Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gőzgáz nyaló... ........mekkora nyelv kell, hogy ne legyen kormos a képem?... .......kipróbálom...
A papírban minden bizonnyal van különbség. HFA3610-ben is van, a gyári ilyen fura bolyhoz, a Hiflo meg nem. Mindenki eldöntheti, akar -e a bolyhos papírért kétszer annyit adni, vagy nem. Ettől a lényeg nem változik, hozzávalo.
Mint írtam méretre egyezik tehát jó a légolajoshoz és a vizeshez egyaránt...Azonban én egyszer a gyári szűrőket hasonlítottam össze és a betétben van a különbség.
Na pont olyan a szaga ahogy csabu monnya csak én nem vegyész hanem bútoreladó vagyok.
Segítek.
Vegyész vagyok, nem fogok hülyeséget beszélni. Nem a víznek van szaga, hanem a hűtőfolyadéknak, ami víz és etilén-glikol keveréke. Annak van egy jellegzetes szaga. Az etilén-glikol egy kétértékű alkohol, a szervezet számára méreg. Viszont egészen nyugodtan ujjhegyre kenve meg lehet nyalni, tömény édes íze van. Utána köpni egy nagyot! Ha nincs kéznél fagypont mérő műszer, elegendő ujjal belenyúlni a kiegyenlítőbe és ha tömény édes, az azt jelenti, fagypont rendben. Ez egy eléggé paraszti módszer, de célravezető ha nincs kéznél műszer.
Miért írtam ezt így le?
Azért, mert a "fehér füstöt" kipufogó motorod füstgázába ha beletartod a kinyújtott nyelvedet, a kicsapódó esetleges fagyálló gőz édes ízét érezni fogod a nyelveden. Gyanítom hogy gőzről van szó, akkor meg fogy a kiegyenlítő tartályodból a hűtővíz-fagyálló elegye. Akkor pedig hengerfej-tömítés probléma van.
Nálad a pont, tavasszal ezt raktam én is bele.
Milyen szaga van a víznek?
joparat lvittek vizesbe-nagyba is- es soha nem hoztak vissza, hogy nem passzol...
Méretre jó de az a légolajosé...Vizes injektoroshoz csak gyári szűrő van.
Stimmel.
HFa3615, 4e pénz jobb helyeken.
Szia
Előre is köszi.
Wááááááááááááááááá!
De g...ci?
Hogy én?
Dehoooooogy!

Na esztet még sose hallottam!
ezzel azt akarta mondani,hogy Degeci vagy ,mert ott laksz
Degecen?
Mert?
Ha ez poén, nem értem!
Este megnézem a cikkszámokat, szerintem a bandité jó bele.
Sziasztok
Érdeklődnék tudja-e valaki, hogy gsx650f-hez van -e utángyártott levegőszűrő. Több helyen érdeklődtem, de nem tudtak csak gyárit adni, az meg eléggé húzós árban. Esetleg a gsf650-é nem jó hozzá?
Köszönöm a segítségedet!
Vagy szarul rakták össze vagy passz...........majd jönnek nálam okosabbak.
A kiegyenlítőtartályt megnézem.
Most lett cserélve a hengerfejtömítés...
Ha evvel együtt koszos-szutykos a kiegyenlítőtartály akkor sanszos a hengerfejtömítés.
Én elvinném szerelőhöz.
Vízhűtéses.
Nem nagyon érezni semmit, talán kicsit édeskés.
Már ha vízhűtéses és nem légolajos?
Nincs víz szaga?
Üzemmelegen fehér füst jön a kipufogóból.
Ezt mi okozza és hogyan lehet orvosolni?
Köszi a segítséget!