Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

www.kekhold.hu

de jelentkezz be!
Most nézem hogy én a Vértanuk terére jártam...
Köszi.
A kamiontelepet ismerem, ott szoktam csináltatni motoros sráccal, de hívtam és nem lesz szombaton. Oda járok évek óta...a másik helyről (Vértanuk tere) nem is tudtam...
Ezek mind, azért írtam.
Tatabanyan a Szalvano. Szombaton is nyitva van delig, de ha egyeztetsz vele, lehet, hogy tovabb is, a tulaj motoros:) 06-34-309-577
www.szalvanogumiszerviz.hu
motorrral csak a Vertanuk teren foglakoznak.
Én max 10km-t nyomok le így. Annyi belefér:)
A kérdés lényeg hogy szombaton is dolgoznak -e? Itt van Bicskén az interat, meg pár gumis, de 3-ból kettö nem, egy meg még bizonytalan...idénybe minek is...
Akkor má mér nem inkább a komplett motorból?
Az 60-80 km-t egy ilyen "hátizsákkal" gurigázni ami kb 10-12kb...
...akkor pl. Érden a Mayer gumi vagy én inkább ha jól emlékszem Érd Küküllő u. a címe, de legfeljebb 1 utcával arrébb van a 6-os ahol beér Érdre. De lecserélik bármelyik motor kereskedésben is pl. Full-Gas vagy a Red Baron. Vagy rögtön a Budafoki úton a Pásztóy a Hengermalom sarkon.
Két spaniferrel fasza 'hátizsákot' lehet csinálni a két gumiból :)
Még münchenben kiveszem a kereket... meg elég hülyén néznék ki ha két "úszógumival " a derekamon tekeregnék a gumisíg, meg vissza...(mármint ha motorral mennék)
Szóval merre?
Vannak páran, de msztinte mindnél jobban jársz ha magad veszed ki a kereket...
Tud valaki a Buda és Tatabánya között gumist aki most szombat délben is nyitva van, és munkát is vállal?
Ja, száranként.
írtam neked e-mailt!...:)

létezhet hogy 495ml kell bele? ....
2200-2600 egy szimmering.
Töltsd le a manualt, benne van milliliterre és mm-re is
Így Alsóőrsre szokás menni H-D találkozóra
árba hogy mozog? mind a két teleszkópot megcsinálnám és egy telóba mennyi olajat öntsek?
Ja............
kukk, elso mondat, zaricsavar meglazit.
a satu az osszearto.csavar kicsavarashoz jo, hogy a vella aljat fogod be ;-)
Zárócsavart fent még a kiszedés előtt fellazít benn a villahidak közt.
És nem kell satu.
Aztan kiugrik a csapagy es a szimmering meg az alatet.
Elmosod az alkatreszeket, az osszetarto csavar alatti rez alatetet csereled vagy beteszed forro.vizbe tiz percre.
Ezutan beteszed a becsuszoszarat, belekocogtatod beutovel a csapagyat, ra az alatet, bezsirozod a szimmeringet, beutod azt is. Aztan seeger ra, porvedo ra,alul osszetarto csavar be, elort mennyiseggel felont.
tobbit tudod.;-)
naakor sorrenben:
villa zarocsavar meglazit a villahidban.
feknyereg le, tengely, sarvedo ki.
villa ki, fejreallit, osszetarto buvos csavar meglazit satuba fogva a villat, de alu vagy fa pofaval. Aztan zarocsavar fentrol ki, tavtarto ki,alatet ki, rugo ki, olaj kiont es kipumpal. Porvedot kipockolod, alola a seegert kiveszed. Alatetet kiveszed. Ezutan megfogod a csizmat es a becsuszoszarat, es utemes rangato mozduatokkal szetrangatod. (youtube, ha nehez elkepzelni;-);-))
daty!
Te véletlenül nem Degecen születtél?