Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Hol? Érdekelne
Nem feliratos, sima.
A gyújtás 15, a másik 18.
Van polírozott vagy szürke.
Él a régi méled?
Ha adsz egy emailt, akkor küldök képet!
Kormánymagasítót hol tudnék lőni (20mm)?
Zöldi? Van a portfóliódban?
400 Bandit: szimering 41X53X8/9.5 1800/szett, kb. 1 óra alatt meg van a csere, még a szárakat sem kell szétszedni hozzá..:-)
GSX650F: HFA 3615 3800 péz :-)
Szerintem utálja a gyerekeket.
Az egyik haverom katonatársát Bak Jánosnak hívták.
Ő mondta, ha egyszer fia születik azt Tasnak, vagy Elitnek fogja elkeresztelni.
Bak Tas, vagy Bak Elit
Szia
Köszi a választ. Én is ezt a légszűrőt néztem ki, de két helyen is azt mondták, hogy ez csak a Banditba jó (1szervíz+1nagy nagy motoros bolt). De ha méretre jó, akkor veszek ilyet.
suzuki feliratos, vagy a sima?
Mi penz?
Meg a hengerfejes autó kipuffjának ilyen páh-páh-páh-páh
hangja van
Új van, utángyártott
Nos...műxik az olajzó, nem is ereszt el.
Viszont a cseppszám ˝bizonytalan˝.
A résolajcsövön próbáltam egy gyorscsatlakozóval állítani.
De nem megbźható a cseppszám.
Valami használható ötlet?
elado ha valakit erdekelne 1 streetfighter osztak papiros,(reg ado 18e FT) 1998as pár aproságot még kell vele csinalni.180as kerékkel 1200 bandit lengövillaval,es adom az összes ! megmaradt alkatrészt.20-5456156 370.000HUf
sziasztok! Nincs valakinek veletlenuk egy olajdeklije 98-as 600-as Bandithoz?
Ezért írtam, hogy meleg motornál....ott még télen sem naoyn jön ki gőz egy motornál mert nem hűl le a gáz a rövid kipuffban. Egy autónál rendesen le tud hűlni hisz a hosszú kipuff nem melegszik annyira fel. ...illetve a vizes bandinál előfordul, hogy gőzöl még meleg motornál is télen egy ideig...
Az lehet a belecsapódó párától is, de az meg pár km után eltűnik.
Mondjuk ha már meleg motornál fehér gőzszerű a kipuffgáz erős a gyanú, hogy gáz/gőz van...
Félre a hülyeséget: ha valakinek hengerfejtömítéses a gépe, fogy a hűtővíz, furi szaga van a gépnek, bugyog a kiegyenlítő tartály és emulziós lesz a olaja. Ezt a nyalogatós témát csak végszükségre írtam amikor végkép beáll a tudomány mint a szög.
Belegondoltál már abba, ha annak idején a szüleid a Tas nevet adták volna, akkor most mindig úgy vehetnéd fel a telefont: Ittas
Értem....akkor lehetőleg ittasan hajtsam végre a műveletet kellően üveges tekintettel és akkor a retinámon megjelenik a fagyálló....remek, próba holnap, ma alapozás!
Súgok: hideg üveglapon kicsapódik