Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát vizsgán kell egy óra ami a sebességet mutatja, eredetiségvizsgán nem ezt nézik. ott csontnélkül átmegy. de a bontók dugig vannak bandit alkatrészekkel szal sztem vmelyikben tudsz szerezni hozzá
ha az enyém nem törött volna szarrá eladtam volna neked
már bocsánat de honnan tudnád vagy honnan tudja a mostani tulaj hogy városban 50 el kivül meg 90 el megy... érdekes.... ez ilyen pálya motor de gyári lámpája százszor szebb
sziasztok banditások!

úgy nézz ki, szerdán megyek motort nézni!

http://www.hasznaltmotor.hu/ha...

ő lenne az, az egyetlen probléma amiről eddig tudok, hogy nincs műszerfal, kérdésem, nyár vágán jár le a műszakija, s az érdekelne, hogy műszerfal nélkül átengedik-e a vizsgán, illetve az eredetiség vizsgához is kell vmi km állás nem? na ebben az esetben hogy tudnám megoldani, hogy ne legyen belőlle probléma, s gond nélkül tudjam használni, átíratva a nevemre?
Ez nem is kérdés, kedves Zöldi!

Én nagyon várom a rajzot! Előre is kösz.
http://www.vatera.hu/nonfango_...

ezt üssétek le, sztem kb ingyen van
Urak!

Látom szép számban vásároltok 42L-es loisos dobozt. Nekem gyári shad tartóra van rátéve, magyarul nem virít a motor oldalán az a ronda adapterlap, csak pár vékony cső. Ha van rá igény, lemértezem a tartó részét, és mindenki csinálhat/csináltathat magának. Van?

Olvass vissza! A pénzzel átment a bázismotorhoz, és ott lett doboz.
Nem nem.....Te olvasd el jobban!

Tegnap bement....
a csávó kérdezte MIBE SEGITHET
mire Ő: Add vissza a pénzem.....

És hirtelen mégis lett neki dobozza.........
Tessék figyelmesebben olvasni! A Héjjánál rendelte meg, majd 2 hónapig szívatták. Megunva visszakérte a lét, és bement a Bázishoz, ahol raktáron is volt!
Nekem így sokkal jobban tetszik
A motorosnak, és az összes cuccnak egy tömeget kell képezni, akkor a legjobb a stabilitás, súlyeloszlás.
Úgyhogy kéretik mindenkinek, de különösen VSzabinak a képeken látható X Winget lemásolnia, és motorjára felszerelni. Egyébként ha télen lentebb teszi az ember a szárnyakat még motoros szánnak is elmegy, és nem kell nélkülözni a mocit (bocsi, csak vicc volt).

KÖSZÖNÖM mindenkinek az infókat, képeket, tanácsokat , nehéz lesz választani, de muszáj eldönteni.
Ha meglesz rakok fel képeket.
Blue!
Ha a meglévő infókból nem bírok választani, akkor úgy kell nekem.
A lényeg, június elejére hadba fogható kell hogy legyen.

Thank!
Nehogy csak a te pacid feneke legyen csinos.
És persze az örök darab:-)))))))
VSzabi kedvence:-)))))))))))))



Csak felteszem az X szárnyakat és máris felmegy 3db 50L-es zsák:-))))
egy - kettő vagy épp 3 dobozzal
Na aki hajt a sufnituning módszerre annak egy alapötlet.............



Dobozok nélkül igy néz ki a konzol


Ehhez tényleg nem kell tudás, csak egy szál 15ös zártszelvény, 20cm laposvas , egy hegeszteni tudó emberke, flex, csiszoló, festék, fúró, meg 2-2db csavar
Na ezt most nem igazán értem:-))))
A motodetailes dobozod biztos hogy nagyobb mint a praktikeres (vagy nem?)
Ez a doboz olyan 38L-es lehet.....


