Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ki faszom vagy te a nazareti te le hazugodhatsz engem és mondhatsz sértöket kis fasz én nem , ?

mesze vagy ? hisz te 2000 km is ki ülsz bár hol laksz 2.5 ora és itt vagy simán kereshetnél 100 forintot de tölem lehet 200 000 is

MAJOM parádé huz ááááááááááááá...és a faludban a plébános segét sértegesd

be felyeztem .......... és hazug anyád
Szerintem ne feszegesd tovább a dolgot. Hidd el, hogy a jó szándék beszél belőlem, ebből nem jössz jól ki. Hagyd pihenni a dolgot és legközelebb jobban gondold át, hogy mit írsz. Nem mindenki béna, meg hülye, meg ostoba. Könnyen átfordulhat az ítélet a te irányodba. Minél inkább erőlteted a dolgot, annál inkább lejáratod magad. És ez akkor is így marad, ha neadjisten neked lenne igazad. Senki nem fogja elfogadni a véleményed. Pihenj és gondolkozz, aztán majd kezdjük ezt újra. Mindenkinek jobb lesz, hidd el..
A fehér túl kontrasztos lenne szerintem . Ezüst, de még egy kék is jó lehet .
Most komolyan ilyeneket vársz tőle?
arol miért nem mesélsz amikor , bele pofáztál más vitályába

szánalmas vagy meg hozzom a pisti bácsi traktorját meg stb meg ducati meg az én apukám

ki méregeti itt a faszát ki meséli hogy mekora menő

ja és a busával tartotad az iramot ................ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

ez a sok nekem a mese mese egy busát ugyan ugy lapra lehet tenni mint egy 600 gigszit csak nem kell fosni és töbet kell gépészkedni
Okos légy fiam ! Mert a makogásod nem mindenkinél jön be !
Te tapló, ha szorul a hurok csak személyeskedni tudsz ?
Én eddig még semmi személyes, sértőt nem irtam rólad, hisz messze vagy tőlem, de azért ostoba ne légy, mert nem tudod kibe kötsz bele !
Inkább gyakorolj ilyeneket, mint helyesírás, szövegszerkesztés, értelmezés .
Mivel a vaz is az.
Az ezüst jó lehet...
Még valami...
Ha itt valaki talál nekem egy fasza haszált kormányátalakítót VFR FI-hez, én isten bizony utalok neki egy 5-öst!
Csak újakat találok, és postával együtt az is majdnem 60 papír.
Inkabb ezust vagy piros.
Ez tényleg jobban leköt, mint az HBO

Szerintetetk ezen a tök fekete gépen jól mutatna fehér fényvisszaverős felnicsík, vagy ti nem tennétek?
ti nem vagytok buzik ?

na elég a sértés a versenyhez disz motoros lankat faszu mesélös banda
A régi busáról beszélek .
Mert nehéz . A súlyához, és erejéhez kevés a fék, és futómű .
Pont az ereje miatt kezelhetetlenebb a kanyarban, mint egy jóval gyengébb, de könnyebb motor .
Én, mikor először ráültem Lentiben másodmagammal, és elhúztam vele, mindenkit szinte állva hagyva Nagykanizsáig, el voltam tőle ájulva, aztán utána az Alpokban mentünk, én a 750-esemmel, nem értettem mit szarakodik előttem vele az a haverom, aki engem amúgy otthagyna .Megelőztem . Megvolt neki vagy két évig, hozzászokott de sose volt az igazi .Haza fele jövet mindig jól elszórakoztunk ketten, otthagyva a többieket, de valahol szégyen, hogy az én öreg 750-sem is tudta tartani vele 200-ig a tempót .
apám ezt roszz olvasni te nem viktor rokona vagy .. és a szomoru hogy el is hiszed amit írsz
kis kibic kus amugy ide járok fasz kalap 3 éve okoskodni te mesélös rémusz bácsi .. anyádat nem akarod hozni nézheti a vereséged
na ez a beszéd gyerekek nem pofázni kell ! nem vádaskodni kell hogy én slikel járok, meg hazudozok , derüljön az igaság kinek van itt nagy pofálya

