Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még....
Már kétszer végig csapattam Montenegrót,és onnan végig le Albánián keresztül Görögországba,szerintem simán van olyan a táj,a hegyek,az utak,mint az Alpokban,csak itt jó meleg van,meg a tenger-fürdés,stb! Az biztos,hogy én nem sanyargatom magam többé az Alpokban a hidegben,,meg esőben,mikor a jó melegben motorozhatok hasonló környezetben! Motorozzon a tö....m a hideg Alpokban!
wazze!,már tavaly is és idén is készültem arra felé

idén a "csapatom "inkább Svájcba ment,mert ott volt eső,hajnali 1-5C°,nappali 15-17C°,én inkább délre mentem volna,de egyedül maradtam a szavazatommal,igy itthon kuksoltam,de azt hiszem nem vesztettem semmit,mert a "csapat"2 nappal elöbb haza is ért,gondolhatod milyen faja lehetett

na megyek iszok még egy sört
A kotori öblöt ki ne hagyd! Egyébként én is inkább délre megyek 10x,mint egyszer a sógorokhoz! Voltam 2x az Alpokban,szép volt,de a déli vidék az igazi!
Basszus.Most kaptam meg és már intéztem Ferodo betétet.De legközelebb legalább tudom mit kérjek.Remélem nem nyúltam nagyon mellé.Azért köszönöm.

jano
Én Ferodo Platinumot használok, fémfékcsöves szettel nagyon jól, adagolható, és extrémebb stilusban való motorozáskor is megállja a helyét, 142e km után még mindig a gyári tárcsa van fenn..:-) Az ára is baráti 96-00 12800 Ft, 01-05 13400 Ft..
A HH nekem bejött.
Valami vélemény EBC fékbetétről?Köszi.

jano
Ismét csak javasolni tudom, mindenki váltson Gmailra :D
Válaszoltam 3 perccel a beérkező üzenet után.
Elküldöm mégegyszer.
Amúgy AP racing 14.8e/ motor, jól fog, tárcsát nem eszi.
30 324 2727
Nyiss szállodát, megyünk :D
Most lépek a beachre....
Üdv Budvából!
Skacok, ha még nem voltatok gyertek Montenegroba! A Dolomitok elbújhat ehhez képest. Durmitor, Tara kanyon odabax A tengerparti rész meg annyira jó,
hogy most itt ragadtunk már három napja. Olyan élet van itt éjjel-nappal, hogy az hihetetlen. Nem is akarunk hazamenni
Zöldi nem veszi a kontaktot.

jano
Csak húzlak....
Nem, én visszadtam bevizsgálásra. A nagykerben mondták, mi lett a sorsa.
Szumo?
Vedd fel Zöldivel a kontaktot!
De nem én kaptam ugye? Őszintén!
Sziasztok.
Ki milyen fékbetétet használ és hol szerzi be.Jó legyen ne csak olcsó nem szeretnék tárcsát cserélni egy kemény betét miatt.GSF1200-RA KELL.Köszönöm.

jano
azért, mert azokon nincs :D
Nézd át ezt: http://bike-teile.de/index.php...

ha nem boldogulsz, szólj..
A hétvégén fellapátolta a helyi gumis az új abroncsokat a gsx kerekeire. Annyira megbiztam benne, hogy még a féktárcsákat is leszedtem elölröl...
Sikerült neki 30 grammal kicentirozni az elsö kereket. Ez elég jó eredménynek számít nála, mert utoljára 60 grammnál állt meg...Mikor öcsém emlíette neki hogy esetleg ha fordított volna rajta 180° -ot akkor kevesebbel is tengelybe került volna újra tömegközéppontja...erre azt mondta, hogy de akkor nem lenne jó a forgásirány ... Ekkor öcsém illusztrálta neki elöben az esetet, hogy elég ha csak felnin megforgatja a gumit...
Igaz mind ezt 2500 HUF-ért a két kerékre...

Viszont nem igen találtam jelölést a szelepnek ezeken a gumikon!? (PP-PR1)Igaz hajnal fél kettö volt már...
mondok jobbat:
egy srác kérdezte nemrég egy fórumon, hogy vajon hamisíthatják-e a gumit, mert vett egy PR2-t, amiből a legelső 20 ezret ment el, ez meg láthatólag 15-öt sem fog, ugyanazon a motoron
Én meg láttam szinte tökéletes szám mókolást gumin, igaz annak nem a dot volt sz oka hanem, hogy street legal legyen, de attól még jól sikerült dolog volt.