Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez motor, sh, nincs fenn hird. oldalon?
....és miközben fújkálod, jó alaposan tekergesd körbe körbe a pöcöknél fogva hogy hozza ki a dzsuvát.
Lehet hogy nem szakadt, csak tökig van motorolajjal. Ez az enyémnél is a hiba, de már nem érdekel, az üreset mutatja a Gipro. Fújd ki jó alaposan féktisztító sprével, akkor pár hétig ismét működni (érintkezni) fog.
kerdezd meg a kozos baratunkat, guglit
de 420.ert kaphatsz 125os cbf hondat, ami 120at megy es 1,8at fogyaszt.
nevreirva
kicsi a 150-es, hány paci? kell a kényelmes 90-100km/h
sh150i, ismerem a gazdit, nagy vitorla plexi, daytona markolatfutes, kb 2500at futott irc urban snow gumik(full teli) , dobozzal, malossi multivar variator.
380k. valos 115 a vege. ha kell, irjal mailt, adom a szamot
Valaki tankolt mär etanol+benya keveréket? Mit csinált a motor,hogy viselkedett? Mert az elöző tulajnak sikerült elég töményen betankolnia belöle és a karbiban lévő gumi o-gyürüket sikeresen megkajálta, most a motor azt csinálja, hogy a gáz fenn ragad miután meghuztam egy kicsi (3-4e fordulat) aztán pár másodperc mulva visszaesik.. Valamint alapjárat is suck.. Karbipucolás,szinkronnak indult most itt tartunk..
Barnival megbeszéltem, megnézné, de ugye nem tudok lemenni...
az soha nem hozza vissza az árát...400-500k robogó, ha rendben van inkább...
Elég gay dolog ez a smart.
A robi nagy vérnyúlplekóval machosabb az fix.
Vegyél inkább Te is Smartot, 800-as diesel alig eszik és esőben-fagyban is takarékoskodhatsz.
150es nem kell, kicsit, 90-100km/h kell, hogy bírjon nem üveghangon és 100kg ül rajta...országúti ingázáshoz kell, nem csak városba...
Van nálunk egy papíros 150-es Vespa LX
399 az ára.
Rendszámozható, szép. Ismerjük a tulajt, aki minden kopó alkatrészt kicserélt rajta amit ki lehetett. Aztán a nagy elszántságnak véget vetett hogy a kollégáját elgázolták robogóval. Vett egy Smart-ot, ezt meg eladja. Karcmentes kis gép.
Hahó
he? vespa? 200cm3 kell, kb.400k körül, dobozzal a hátán, legyen hely az ülés alatt, nézem pl scarabeot vagy a honda ns-t, innen: robi pécs
simán!
mondtam, hogy ET4-et vegyél bazze...
Mi múlt héten voltunk ausztriában,Türnitzben .A környéken csak jó utak vannak,bármilyen irányban indultunk el.Sajnos párszor megáztunk,de az élmény felejthetetlen!Ajánlom mindenkinek!
kbszott robogó megint forralja a vizet... a fszmba...
Akit érdekel, készültek Gopro-s videók. Ha hazaértünk feltolom youtube-ra kedvcsinálónak
Nemsokára indulunk pont oda . Budvából felmegyek Cetinje-ig és onnan le Kotorba. Aztán lehet elgurulunk Herceg Noviig, aztán vissza. Ma vagyunk már csak Budvába, 5 napot voltunk, holnap megyünk Mostárba aztán lassan hazafele...
Aszfaltügyben még ifjonti vagyok................viszont meg kell védenem az Alpok-ot.
Eddig csak gatyarohasztó melegben voltam ott.
na, mostanra okosra ittam magam

nincs viszonyítási alapom sajna,de majd lesz,ha nem idén, majd jövőre
Mivel én is megjártam mind két irányt,én egyértelműen dél párti vagyok! Albániát pedig tényleg érezni-látni kell! Csodálatos,és félelmetesen szép!
Mivel mindkét irányt megjártam az idén,sztem a legtutibb aszfaltok a sógoroknál meg olaszban vannak,ott még esőben is lapon lehet menni.....bár a Zabljak-Niksic szakasz sem megvetendő!
Görögben nagyon jó az utak vonalvezetése,de szinte mindenhol csúszik az aszfalt,szerény tapasztalatom szerint.Albániát viszont látni,érezni kell.