Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hy.

volt egy kis balesetem és a banditom nagyon úgy néz ki h mehet alkatrésznek. adjam be vmi bontóba vagy próbáljam meg egyenként eladni? mit javasoltok..... ez van ha nem adják meg a jobbkezet...

az eredmény: fejem 2 helyen varrva, (most szedték ki a varratokat) bal csukló repedt, jobb térdem zúzódott, bal csukló is+ enyhe agyrázkódás... ja és az a szép h bukó volt rajtam

minnya mellékelek pár képet szegénykéről
szerintem meg nagyon jo lesz ez kezdő motornak,és 2 évig kitart.ha ezt engedi a jogsi,ilyet kell venni.
friss Ak-ja van
Szia ! Az én véleményem az ,hogy hagyd a 250-est, ez csak úgy is ugródeszkának lenne jó,hamar rá unnál,és nagyobbat akarnál. Az is biztos ,hogy ennek az eladásakor buknál. Szóval csak bátran vagyél nagyobbat és motorozz ésszel, és anyagilag is jobban fogsz járni. Az élményről nem is beszélve. Üdv: Szabi
..ezekhez nem jár műszer-műszerfal?
Én nagyon ismerem, de ezen komolyabbnak tűnik a láncfeszítő megoldása a hátsó keréktengelynél, mint a 600-asokon 2000 után.
hello!
az adatlapod alapján most érettségizel,én inkább a szóbelire tanulnék ahelyett h motorokat nézegetek a helyedben...
Sziasztok!
Megint jelentkezem egy kis kihagyás után. Nem sikerült megvenni borz_alom Banditáját, úgyhogy kezdődik megint előlről az egész
ezt találtam:
http://www.hasznaltauto.hu/2071043_suzuki_bandit_
1996

vélemény?

előre is köszi
Sky
katt kétszer
Szerintem
Hello!
Kedvező áron top case dobozt tud valaki ajánlani? 42-45 literes
Eddig az oldalsókat pakoltam fel, de szűkiben kezd lenni a hely, szerencsére.:)
sziasztok!elkezdődtek a motoros talállkozók, ha véletlenül valakivel valami jó kiss sztori történt meg irhatná. perszea zavtos dolgok is jöhetnek. és csak reménykedhetünk,hogy nem a balesetek lesznek töbségben! de nem kötelező semmi.
többet tekersz hosszabb túrára mint én, ráadásul én inkább egyedül megyek...a top case sokszor jól jön, még környékbe is de oldalkoffer az már komoly :-) meglátjuk....
Nem kevés az évi 2-3?
Már most túl vagyok 2-n és még min. 6X fel szeretném rakni!
Mondjuk az is igaz, hogy 2és fél hönap alatt mentem 6200-at!
hmm ez is szempont, valahogy dobozpárti lennék, csak évente 2x 3x használva sok lét nem éri meg belerakni...
Nekem is volt, jó cucc. CSak nekem az volt mindig a mániám, hogy lelopják, ezért vettem dobozt.
ON, vagy ha elfogy akkor tartalék (RES) a következő tankolásig.
Szevasztok egy kis tanácsot szeretnék tőletek kérni.Nekem egy 600N tipusu Bandítom van,a kérdésem az volna,hogy ti milyen állásban használjátok a benzin csapot pl:ON , PRI vagy TARTALÉK állás.
Válaszotokat előre is köszönöm,szép napot mindenkinek.
:-)
oldalra sztem még pöcsölődök egy darabig....
e bay korrekt ár, jobb mint az itthoni kereskedői árrés, de így is összeg, most meg benzinre nyomom .-)
egy haver vett moto detailes 2*20L szövet oldaltáskát, egész jól néz ki és csak 14 pénz...
Akkor én asszem inkébb elbújok...mi van az oldalakkal, vettél már?

Ja, doboz. Itt Tomatonak van givi V35, most készül venni egy kolléga is új bandithoz. Lenyúlták Krauserék 20 éves ötletét: Ha olyanra csinálod a doboz formáját, hogy alul szélesebb és benyúlik a farokidom alá, akkor alig nő az oldalszélesség. Nagy ötlet, ás szépek a dobozok
www.givi.it
A fölső az 20-at is bír, az oldalsón komolyan veendő az 5 kg. A tempót bírják, akár 140-160.
Én gyári shad tartót vettem használtan, mert irtózom az adapterlapoktól, de a rács tetszik
a fene 2 sisak belefér, ehh, nem baj azért is 48L-nél kezdődik a doboz mint ahogy féfi sincs száz kg alatt...
A "márkás" dobozhoz kell a saját tartója is, ami megint nem olcsó. Ehhez viszont elég egy sima négyszög 15-ös zártszelvényből, amire a platni megy. 3 méterből kihoztam, ami 550 Ft volt . Nekem ugye DL van, aminek a hátsó gyári csomagtartó lap terhelhetőségének csak a doboz mérete szab határt - esetleg a váz. Sztem egy elefántot is kibírna, a kisebbekből! Ide pakolom a nehezebb cuccokat, oldalra meg a ruhaneműt, egyebeket. 15 kilót biztos kibír, az meg már nem olyan kevés!
Igen, ár-érték arányban sztem nagyon jó, nekem a teljes rendszer került 55-be. Annyiért meg kapni két nagyon kaciós givi dobozt ebayen.
Nem tudok még nyilatkozni, igazából csak egyszer lett kipróbálva - annyira új még - akkor meg a tartóra figyeltem ( Blue-féle házilagos megoldás! ). Az biztos, hogy nem egy givi! De az ára se! Én meg vagyok vele elégedve, úgy gondolom, ha kicsit gyengébb is, mint a márkás dobozok, kis odafigyeléssel a pakolásnál megoldható a probléma, mert azért annyira nem gyenge szar.
A 42-es oldalsók hogy bírják a nálad terhelést? Az enyémek nem szeretik a nehéz dolgokat...
3 db 42L-es dobozzal rendelkezem. Egy schuber speed M-es, és egy nolan N61 S-es belefér, de csak trükkösen. Felnyitós, vagy nagy méret szerintem itt sem játszik. 50euróért szerintem az a nyerő.