem.
Az még a power-től is puhább?
olcso pajtás olcso a guma és nagyon JÓ ... és bármikor meg mutathatod nekem milyen tapsi füles vagy

egy verseny mondjuk 100 000 ft egy indulo hely egy te cimborád meg egy én cimborám és .. pár kilomérerel arébb a célnál a fiam és egy cimborád a célnál a befuto visszi a másik pénzét 100 forintját de ha biztos vagy magadban dobjuk a forgalmit és a nyertes visszi a másik motorját

ok
Ja igen, nekem csak hátul van fenn. Elől Pilot Sport figyel.
Így igaz, de egyenesben úgyis az első féké a főszerep a hátsó csak stabilizálni kell, arra pont elég. Pláne ABS-el :) Viszont kurvára nem kopik. Lassan benne lesz 3500km és úgy néz ki mint az új, pedig nekem 7nél többet még nemigen tudott egy gumi sem. Leginkább 5-6 között jött a kord kifelé.. Szal nekem jó lesz ez a gumi.
Ha végeztél, gyere hozzánk is lakberendezni a konyhát !
Behűtött sör van bőven mert visszafordultam a motorostalálkozó kapujából . A párom meg éjszakás, így csak a két ridgebackomra (afrikai oroszlánkutya) számíthatok ivásban .
Hogy mííí?Úszik egyenesben?Az nem vízisí?
Eleje,egyenesben,úszik mint a rosseb.És nem az a baj hanem az hogy ljelzés nélkül kis sebességnél is.
Sokan nem hiszik el.
Nekem,ha az ülés túl puha,nagyon tapad és nem tudok csúszkálni rajta,ezért van túra ülésem.
Zoli32!

Most nekem is PR2 van fent,de tényleg úgy van ahogy írták...lapon jó,de egyenesben hajlamos a csúszásra! A Dunlop viszont mindkét esetben jó volt!
taschi!

Tudod cimbora,ez meg az én hátsó gumim egy mánfai motorozás után fényképezve! Nem leradírozott gumi valamelyik pálya menő után!
Gondolom neked azért nem tellik rá, mert a idén futott 18000 kilométer alatt már minden pénzed beletankoltad a motorba.
Én inkább a powert favorizálom.

Meg van egy rosso II pirelli készletem tartalékba.
taschner!
Oszt hogyé adják amúgy a leradírozott pálya gumi darabját?
Nehogy abbahagyjátok ezt a gumicsont rágást! Nagyon élvezem! O32]

Taschi! Megtudhatjuk, hogy igazából melyik, általad megmutatott gumit koptattad magad? Szerintem nem csak az én oldalamat furdalja a kíváncsiság.
taschner!

Te már neharagudj kibaszott nagy motorosnak képzeled magad barátom! Én nem ugatok,de bár mikor állok rendelkezésedre amikor mondjuk a mánfai úton motorozgatok! De egyszer eljöhetsz velünk egy kis boszniai kanyargásra is! Oszt meglátjuk....
Szerintem a Dunlop Roadsmart jobb,mint a PR2!
Ja....van pár cimborám akik ilyen "legyalult" pálya gumikat vesznek szaré-húgyé,oszt azzal menőznek,hogy mennyire lapon motoroznak!
Tudod,egyenesben nem pirítunk!
Nem te vagy a Terminátor?