Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Kezelésit honnan tudnék szerezni 1200S-hez? Angol már van de jó lenne egy magyar..

Köszönöm
Ment e-mail
Nehéz lesz azt megoldani, hogy egyenletesen adagoljon. Az olaj viszkozitása függ a hőmérséklettől így melegben több, hűvösben kevesebb fog csöpögni. Ha sok jön belőle akkor televeri a felnit, gumit, ha kevés, akkor meg nem ér semmit.
Azért írtam a mccoit, mert azzal mindent be tudsz állítani, külön üzemmódot esőre, stb. Annyira nem vészes az ára..
Pedig azt csinálsz....eddig nem nyúltuk le más boltját és nem ígérgettünk egymás alá....el lehet kezdeni, de az nem vezet jóra senkiinek sem még az itt fórumozóknak sem, volt már ilyen, kipróbáltuk, akkor inkább fizetett hirdetésként az oldalon ahogy azt más is teszi...
Csak győzze az ember kivárni
Én adok kettőt is ingyen.
Igaz használt, de volt gazdája
Ez teljesen versenyképes ár, megjegyzem...
Ingyen légszűrő? Kérek....
Ez nem árverseny.. én kereskedő vagyok és nálam ennyi az ára.
Tudok olcsóbban is...sőt akár ingyen....errefelé nem szoktunk egymás alatt vágni a fát...már volt egy ajánlat, kezdjük el az árversenyt?...
Üzemmeleg motornál fehéres füst.
Mi lehet a probléma?
Köszi a segítségeteket!
Köszönjük Emese...ha már névnapja van.
Gondolom, hogy jó.
De egyenlőre McCoi még nincs a motoron.
Viszont ami van, az nem tökéletes.
Ezért kértem a segítségeteket.
Milyen kormány magasító kellene: ami csak simán emel, vagy kicsit hátrafelé is..?
GSF 600 bal dekli 16600.-
Nálam.. lucifer0820@freemail.hu
McCoi
Nálam.. lucifer0820@freemail.hu
A szimering meg olaj cseréhez nem kell szétszedni a telót.. kiveszed a szimeringet, újat bele olaj ki/be és kész..:-)
Kandisz Nóra
Hogy érted hogy nem kell a szárakat sem szétszedni?
Nekem simán csak kéthengerezett................pedig járatot fujt a gőz a hengerfej felületére.
mikor pedig a végét járja a tömítés,és a hengerfel, nem látsz mást a visszapillantóban,csak tejfehér ködöt,tapasztalat ,de haza értem vele,majd kissebb-nagyobb pénzmennyiségért ujra gurult
KRAVEN!

Én a kecskeméti Sutyukinál vettem pár ezerért!
persze,meg Viz Elek