el gurigáztok a sögletere ült picsával 1000-1500 km-eket és ti képzelitek ,hogy mekora motorosok vagy tok ... meg veszed a 70- 80 gumát és azt hiszed az aki vágot sliken jár a szar és nem tud motorozni meg vénhet mesélgetös faszok vagytok itt agép mögött

remélem elég sértést soroltam, hogy hozad azt a csili vili eladó
a sport motorosok meg tisztelnek piros kis gyerek motorod az nyonjunk egyet .. jolvan tapsi fül

ki a faszomat érdekli , hogy mi írsz gyere hozd a lovét és megyünk egyet


0620 2751778
Nosza.
Bandit után nem lesz nagy tolás de azért kellemes a kis súly és a kezes viselkedés.
Hatszázas közepes nakedek közt még mindíg ez az etalon.
Lenne rá eszem! A Sanyi így is nyúz,h csak egy picit guruljak vele.
a gyors lenduletes motorozashoz miert nem passzol a busa? azt hinnem, az az erossege...
Hát nem figyelsz !
Ez :"egy verseny mondjuk 100 000 ft egy indulo hely egy te cimborád meg egy én cimborám és .. pár kilomérerel arébb a célnál a fiam és egy cimborád a célnál a befuto visszi a másik pénzét 100 forintját de ha biztos vagy magadban dobjuk a forgalmit és a nyertes visszi a másik motorját "
Ja, te megöregedtél még csak . Én meg már sajnos lassan fiatalodok !
Azért akarok visszaülni sportmotorra, mert nekem már megy el az eszem, nem megjön .
Hidd el nekem,a busát nem kell sajnálnod hogy kimaradt . Nagy csalódás volt az már párunknak .
Ahogy te is írtad, élvezetből kell motorozni mindenkinek a saját tudása szerint, az a kellemes . Mi is azt a gyors, lendületes motorozást részesítjük előnybe, nem az egyenesben kétszáz fölött, kanyarba meg satu .
Volt, hogy fiatalok hozzánk csapódtak ropogós új drága ruhában új motorokkal, had jöjjenek velünk hazafele .Mondtuk, hogy mi nem megyünk ám gyorsan, csak olyan 150 körül . Mondták nem baj .
Aztán vissza hallolttuk, hogy mesélték másoknak, hogy együtt motoroztak ilyen idősebb motorosokkal akik mondták, hogy ők csak lassan, 150 körül mennek, de azt nem mondták, hogy mindenhol annyival .

Fogadj el egy jótanácsot ! Ha úgy érzed megöregedtél, örülj, mert ez nem mindenkinek adatik meg . Akkor valamit biztos jól csináltál .
milyen szazas? epp penzszukeben vagyok ;-);-);-)
Szerintem ez is elég . Én meg viszem a haverom gixxer1000-ét, már úgyis lassan többet megyek vele mint ő . Aztán az álltala felajánlott 100-ast meg riszteljük .
Az egyik ismerősünknek a Kawáján ilyenkor mindig el szokott romlani a futómű beállítás .Egyszer nagyon régen elmentünk négyen motorozni .Én még a jó öreg Z650-emmel, két személlyel, egy xj650-es, meg egy 1200-es Bandit, amit pár napja rakott még csak össze a konténerből a srác .A barátunk meg akkor még keménynek számító Kawa 1000 Rx-el ami már megvolt neki egy ideje .Egész úton mindig elhagytuk nagyon .Aztán mielőtt hazaértünk volna, vissza kellett menni érte úgy elmaradt . Ott állt az út szélén, kulcsokkal kezébe, és mondta, állítani kell a futóművön, mert nem lehet vele menni .Mondtuk neki, a mi öreg gépeinken állítani se lehet . Mármint az xj-n, meg a zén .
De azóta is ugyan az a motorja, és még mindig az a legjobb motor a világon .
Annyira nem esik messzire tőlem a speedezéz. Nagyjából 12 évig nyomultam ilyen "kócokkal".