A praktikeres vásár nekem úgy müködött, hogy valaki feldobta a Gs500 topicba ezt a lehetőséget......
Hetek múlva nézelődtem a vaterán, teszveszen és ott van aki 5000-ért árulja....
Lecsaptam 2db-ra....a pénzt elutaltam, azt vissza is jött mert az ipsének épp elfogyott....
Ekkor kérdeztem meg a többieket - -és végül Tibkin vette meg nekem a 2db-ot az M3-as kivezetőjénél lévő Praktikerbe.

Ezután Mechanik is vett a Debreceni praktikerben.....



Szóval el kell menni és megnézni.....
A kecskemétiben (vagy hol nézte Ogabi) ott nem volt.........


Ha praktikerben nincs akkor meg ezek a lehetőségek:

doboz a vaterán:
http://www.vatera.hu/auto_moto...

Nekem ilyen a felső
http://www.vatera.hu/nagymeret...
A két dobozom MotoDetail, de kicsit nagyobbat kellene középre tennem.
A kapott infók jók, mazsolázok belőlle. A bibi, hogy ilyet neten még nem rendeltem, és jól tudjátok, azért az jó ha látja és megfogja az ember.
Még egy dolog Blue: a Praktikeres vásár esetleg állhat? vagyis lehet szted kapni ott?
No meg Bali (? vagy ki szenvedett?) Szóval idehaza nem biztos hogy kerek lesz a történet......


Ha kintről rendeled meg akkor viszont van ugye utalás, postaköltség...stb.... esetenént 19 euró
Ha meg a Bázistól?
Akkor 3 doboz esetén már nincs postaköltség (a bázis tudtommal 30.000ft felett ingyenesen postázza) csak épp nem biztos hogy meglesz.......lásd a fentebbi példát. Épp tegnap írta be ugye, hogy bement az asztalra vert és mindjárt lett......mert épp volt raktáron:-)
De mi van azzal, aki nem tud csak úgy bemenni?
A Loisban most mind a kettő akciós! A magyar árakról csak annyit, hogy 5k-val olcsóbb kinn. /db
Motodetail 44-es........LOUIS, Bázismotor, Héjjamotor......az árát nem tudom, de valami 50-60 euró lehet

vagy
Primancy 49L-es 28000-ért ( 110 euro)
www.kelomotor.hu
http://www.kelomotor.hu/kepek_...




Illetve a márkás dobozok 40-50-60-70-80.000-ért
HMMM:-)))

Doboz téma:-)))))



No igen!
esSO szövegelése nálam mindig az irányadó, vagyis a konzolt "csináld vagy csináltasd magad project"
A gyár konzol töredékéből kihozható......


Dobozok?
No az már képlékeny és FŐLEG pénztárcafüggő.........


Amit Én ajánlani tudok:
MotoDetail dobozok, amik esSOnak is vannak..........egy ugye most 50 euró/db...........
Ha kicsit designosabb kell akkor tudom ezt ajánlani:
http://www.kelomotor.hu/kepek_...
Ez a Kelonál 28.000ft/db de Eriknek ez van és a 2 bukó gond nélkül belefér


Nekem a kis gagyi dobozaim a hétvégén letesztelésre kerültek.............
a 2 oldaldoboz ugye made in Praktiker:-) 5800ft/db..........
felül pedig egy vaterás doboz van 18.000-ért............

2*5800 = 11600
1*18000 = 18000
5m zártszelvény = 800ft
-----------------------------------
Summa-sumárum: 30400ft
bele-belecsaptam nagyobb tempóba is az M7-esen, és mint a néger dákóján az Xs-ses cotton.....meg se mozdult, pedig volt benne súly.........az őrség kietlen vidékein pedig a néholi Off-road se okozott gondott
Szóval nekem a teljes felszerelésem összes nincs 31.000ft -ba.....
ezalatt belepakoltam 8000km ert.... szal még szt se lehet mondani h friss motorral történt
március első hetében vettem.... a baleset a máj 19. én du történt..... szülinapom 18. án volt.... kaptam még 1 életet
neeeem együtt a crossal :)
Részvét!

Nem is votl nálad sokat a bandita nem!?
Gondolom ezek után maradsz a krosznál... ott nincs és nem is kell jobkéz szabály...