Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, latom Rudi irt elottem, hadd vigye ;-)
mi is nyomunk majd egyik evben egy rajna volgyes kastelyos veretest, meg fogom nezni, el tudunk-e vonatozni odaig motorostol. Mit szenvedjek 2e km-t autopalyan? visszafele majd visszacsorgunk 300 kilometerenkent.
Mindkettőtöknek előre is köszönöm, amelyikőtöknek egyszerűbb!
penteken fel tudom venni
Bécstől nyugatabbra ez a motor szállitásosdi simán létezik..:-)
Érdekes, ez itt egy Bandit fórum, de helyette a kurva anyázás megy.. nem tudnátok egymás között ezt elrendezni e-mailben..? A fórum látogatók 99,8%-a pont qrvára nem kíváncsi mások csatáira.. Off.
lucifer0820@freemail.hu
Nem ez egy sima plexi vfr-hez,csak a srác akié a cucc ott dolgozik reggel7-től éjfélig.
Pizzériás plexi?......olyan térelválasztó amik a boxok között vannak? ...vagy felvették a profiljukba, hogy pizza mellé motoros kellék is van?
Igazság szerint mind végigolvastuk ezt a valamit és mindenki levonta a megfelelő konzekvenciákat, világosan kiderül, hogy ki mit írt és mit kezdett el vagy nem.....hidd el kár tovább bonyolítani, senki nem gondolja, hogy Te kezdted volna, a fenyegetőzés meg szánalmas, ne foglalkozz vele....
Még egy kérdés..
Nincs itt olyan ember, aki jár az oktogon felé?
Van ott egy pizzériában egy plexi a motoromra, de nem hajlandóak postázni, nekem mag nagyon messze van, többe kerülne az út, mint a plexi. Valaki nem vinné haza és dobná nekem postára?

Meghálálom pár sörrel...
Bármelyik kipufogós megcsinálja nem nagy kunszt akinek van hozzá felszerelése, keress egyet, biztos találsz.
Tud valaki Baja közelében olyan szakit, aki tud kipuff. összekötőcsövet átalakítani?
Miért? Ti szó nélkül hagynátok,ha burkoltan megfenyegetnének benneteket? Én befejeztem,erre most jött az ifjabbik támadása!
De most már tényleg le....om mit írogatnak!
Ha az elején hagyjátok a fenébe talán rövidebb lett volna a flame.
Itt nincs. Olyan funkció, hogy a fórum automatikusan ignorálja bizonyos emberek posztjait?
Elképesztő hova fajul ez a fórum... bár ennek előtte se szívesen olvastam,
mert tökéletes waste of time, de ezek után...
Kis barátom!
1.Úgy látom a helyesírást örökölted felmenődtől!
2.Az 1250-es Bandinak túl sok köze tényleg nincs az 1100-hoz!
3."Ne keljen , áll néven felhívnom téged , hogy érdeklődöm a motorodért,és meg szeretném nézni ." Ezt vegyem fenyegetésnek? Ha gondolod szívesen látlak,jöhetsz! Habár a vas nem eladó jelenleg! Egyedül gyere,mert szeretem az egy az egyben felállást!
Kár hogy neki 1250-ese van.

És befejeznétek végre?

Eddig jó volt de már uncsi.
Szia !

Ha csak egy kicsit is lapozgatnád a motoros lapokat ,akkor nem állítanál olyat ,hogy a gsx r 1100 -nek nincs köze a gsf 1200 -höz . Másrészről tudnád ,hogy az általad használt motor egy Honda -Suzuki fejlesztés ! Szépen meg kérlek rá , apám nevét is töröld a fejedből .
Ne keljen , áll néven felhívnom téged , hogy érdeklődöm a motorodért,és meg szeretném nézni .

További szép napot
Üdv mindenkinek!
Rég voltam itt :(
Sajnos sikerült le amortizálni a BANDITÁMAT.....1200s
3 hét kórház nem kívánom senkinek sem.....
Az útra festett fehér csíkon sikerült esnem.
De már jönnek az alkatrészek :)
Ha tippelnem kéne ez lehet amire gondol sanyi:

A szlovén rész jó de az igazi a határ osztrák fele.

holholhol?
naugye ;-)
nekem nockalm temposan, malta temposan, ugyanez vissza, ket szemellyel, egy teli dobozzal volt 5,2 nem is ertettem. most leszek kivancsi, hazafele agyig rakva (3 doboz tanktaska ketszemely es 300 utan kellett tartalekra tenni...mondjuk orszagut volt meg palya laza 110zel.