Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 éves sem voltot akartam írni...
1 éves sem volt a gumi DOT alapján, 3 db-ot hoztunk egyszerre és csak ezzel az egyel volt ilyen baj.
Megjegyzem, ha géppel centrírozták volna, észre sem veszik problémát...
PR1-ből, láttam 2012 decemberit is.
Attól, hogy már a michelin katalógus nem hozza...
Ez a pp 2011 decemberi volt. És puha, mint a vaj...
A fényerő nem minden :) Viszont nagyon drága tulajdonság ;)
Igen, azért van ilyenem :)
Sokáig tárolt volt? Amúgy érdekes, hogy láttam tavaly új Pr1-et is pedig azt hittem azt már nem gyártják, legalábbis a dot szám alapján az volt és újnak adták el a havernak ha csak nem mókolták meg a dot számot valahogy. Rossz tárolással végül is el lehet érni a deformálódást hosszabb idő alatt.
Na, ja, vagy 1.8-as Obi Most kapok egyet kölcsön, kíváncsiságom határtalan.
Mondjuk ez az állíthaó vakuteljesítmény aranyat ér, de igazából renszdszervaku a megoldás szerintem, azzal lehet olyat lőni, hogy a lehető legkevébé látszódjon, hogy Te világítottál.
Power, 120/70. egy komponenses
Nézd meg utána pixel szinten is:) Látni fogsz érdekes dolgokat. Meg a zajcsökkentés nyomait. Én max 400-on vagyok hajlandó fotózni, de inkább 200 (illetve a D200-om tudja a 100-at is, akkor meg azon) ha kevés a fény, akkor vaku. Elvégre azért van rajta :)
Milyen típus és fajta volt?
Bocs, szó nem volt arról hogy a szavahihetőségedet kérdőjeleztem volna meg, vagy a szerelődét
Azért írtam, mert ez egy olyan műszaki probléma, amin nem nagyon tudok napirendre térni...

Többieknek: Gumi felrakva, felfújva, megpörgetve a centrír állványon ütött sugárirányban, szabad szemmel jól láthatóan, centiket. Elforgatás után ugyanez. Én sem raktam volna fel...


Szívósan kell keresni a hibát és meglesz.
Szia Zoli!
Meglett a gyerök purejet-jének a baja.
A hengerfejtömítésnél beledolgozott a vízrendszerbe, ez miatt levegősödött és a hőgomba valótlan adatokat közvetített.
Tegnap kicseréltem a tömítést, olyan lett, hogy a svejci óra, ipari tanuló hozzá képest.
Használja egészséggel! Remélem elhiszed, hogy nem kamuból hisztiztem...
Őőőőő köszi..................

Követelmények.
Combtáskába elférjen a szeméélyi és a pénztárca mellé,ha valami érdekeset,dokumentálni valót látok elő és katt majd vissza,ha ellopják ne kelljen áruhitelt felvennem 4 évre a pótlása miatt.
Beltérben nemigen lesz használva.

Ha nem tudom hogy mi az az iso akkor nem fáj a hiánya?

Amúgy egy system errorban elhalálozott casio QW-R40 potására kéne.
jah, "azt" a gumit bevizsgálták, semmi baja nem volt, a kereskedő eladta másnak, nála sem jelentkezett probléma. Ki érti ezt...
Gondoltam hogy a gopro guys akciózott.
Elvileg van, Tandi és Kiki Urak végigvideózták az utat, remélem előbb-utóbb látható lesz valahol
Jut eszembe, video nincs véletlen?
OK
Kényszerhelyzetben elfogadható, de egyébként sztem nem..
az ujabb vazakon lattam mar szepet 800o. is ;-)
Most viccelsz, ofcoz' 1600-as ISO? Már a 400 is határeset, afölött minden csak a vicc kategória..
Gratula, csorog a nyálam és sárgulok az irigységtől!
Köszönöm, ment az ára!